Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 25
    Senior Member DeathOfPATiK0's Avatar
    Nickname
    JustPATiKo
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    GeNARaLs
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus

Krowaz itemi açmak için yapılan saçmalık

Merhabalar arkadaşlar kafama bir konu takılıyor NTTGAME diyorki krowaz item açmak için Pus tan Sealed itemi biraz para ödeyip açabilirsin diyor ama şartım bronze premium kulllanan fakirler PUS tan gerekli eşyayı aldıktan sonra bile açamaz diyor böyle bir saçmalık yok arkadaş ben bari krowaz itemi açmak için 1 günlük premium koyun tam olsun

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by BlessedWarrior01 View Post
    Merhabalar arkadaşlar kafama bir konu takılıyor NTTGAME diyorki krowaz item açmak için Pus tan Sealed itemi biraz para ödeyip açabilirsin diyor ama şartım bronze premium kulllanan fakirler PUS tan gerekli eşyayı aldıktan sonra bile açamaz diyor böyle bir saçmalık yok arkadaş ben bari krowaz itemi açmak için 1 günlük premium koyun tam olsun
    Merhabalar,

Krowaz eşyalarını açmak için en az gold premium ve üstü premium'a sahip olmak gerekiyor. Oyun yapımcıların belirlemiş olduğu bir şart. Yıllardan beri bu şekilde devam etmektedir. Bazen istenilen şartları eleştirmek yerine; durumu kabul etmeyi öğrenmemiz gerektiğini düşünüyorum.

Saygılar.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Neden saçmalık olsun ki, gayet güzel bir uygulama. Eşyayı tıkladığınızda üzerinize mühürleneceği uyarısı çıkar, mühürü açmak için de kriterleri yerine getirmeniz gerekmektedir.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member DeathOfPATiK0's Avatar
    Nickname
    JustPATiKo
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    GeNARaLs
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    saçmalık tabiki neden saçmalık olmasın ben mühürlenmesin demiyorum ben pustan eşya alınmasında demiyorum illaa gold pre olsun diye para tızağına çekiyorsunuz ben premium olmasın demiyorum olsun ben pustan eşya da çekilmesin demiyorum çekilsin ama neden illaa gold pre arkadaşım bildiğin para tuzağı bende bronze pre var pustan eşyada çektim olmuyor neden az para ödedim 2000 cash daha çekmem lazım dimi

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by BlessedWarrior01 View Post
    saçmalık tabiki neden saçmalık olmasın ben mühürlenmesin demiyorum ben pustan eşya alınmasında demiyorum illaa gold pre olsun diye para tızağına çekiyorsunuz ben premium olmasın demiyorum olsun ben pustan eşya da çekilmesin demiyorum çekilsin ama neden illaa gold pre arkadaşım bildiğin para tuzağı bende bronze pre var pustan eşyada çektim olmuyor neden az para ödedim 2000 cash daha çekmem lazım dimi
    Daha önce de söylediğim gibi tekrar söyleyeyim. Bu kriteri zamanında oyun yapımcıları belirlemiş ve yıllardan beri bu şekilde devam etmektedir.
    Seal item'ı almadan önce iyice araştırıp durum hakkında bilgilendikten sonra harekete geçmeniz sizin için daha iyi olurdu diye düşünüyorum.

İyi oyunlar.

Banned
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Daha önce de söylediğim gibi tekrar söyleyeyim. Bu kriteri zamanında oyun yapımcıları belirlemiş ve yıllardan beri bu şekilde devam etmektedir.
    Seal item'ı almadan önce iyice araştırıp durum hakkında bilgilendikten sonra harekete geçmeniz sizin için daha iyi olurdu diye düşünüyorum.

İyi oyunlar.
    Niye item kitlemek için premium şartı var korekoda yok ?

Sealed hakkında bir bilgim yok koreko pre şartı var mı ?

yani bu boyle belirlenmis ise kusursuz he? ne guzel mantik... hos bana kalsa kullanilan itemleri character bound yapar gecerdim. ama bu konun cevabi boyle belirlenmis boyle kalacak olmamali... siz gerekli bildirimi yapin kabul edilmezse gelin durumu kabullenin dersiniz. yada ne bileyim hizsizlara karsi onemlem olarak alindi diye izah edin. boyle dusunmusler boyle kalmali diye dayatma ile olmaz.
    Last edited by RickBlood; 04-24-2018 at 09:25 AM.

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by IRsc View Post
    Niye item kitlemek için premium şartı var korekoda yok ?

Sealed hakkında bir bilgim yok koreko pre şartı var mı ?
    Burası USKO. Koreko değil.

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by RickBlood View Post
    yani bu boyle belirlenmis ise kusursuz he? ne guzel mantik... hos bana kalsa kullanilan itemleri character bound yapar gecerdim. ama bu konun cevabi boyle belirlenmis boyle kalacak olmamali... siz gerekli bildirimi yapin kabul edilmezse gelin durumu kabullenin dersiniz. yada ne bileyim hizsizlara karsi onemlem olarak alindi diye izah edin. boyle dusunmusler boyle kalmali diye dayatma ile olmaz.
    Bazı şeyleri sorgulamamak lazım diye düşünüyorum.
    Emin olun, pek çok şey yapımcı firmaya öneri olarak sunuluyor. Kabul etmemelerine rağmen sürekli aynı konular önlerine seriliyor. Fakat şu anki şartlarda böyle bir durum varsa buna uymak zorundayız.

Banned
    Quote Originally Posted by gurki View Post
    Burası USKO. Koreko değil.
    Aynı yapımcının aynı oyunu bazı şeyler için zorla dayatma olmamalı özellikle bu güvenlik ve oynanabilirliğin arttırılması için çok önemli.