Results 1 to 7 of 7

Lightbulb Öneri cypher ringlerinde karakter geçmişi görünmeli

Selam karakter daha önce ban yemiş mi veya zindana düşmüş mü bu tarz şeylerin ringler de gözükmesi lazım. Alımda ve satımda kimse madur olmasın......

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    İstediğiniz gibi bir düzenleme yapılması mümkün değildir.

Banned
    Nickname
    TontonEniste
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    RELOAD
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Devilman View Post
    Selam karakter daha önce ban yemiş mi veya zindana düşmüş mü bu tarz şeylerin ringler de 9gözükmesi lazım. Alımda ve satımda kimse madur olmasın......
    Bu fikir guzel fakat benim fikrim şudur> ceza yemiş hiçbir karakter ring basilmamali böylece hilecilerin önüne bir engel çıkmış olur ve satmaya çalıştıkları char ellerinde patlar...

Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Merhaba,
    İstediğiniz gibi bir düzenleme yapılması mümkün değildir.
    Neden mümkün değil çok zor bir şey mi istiyorum? Ringin üstünde ceza aldıysa bir işaret ibaresinin koyulması yeterli......

Değerli bir öneride bulunduğumu düşünüyorum topluluk dan destek bekliyorum.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Neden mümkün olmasın ki. Konuyu açan arkadaşın forum hesabı bilgilerindeki gibi yüzüğün üzerine gelince yazan bilgilere basit bir ek satır gerekli sadece:

Level: 83
    Exp: 15
    Irk: Arch Tuarek
    Meslek: Berserker
    Ceza: 1

Mümkün olmamasının sebebi, hesap sahibinin ceza gerektiren suçu o karakter veya o sunucuda işlememesi ihtimali mi? Eğer öyleyse ceza almış kişinin mağdur olmaması daha öncelikli sonucuna ulaşılıyor da.

Senior Member
    Balkonuda mutfağa katalım mı ?
    Yediği ceza sayısı yazdı sen karakteri aldıktan 2 gün sonra npt den ban yedi koxptan ban yedi ona ne diyeceksin ee buda yazmalıydı 3 gün sonra ban yiyebilir yazmalıydı neden mümkün olmasın 1 satır eklenecek sonuçta biraz mantık lütfen arkadaşlar.Güvenmediğiniz karakterleri almayın.