Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 21
    Senior Member

Cool Devrim Gibi Öneriler

Sayın oyun yetkilileri öncelikle hepinize kolay gelsin.

1. Önerim Hepimizin muzdarip olduğu bir konu BDW ve JR gibi yerlere itemsiz girip afk olan arkadaşlar için bir düzenleme yapmanız.(Böyle kişileri istemiyoruz. Emeğe saygı istiyoruz.)

2. Önerim Maradon pazar alanı kalabalığı kaldırmıyor ve engebeli alanlar çok fazla, genişletme ve düz alan en makbulüdür.

3. Önerim FT ' de Mage Saltanatlığının sona ermesi, Magelerin eşit pay edilmesi ve partylerin bozulmaması vs.

4. Önerim BDW sayılarının eski haline getirilmesi.

5. Önerim Baseye cansuyu verecek adımların atılmasıdır.

Saygılarımla...

Senior Member NeedB's Avatar
    Pek devrim çıkmaz bunlarla

Senior Member FFferik16's Avatar
    2 hariç diğerlerine katılıyorum ama bunlar devrim değil zaten olması gereken, hatta hala olmaması şaşırtıcı durumlar

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    1) Dota' da bir kişi diğer bir kişinin oyundan atılmasını oylamaya sunabiliyordu. Oylamada belirli bir yüzde sağlanınca oylanan kişi oyundan atılıyordu. Jr ve BDW gibi etkinlikler için bu tarz bir uygulama getirilirse sorunu çözeceğini düşünüyorum.

2-3-4) Yorum yok

5)Basenin lvl sınırının artırılması(önerim; 74lvl-anti krowaz) baseye ve oyuna çok şey katacaktır.

Senior Member JosephHeydrich's Avatar
    Nickname
    TheHeydrich
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    >>Bence Ardream-Base birleştirilmeli ve LvL sınırı 69 olmalı. Hangi mapin kullanılacağına da oylama ile karar verilmeli. (Bana göre; base mapi küçük olması dolayısıyla PK için daha elverişli).

>>Maradonun genişletilmesinden ziyade belli bir alana birden fazla pazar kurulması engellenmeli. Anvil yanlarında ve banka etraflarında Kurianlar diğer jobların hakkını gasp ediyor.

>>Çıplak AFK charlar için oylama sistemi anca JM ve BDW'ye random giriş sistemi getirilirse mantıklı olabilir. Aksi halde ekip olarak girenler beğenmedikleri kişileri bölgeden atarlar.
    “Vox populi, vox dei”

Junior Member
    Hepsi tamam ama Cansu kim? Öyle bir durum varsa lütfen cz'ye de bekleriz kendisini yokluk kötü

Senior Member Nyyd's Avatar
    Sadece base olarak değil, ardream içinde bir şeyler yapılması gerektiğini düşünüyorum
    Kusursuz olmakta bir kusurdur...!

Senior Member ISeIenaI's Avatar
    Nickname
    ISeIenaI
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    İlk 4 madde katılıyorum ardream ve base yapılacak tek yenilik ikisinde kapatılması bana göre.

Güzel öneriler fakat Nttgame bunları yapmaya kadir değil malum yapımcı firma

Senior Member
    Quote Originally Posted by RawisheR View Post
    >>Bence Ardream-Base birleştirilmeli ve LvL sınırı 69 olmalı. Hangi mapin kullanılacağına da oylama ile karar verilmeli. (Bana göre; base mapi küçük olması dolayısıyla PK için daha elverişli).

>>Maradonun genişletilmesinden ziyade belli bir alana birden fazla pazar kurulması engellenmeli. Anvil yanlarında ve banka etraflarında Kurianlar diğer jobların hakkını gasp ediyor.

>>Çıplak AFK charlar için oylama sistemi anca JM ve BDW'ye random giriş sistemi getirilirse mantıklı olabilir. Aksi halde ekip olarak girenler beğenmedikleri kişileri bölgeden atarlar.
    katılıyorum...

Tags for this Thread