Results 1 to 2 of 2
    Senior Member IronManWaNTeDS's Avatar
    Nickname
    IronMan
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    WaNTeDS
    Race
    El-Morad

Exclamation Sözde "Knight Royale" odalarını GM'ler takip ediyor olacaktı? Ne oldu o iş??

Bir etkinlik yapıyorsunuz, etkinliğin eksikleri, bugları, çözümlenmesi gereken sorunları var mı diye test sürecine tabi tutuyorsunuz ama hiç bir sorun çözülmeden olduğu gibi oyuna ekliyorsunuz. Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu!

Yayınlarda "Beraber oynamak yasak, yapanlar cezalandırılacak, bizler de Knight Royale odalarını kontrol ediyor olacağız" deyip durdunuz ancak sanırım bu söylediklerinizi sadece laf olsun diye söylediniz.
    MANES serverinde (diğer serverlerin durumunu bilmiyorum) 2-3 gündür istisnasız her Knight Royale'de teşkilat yapmış kişiler mevcut ve bu kişilerin ceza almasını da sağlayamıyoruz. Çünkü daha önce bu tarz eylemi gerçekleştiren kişilerin PM'ini açıp, kim olduklarını öğrenebiliyorduk ancak zeki arkadaşlarımız bunun da formülünü bulmuşlar. Evet bu kişiler etkinlikte PM BLOCK luyorlar ve kim olduklarını da bu şekilde öğrenemiyoruz. Buyrun GM ekibi, biz bu kişileri nasıl şikayet edelim anlatın bize?
    Kimsenin senin yanında görünmesine güvenme.
    Karşına geçmesi için bir adım, düşman olması için bir lafın yeter.
    [Sadi Şirazi]

Olympia - IronMan First and Last PK Movie [TS SESLİ] #WaNTeDS
    https://www.youtube.com/watch?v=0jDhwSULv3Q

Senior Member IronManWaNTeDS's Avatar
    Nickname
    IronMan
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    WaNTeDS
    Race
    El-Morad
    Anlatın dinliyoruz.

Üstelik reportladığım kişi de "Kanıt yetersiz" denilerek ceza almadı. Diyecek bir şey bulamıyorum.
    Kimsenin senin yanında görünmesine güvenme.
    Karşına geçmesi için bir adım, düşman olması için bir lafın yeter.
    [Sadi Şirazi]

Olympia - IronMan First and Last PK Movie [TS SESLİ] #WaNTeDS
    https://www.youtube.com/watch?v=0jDhwSULv3Q