Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 27 of 27
    Senior Member ExpertELTGamer's Avatar
    Nickname
    ChesTeRBlu3
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Liamm View Post
    Sen bence gerçekten sıkıntılı bir tipsin . Exp , boss etkinliği yayınını izlerken biri drop alamıyorum 3 saattir yazdı . Bende şuan alamıyorum droplar düşmüş olabilir mi diyorum daha okuduğunu anlamıyorsun bana gelmişsin burada akıl veriyorsun . Şuan dil kursu araştırıyorum internetten acilen yazılıcam belki tatmin olursun . Hadi sende okuduğunu anlamak için özel ders falan al . Konumun içine ettin gelip anlamadan millete yazdın polemiğe girdin şimdi de benimle giriyosun . Az git de egonu başka yerlerde tatmin et hadi buralar sana göre alt seviye .
    Aynen öyle ilk defa doğru bir şey yazdın.

Junior Member
    Resten hemen önce mastadon slotundaydım 10dk da 33-34 blood alıyordum saatte yaklaşık 200 resten hemen sonra gittiğimde ise 10dk da 20 tane almaya başladım ve her 10 dk lık periotlarda kontrol ettim ancak oran değişmedi 1 saatin sonunda ise yaklaşık 120 blood alabilmiştim. diğer slotlardan farklı olarak bus bes tarzı nadir düşen birşey atmadıından dropların düşüşünü göz görülebilir bir şekilde gözlemledim.

Quote Originally Posted by Speedycort View Post
    Drop Gelmedi Diye Ağlayan Sensin Ben Değilim.
    Birader sen neden her açılan konuya muhalifsin bir çıkarın bir menfaatin var herhalde?

Senior Member
    Sansi olmayanin parasida olmaz

Banned
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Devilman View Post
    Birader sen neden her açılan konuya muhalifsin bir çıkarın bir menfaatin var herhalde?
    Burası Bilgi Paylaşma Ve Yorum Yapma Hile Reportlama Yeridir Her Gün Yeni Server İstiyoruz Gibi Boş Post Atma Yeri Değildir.
    Last edited by Speedycort; 04-28-2018 at 02:23 PM.

Quote Originally Posted by Speedycort View Post
    Burası Bilgi Paylaşma Ve Yorum Yapma Hile Reportlama Yeridir Her Gün Yeni Server İstiyoruz Gibi Boş Post Atma Yeri Değildir.
    İşte bende bundan bahsediyorum açılan her konuya yapılan her yoruma muhalifsin bir şey var ki bunu yapıyorsun?

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Konu ikili tartışmalara uzadığından ötürü, yoruma kapatılmıştır.

İyi forumlar.