Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 34
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Eslant bosslarıyla alakalı yayında ki açıklama nedir ?

Yayında bununla alakalı bir açıklama olmuş ama kaçırdım

Biri açıklayabilir mi ?

Senior Member ISeIenaI's Avatar
    Nickname
    ISeIenaI
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Solo mage bos kesimi tarihe karışacakmış.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by ISeIenaI View Post
    Solo mage bos kesimi tarihe karışacakmış.
    Zaten asıl amaç oto boss taramayı fixlemekti
    Bunun imkansız olduğunu en fazla yapabileceklerinin bossların hp yada deflerini arttırabileceklerini söylemiştim ve ne yazık ki yine haklı çıktım
    1 mage yerine 3 mage keserler yinede yedirmezler

Piyasası düşük olan sw lerde kimse boss kesmek istemeyecek ve bosslar genel olarak hep bugta kalacak

Çok kötü bir hamle ile daha karşı karşıya geleceğiz

Hayırlısı ..
    Last edited by xFarnwehx; 04-24-2018 at 04:18 PM.

Senior Member
    su mage i oyundan silsinler de rahatliyalim

Senior Member JosephHeydrich's Avatar
    Nickname
    TheHeydrich
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Yeni hali hem koxperları engelleyip hem de diğer jobları da daha aktif hale getirecek gibi duruyor. Meleler uzun süredir bosslardan mahrum durumdaydı. Güzel bir güncelleme gibi.
    “Vox populi, vox dei”

Senior Member ISeIenaI's Avatar
    Nickname
    ISeIenaI
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by xFarnwehx View Post
    Bunun imkansız olduğunu en fazla yapabileceklerinin bossların hp yada deflerini arttırabileceklerini söylemiştim ve ne yazık ki yine haklı çıktım

Piyasası düşük olan sw lerde kimse boss kesmek istemeyecek ve bosslar genel olarak hep bugta kalacak

Hayırlısı ..
    Eski sucucularda exp slotlarına çekerler işkence artacak.

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue

Hayırlısı ..
    Güncelleme gelmeden ve içeriğini bilmeden önce yorumlar yapmanız mantıksız. Tarama programlarıyla ilgili hem mgame firmasının, hem xigncode firmasının uzun bir süredir kalıcı bir çözüm bulamaması demek, bizim hiç bir şey yapmadan oturup bekleyeceğimiz anlamına gelmiyor.

Hemen hemen her oyunda "BOSS" olarak adlandırılan yaratıkları kesmek ekip işidir. O yüzden ileride gelecek güncellemenin ne tür yararlar ya da zararlar sağlayacağını hepimiz bekleyip göreceğiz.

Farm yapılan bölgelerde eşya ve noah düşme oranını azalttık, sunucuları bitirdiğimiz ve oyunun sonunu getirdiğimiz söylendi, öyle mi oldu? Hayır.
    Krowaz haritası 24 saat açıkken, günlük 4 saat açılmaya başladı, hata yaptığımız söylendi fakat bir süre sonra herkes bu düzene alıştı. Şu an var olan Knight Online ekibinin amacı oyuncuların oyunun her haritasında vakit geçirmelerini sağlamak, town atıp afk beklemeleri değil.

Başında da söylediğim gibi şu an sadece bir güncelleme geleceği mevcut, fakat içeriğini hep birlikte bekleyip göreceğiz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Güncelleme gelmeden ve içeriğini bilmeden önce yorumlar yapmanız mantıksız. Tarama programlarıyla ilgili hem mgame firmasının, hem xigncode firmasının uzun bir süredir kalıcı bir çözüm bulamaması demek, bizim hiç bir şey yapmadan oturup bekleyeceğimiz anlamına gelmiyor.

Hemen hemen her oyunda "BOSS" olarak adlandırılan yaratıkları kesmek ekip işidir. O yüzden ileride gelecek güncellemenin ne tür yararlar ya da zararlar sağlayacağını hepimiz bekleyip göreceğiz.

Farm yapılan bölgelerde eşya ve noah düşme oranını azalttık, sunucuları bitirdiğimiz ve oyunun sonunu getirdiğimiz söylendi, öyle mi oldu? Hayır.
    Krowaz haritası 24 saat açıkken, günlük 4 saat açılmaya başladı, hata yaptığımız söylendi fakat bir süre sonra herkes bu düzene alıştı. Şu an var olan Knight Online ekibinin amacı oyuncuların oyunun her haritasında vakit geçirmelerini sağlamak, town atıp afk beklemeleri değil.

Başında da söylediğim gibi şu an sadece bir güncelleme geleceği mevcut, fakat içeriğini hep birlikte bekleyip göreceğiz.
    Geçen yaz ''Bu yaz yeni sunucu gelmeyecek'' diye açıklama yapmıştınız ve gelmemişti. Bu yaz yeni sunucu gelecek mi? Eğer gelmeyecek ise bunu kesin olarak duyurur musunuz geçen seneki gibi? Gelme ihtimali varsa gelebilir demeniz yeterli. Biz de ona göre planlarımızı yapalım.

Senior Member Baytarr5's Avatar
    Nickname
    Rei
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus

Hayırlısı ..
    Bosslara magic defans koyduğunda sorun kalmaz. Zehirden ölüyordü
    Bence çok güzel olmuş
    Knight Online

Rei

Senior Member
    Quote Originally Posted by Dignity00 View Post
    Geçen yaz ''Bu yaz yeni sunucu gelmeyecek'' diye açıklama yapmıştınız ve gelmemişti. Bu yaz yeni sunucu gelecek mi? Eğer gelmeyecek ise bunu kesin olarak duyurur musunuz geçen seneki gibi? Gelme ihtimali varsa gelebilir demeniz yeterli. Biz de ona göre planlarımızı yapalım.
    Gelen güncelleme istenilen gibi olursa bence yeni server en geç haziran’da açılır gibi