Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Yetkili birisi bakabilir mi ?

Elimde eski pc ler var pazar yapmak istiyorum sanirim premium almam lazim değil mi bu hesaplara da ?

Premiumsuz ayni evden kaç pc sokabiliyorum ?

8 pc 8 inede premium alsam sorun yaşarmiyim ?

Bilgisayar donanimcisiyim ona göre 8 pc toplucam eve iş yerimde bir çok pc var.

8 pc alicam ve 8 karekterede premium alicam pazar al sat yapmak istiyorum bunlarla mümkünmüdür ? özetle

premiumsuz aynı IP adresinden 2 hesap, hesaplarda premium olduğu takdirde bir sınırı olmaması lazım.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Hile kullanmadığınız sürece herhangi bir sorun yaşamazsınız.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Aynı IP üzerinde 2'den fazla hesaba giriş yapabilmeniz için 3. ya da daha fazla karekterlerde herhangi bir premium olması gerekmektedir.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Sorulara yanıt verildiği için direkt kendi yanıtıma geçiyorum.

Sık sık bu tarz konu görüyoruz artık. Moradon işgal seferberliği var gibi. Bakalım ne zaman tüm multi pazarcılar Moradon'da baş başa kalacaklar. Oyunun işine geliyor tabii bunlar, Moradon'da da dursa fatura öder gibi her hesaplarına premium çekiyorlar nasıl olsa. Diğer oyuncular, oyunun gelişimi vs kimin umurunda

Quote Originally Posted by FFferik16 View Post

Sık sık bu tarz konu görüyoruz artık. Moradon işgal seferberliği var gibi. Bakalım ne zaman tüm multi pazarcılar Moradon'da baş başa kalacaklar. Oyunun işine geliyor tabii bunlar, Moradon'da da dursa fatura öder gibi her hesaplarına premium çekiyorlar nasıl olsa. Diğer oyuncular, oyunun gelişimi vs kimin umurunda
    multi pazarcı hile ile 1 bılgisayardan 1 denfazla karekter giren kişilere denir ayrı ayrı pc lerden girenlere deyil

konuyu açan arkadaşa gelirsen neden 8 pc toplamayı gerek görmüş tl ticaretimi yoksa karekterini güçlendirmekmi amaç
    8 pc parasını oyuna harcasa zaten karekterini güçlendirir burda tl ticareti seziyorum

Senior Member
    Quote Originally Posted by FFferik16 View Post

3 Pc ile pazar yapmis biri olarak sanane benim pazarciligimdan oyun gelismiyormus diger oyuncular etkileniyormus birak bu bos bahaneleri sen beceremiyorsan pazarcilik yapacak imkanin becerin yoksa kiskancligini boyle sacma nedenlerle gosterme acik ol tl kazanacak veya kazanmayacak sanane ! Illegal yoksa sikinti yoktur.

Senior Member
    Quote Originally Posted by HaylazSerseri33 View Post
    multi pazarcı hile ile 1 bılgisayardan 1 denfazla karekter giren kişilere denir ayrı ayrı pc lerden girenlere deyil

konuyu açan arkadaşa gelirsen neden 8 pc toplamayı gerek görmüş tl ticaretimi yoksa karekterini güçlendirmekmi amaç
    8 pc parasını oyuna harcasa zaten karekterini güçlendirir burda tl ticareti seziyorum
    Tl ticareti olsa ne olur olmasa ne olur illegal yoksa isteyen istedigini yapmakta ozgur ben gb cekmem cash cekip onu satar gb ilede al sat yapar onlarin kari ile karakteri guclendirir upgrade yapar keyfime bakardim. Dipnot pazar icin 8x pc satin almak istesen 200 liraya veriyorlar zaten kendi toplasa hurdalardan 150 liraya maal eder hemde daha saglam pc toplamis olur 8 x150 lira oyuna yatirsan ne olur yatirmasan ne olur.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Forum kuralları çerçevesinde düşünme ve yazma özgürlüğünüz sınırsızdır. Lütfen kurallara uyalım. Polimiklerden, atışmalardan ve konunun kapatılmasına neden olacak yazışmalardan kaçınalım.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Quote Originally Posted by HaylazSerseri33 View Post
    Multi kelimesi, İngilizce'de "çok, çoklu" anlamına geliyor. Türkçe karşılığını kullansam anlaşılmayabilir diye o kelimeyi kullandım. Multi=İllegal gibi bir durum veya kastım yoktu.

Quote Originally Posted by KHD View Post
    3 Pc ile pazar yapmis biri olarak sanane benim pazarciligimdan oyun gelismiyormus diger oyuncular etkileniyormus birak bu bos bahaneleri sen beceremiyorsan pazarcilik yapacak imkanin becerin yoksa kiskancligini boyle sacma nedenlerle gosterme acik ol tl kazanacak veya kazanmayacak sanane ! Illegal yoksa sikinti yoktur.
    Bir başka konuda "ben sadece kendimi düşünmüyorum", "geleceği de düşünüyorum" diyen kişi Polemik amaçlı konulara saldırmayalım lütfen, benim yorumum konuyu açan arkadaşa bile değil daha genel ve öncelikle yönetim hedefliydi. Ayrıca birçok PC imkanım olmasına rağmen tek PC ile gayet pazar yapmaktayım, kazandıkça da karakterimi geliştiririm, sunucumdaki çoğu kişi tanımasa bile görmüştür, nickim forum nickimde aynı. Legal multi pazarcılık bitse rekabet artar -bizzat çok kez şahit olundu- ve benim zararıma olur ancak ben yine de oyun için bu görüşü savunuyorum. Lütfen forumu saldırma amaçlı kullanmayalım. Sorununuz varsa dile getirin inanın haklıysanız ben de hak veririm, sadece konulara girip temelsiz aksi görüşler belirtmekle sadece konuları kirletiyorsunuz. Bir daha size yanıt vermezsem bilin ki, ben de bu kirliliğe katkıda bulunmamam içindir.