Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 25
    Senior Member Sneaky__34's Avatar
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Oyun zaten yeteri kadar kolaylaştırıldı, daha da kolaylaştırılması oyun zevkinizi bozacaktır diye tahmin ediyorum.
    Kore serverinde oyun çok mu zordu da worm den çıkan spell stone powder ile skill açmayı getirdiler ?

Spell stone powder ile skill açmanın gelmemesinin tek sebebi PUS dur.Millet Lupus bossu düşürmek için çatır çatır pusdan MSS alıyor.
    Bizim milletimiz her zaman olduğu gibi şüphesiz sessiz kalmaya devam edecektir.

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Oyun zaten yeteri kadar kolaylaştırıldı, daha da kolaylaştırılması oyun zevkinizi bozacaktır diye tahmin ediyorum.
    -Madem zor olarak kalsın görüşündesiniz o zaman non trade olması için yönetime öneride bulunun sayın yönetici bey.Ben de ve benim gibi insanlarda sizin arkanızda duralım.

Quote Originally Posted by Speedycort View Post
    Lupus Spell Stone Falan Hikaye En Mantıklısı NPC 1 - 2 GB Verip 70 + Tüm Skiller Açılsın.
    -İlk defa sana katılıyorum eğer tekelleşme olması kesinse bu şekilde olması daha mantıklı.

Quote Originally Posted by biskuvit View Post
    Mevcut sistemin değişmemesi gerektiğini düşünüyorum.
    -Neden?Bir sebebi olmalı.

Senior Member TomMarveloRIDDLE's Avatar
    Nickname
    TomMarveloRIDDLE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    SlyTherin
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Böyle güzel.Oyunda kasıcak bir şey bırakmıcaksınız.Ayrıca bu dediğin farmcıların ezik charlarını işine yarar.Mage 70, warrıor 70, okcu 70, priest 70 75 77 80 hele ki pri charlar off.

Senior Member ChampionOfTrakya's Avatar
    Bencede skill açmanın biraz daha kolaylaştırılması lazım. 83/5 e kadar kasmayı kolaylaştıranlar skill açmayıda kolaylaştırsınlar. Bilhassa populer veya yeni serverlarda skill açmak eziyet gibi.

Senior Member JosephHeydrich's Avatar
    Nickname
    TheHeydrich
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Spell stone powder hali hazırda biraz basit kaçıyor. Özellikle yeni açılacak bir serverda bu NPC'nin aktif olmadığını da düşünürsek skill açma imkanımız olmaz. İstenen materyaller biraz düşürülse bile kafi diye düşünüyorum. Bir çok insan sırf şu skill muhabbetinden çekindiği için karakter kasmak yerine legal olmayan yola başvurup hesap satın alıyor.

Ayrıca farm konusunda CZ karakterlerin yeterince slotu olduğunu düşünüyorum. BF/Krowaz/Aoc vs vs. Boss tasının içinden çıkan diğer değerli takılar yeterli olacaktır.
    “Vox populi, vox dei”

Koreko zarar mı ediyor, bu tarz özellikleri nasıl oluyor da yadırgıyorsunuz yeni oyuncuları çekmek için böyle değişiklikler olması gerekir.
    Böyle giderse dağı taşı keseceksiniz full+full charlarınızla.

Senior Member
    Şirketin kazancını düşünmeyi bırakın mss almayınca millet batacak mı mgame ? Şuan ki serverlarda mss ile uğraşan bir insan var mıdır ? Yeni serverlarda 2-3 ay alınır sonra rafa kalkar o item. Sebebi de tamamen lupus lobo düşürme amaçlı.

Değiştirilmesi gereken bir sistem. Hatta bu şekilde olabilecek en basit şekle döndürülmesi gerekiyor.Pkyı azaltmak yerine canlı tutacaktır yeni serverlada. Skilller açık değilken pkdan zevk almak pek mümkün olmuyor.Bu pkdan zevk alan arkadaşlar rekabeti arttıracaktır. Sonuç olarak güçlü clanlar skill avantajıyla farkı açmakta yeni serverlarda ve git gide farkı büyütmekte. Gerekli olanın herkesin eşit şartlarda oynaması olduğunu düşünmekteyim.

Skill açık charlarla yeni serverlarda daha seri level kasılacaktır ve yeni serverlarda ki pk tadına varılacaktır. Hal böyle olunca pvplerde oynayan binlerce oyuncu uskoya dönebilir.

Tabi bunların hepsi düşünce.

Senior Member NeedB's Avatar
    Kesinlikle böyle kalmalı. Bişeylerde zor olsun şu oyunda

Yeni başlayan oyuncu gitsin rosetta başlasın. Lobo/Lupus 5m. Spell stone powder'den ucuza geliyor.

Senior Member
    sistem değişirse +80 full skill charlara eski veya yeni server farketmeksizin 5er gb yüklenmeli aynı hesapta olup olmaması gözetilmeden charlara 5er gb yüklensin.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    ya bu oyun yeni serverların başında monster summon staff denen itemden kaç para kazanıyor haberiniz var mı sizin tabi ki böyle bir sistem gelmeyecektir uskoya

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast