Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 19

Nebiros'un suçu ne

Beyler merak ediyorum chaos ve weak dwarf olduğunda yaninda hanguk ile tadından yenmeyecek bu iteme neden kötü kadın muamelesi yapılıyor ? Yani şimdi 8 raptor yerine 7 Nebiros 7 hanguk daha mı az vuruyor ?
    8 raptor 5GB . Weak nebiros + hanguk 6 / 7 GB . Undef Nebiros + hanguk 5gb .
    Neden 8 raptor bana bunu anlatabilecek var mı yani dex bonus healt bonus kehanet yanında sword hanguk . Neden raptor 8 ?
    Last edited by Asassian; 04-29-2018 at 11:08 PM.

Yada aynı kehanetlere sahip Baal'dan neden daha kotu Nebiros Hanguk ikilisi ? Wirinom tamam en kralı ona bişey demiyorum da. Chaos Baal neden Chaos Nebirostan bu kadar pahalı ?

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Çift el silahları eskiye göre daha az tercih ediliyor. Krowaz utc yokken +7 toto +7 impact veya grahamn +7 bütün warriorlarda vardı.

Quote Originally Posted by Speedycort View Post
    Gülelim mi Ağlayalım mı Bilemedim. Herkes İtem Konusu Açmaya Başladı İtemim Niye Defans'sız Niye Pahalı Priest'ler Bir İtem Konusu Açsa Chaos Çıkar Nerdeyse Her İtemi Bug'lu .
    Ben nebiros'u seviyorum görüntüsü ve krowaz silahı olması sebebiyle hem de ucuz . kullanmak istiyorum da ne gibi bir dezavantajı var da tutulmuyor onu öğrenmek istedim

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Quote Originally Posted by Asassian View Post
    Ben nebiros'u seviyorum görüntüsü ve krowaz silahı olması sebebiyle hem de ucuz . kullanmak istiyorum da ne gibi bir dezavantajı var da tutulmuyor onu öğrenmek istedim
    Boşver kardeşim ignore et o adamı tek yaptığı insanların konularını baltalamak onun kafasıyla bu oyun yönetilse oyun şuan kapanmıştı o derece

Senior Member
    Quote Originally Posted by Speedycort View Post
    Gülelim mi Ağlayalım mı Bilemedim. Herkes İtem Konusu Açmaya Başladı İtemim Niye Defans'sız Niye Pahalı Priest'ler Bir İtem Konusu Açsa Chaos Çıkar Nerdeyse Her İtemi Bug'lu .
    Konuyu açan kişi Nebiros iteminin ne gibi bir dezavantajı olduğunu öğrenmek ve neden playerlarin tercih etmediğini merak ederek konuyu açıp forum kullanıcılarının yorumlarını merak ediyor ve sen bu konu ile alakasi olmayan diğer konularla bagdastiriyorsun bilgin varsa yorum yapman konu sahibine daha fazla yardımcı olabilir.
    Benim konu hakkındaki yorumum çift el itemleri tek el itemlerine göre daha az damage atıyor 150 civari damage fark ediyor ancak serilik olarak çift el itemlerini tercih edebilirsin.

Senior Member
    dostum raptorla nebirosu kıyaslamışsın. iyi bir özelliği olan nebiros tabi ki raptordan daha iyidir. ama baal'la kıyaslarken coğu takının veya kalkanın spear defansı varken axe defansı yoktur. o yüzden baal nebirosa göre daha iyi bir silahtır.

Teşekkür ederim insanca bilgilendirmeler için

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar

Bir Warrior'da çift silah ya da tek silah kullanımı oyuncunun tercihidir. Chaos/Bombastik Nebiros yanında Hanguk Sword kullanarak pk'da keyifli dakikalar geçebirebilirsiniz. Keza Baal ya da Raptor'la da aynı şekilde. Oynadığınız sunucuya göre tercihler değişebilir.

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar

Bir Warrior'da çift silah ya da tek silah kullanımı oyuncunun tercihidir. Chaos/Bombastik Nebiros yanında Hanguk Sword kullanarak pk'da keyifli dakikalar geçebirebilirsiniz. Keza Baal ya da Raptor'la da aynı şekilde. Oynadığınız sunucuya göre tercihler değişebilir.
    Hocam sweet Kiss bal 9 GB . Undef Baal 7 GB . Bunun yerine aynı bütçeye weak dwarf Nebiros hanguk yapabiliyorum . Hangisini önerirsiniz ? Sweet Kiss ile undef pek cazip özellikler değil gibi geliyor bana.