Results 1 to 7 of 7

Thumbs up Server Kontenjanı

Öncelikle Merhaba,
    Sunucuların premiumsuz oyuncular kontenjanı çok düşük.Maneste oynuyorum ve manes2 ye girmek için 24 saat bekledim ve giremedim.Şimdi burada hatayı sunucuya 3-5 çar ile beraber pazar yapanlara mı yükleyeceğiz yoksa kontenjan arttırmayan nttgame'e mi ?Şuan oyun tamamen p2w üzerine kurulu.Tabi ki oyuna yatırım yaparak bir üstünlük sağlayabilirsiniz fakat oyuna para yatırsanız dahi premium almadan oyuna bile giremiyorsunuz.Pus eşyası alımına lafım yok ama her ay premiuma para vermek istemiyorum.Kontenjan yükselmeyecek mi artık ?

Senior Member
    Bronze premium dahi almak istemeyen oyuncular bu oyuna girmeselerde olur ben ki premiumla sıra beklersen beleş giremeyenlerin şikayetleri çok umursanmamalıdır. Türkiye'de tutulan oyunlarda ücretsiz girişi çok azdır sadece KO da değil diğer oyunlarda da beleş oynamak istersen sıra beklersin.
    Yok ben fikrimde kesin kararlıyım premiumsuz oynamak istiyorum diyorsan eski serverlar premiumsuz alıyor ama tutulan serverlara her istediğin zaman premiumsuz giremezsin.
    Bana kalsa premiumsuz giriş olmasın ama işte biraz beleş kullanıcı limiti var o beleş oyuncularda gelip milleti exp ye yatırıyor onada katlanıyoruz.
    Dip not: MAnes 2 premiumsuz giremessin boşa bekleme. Destan 2 de öyledir.
    o 3 5 char pazar yapanların hepsi premiumlu.

Giremezsin, o premiumu almadıkça da giremeyeceksin emin ol, oyunu TL amacıyla oynayanlar burada oldukça o manes 2 dolu olmaya devam edicek, kapasite arttı mı, 2 çar sokan 3 çar sokucak, 5 çar sokucak, sen yine giremeyeceksin, yine kapasite artsın giremiyoruz diye dolucak forumlar, ben de kesinlikle premium almam almam diyordum, 2 hafta dayandım sonunda aldım, alışırsın sen de sonunda.

Senior Member
    Ahh be kardeşim bu oyun türkiyede oynanılan en pahalı cep yakan oyunlardan free2 Player sadece bir kılıf.
    Bu laflara kızan olabilir pekte önemli değil.

400 cash çekemeyecek olanlar oynamasın zaten.

Senior Member
    Nerde beleş gel oraya yerleş.

Beyler bu işin beleşlikle falan alakası yok demek istediğim şu misal ben manes pkda exp ve item kasıyorum zaten ama arada manes2 ye girmem gerekiyor sırf bir kere girmek için pre çekmek istemyorum 1-2 gün beklemek fazlasıyla abartı.