Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Junior Member

Manes 2 folk village +8 yakmalik item satan "xxxx" isimli şahis

Moralim bozuk canım sıkkın olduğu için bugün gece 12-1 sıralarında item basayım istedim belki geçerse biraz neşem yerine gelir diye. Fakat folk villagede +8 yakmalık itemlerinden satan "xxxx" isimli karakter bir yakmalığı 89.999mden koydugu için dalgınlığıma gelerek tüm paramı ona kaptırdım. Sadece biraz mutlu olayım diye girdim gece vakti oyuna ve kazanmak istediğim miktar çitin +7 denemek olduğu için en fazla 10m'di. Güzel kardeşim sana beddua okumuyorum, küfür hiç etmiyor ve kimseye şikayette bulunmak için bu postu açmadım. Ben o miktarı elimle kastım golemde harpy'de dönerek saatte 3-4m alarak el emeği var içinde. Lütfen paranın yarısı sende kalabilir helali hoş olsun yarısını benimle paylaşırsan içimde sana karşı bir kırgınlık kalmaz. Başka param yok kafam bozuk olduğu için sadece dalgındım çektim o fiyata. Burada bana "eşşeksin, senin hatan" diyenler olacak. Arkadaşlar canınızın sıkkın olduğu vakitlerde nelere ne kadar dikkat ediyoruz ki. Lütfen sesimi duy "xxxx" lütfen. oyun içi pm: DangerFire

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Okuyunca üzüldüm ancak bu durum kurallara aykırı değildir
    Serbest satış ile bir eşyayı dilediğiniz fiyata satabilirsiniz. Lütfen alışveriş yaparken dikkatli olunuz ve acele etmeyiniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Junior Member
    scorp_lion bey konuyu kurallara aykırılığından dolayı açmadım herhangi bir şikayette de bulunmadım ki şuana kadar kurallara aykırı olan küfür hakaret oyun içi huzur bozma gibi kscli videolu gönderilerimden herhangi bir olumlu yanıt alamadım. ne ana kaldı ne avrat sövülmedik size direk özel mesaj bile gönderdim adam hala oyunda yani sonuç olarak şikayet değil, muzdaripliğimi dile getirmek istedim sağolun sizden gelecek yardıma muhtaç değilim.

Senior Member CarpeNoctum's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Altar
    Race
    Karus
    bence bu pazarlar hakkında yaptırım yapılmalı yani hadi başka başka itemleri yanlışlıkla 1 sıfır fazla koyabilirsin ama bunlar açık ve net bilerek böyle kuruyorlar bu pazarları

Member Liamm's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    Senin adına üzüldüm ama isterse adam +1 maulu 999'a koyar daha dikkat et dostum

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    Birde "yakmalık" (hurafe) kullanmadan denemeni tavsiye ediyorum.

sayın ScORp_LiON insanlar pazar kurarken yanlışlıkla pazarı eksik yada fazla miktar yazabiliyor bu normal ama bazı pazarlar varki bilinçli olarak sadece dolandırmak insanların daldınlığından faydalanıp çıkar sağlamak için yapıldığı çok açık mesela çok denk geldim tuzaklarına düşmedim ama düşenleri çok gördüm adam 100 tane potu tanesini 300 400 ka yazabiliyorbunun cezası olmalı ban plitikanızı tekrar gözden geçirmeniz gerek diye düşünüyorum

Senior Member
    Geçmiş olsun dostum bende bir keresinde 1 li genieyi 10lu diye normal fiyatından çekmiştim. Üzüldüm

Banned
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)

Lightbulb

Bu Oyuncunun Karakterine Bakan Bir Durum 1'GB'lik İtemi mi 10M Koyup Alan Kişinin Nasıl Aldım Dediğide Oldu Başkasından 1'GB'lik İtemi 10M Çektiğimde Geri Verdiğimde Oldu Hatalar Yapılır Ama Sonuç Karakterde Biter.

Senior Member Nyyd's Avatar
    Bende bir keresinde +8 alırken dikkatsizliğim nedeniyle +1 almıştım Geçmiş olsun alım yaparken dikkatli olmanız gerekiyor.
    Kusursuz olmakta bir kusurdur...!