Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 25 of 25
    Senior Member
    Gold premium alamayan adamın krovazla işi ne ? Ve gold prenin trina ve 800 cash getirisi var aldıktan sonra onları satınca bronze'den daha ucuza gelmekte.

Banned
    Nickname
    OzamanDANS
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    eşek olduktan sonra semer vuran çok olurmuş bizde eşeğiz anlayın artık bunu ben defalarca konu açtım sealed sacmalığına dur deyin diye ancak azaltıldı kaldırmadılar ona bakarsan yüzükte çok pahalı 2800 cash galiba onunda acilen fiyatının düşürülmesi gerekli

Banned
    Nickname
    OzamanDANS
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by gipsy79 View Post
    Gold premium alamayan adamın krovazla işi ne ? Ve gold prenin trina ve 800 cash getirisi var aldıktan sonra onları satınca bronze'den daha ucuza gelmekte.
    çok kolay dimi 100 tl vermek oyuna sizin gibiler için

Senior Member
    Quote Originally Posted by 1efsaneydi View Post
    çok kolay dimi 100 tl vermek oyuna sizin gibiler için
    Arkadaşım açıkçası oyuna para yatıran bir insan değilim. Adam krovaz diyor krovaz dediğin itemin 7'sinin fiyatı en eski serverlarda 10-12 gb en kötü asas ve warior, pri ve magelerde 5-8 gb arası. Manes-Olympia'da ise daha fena fiyatlar.

O premium kısmı için ise adam bronze premium var diyor. Bronze pre 40 lira , gold pre 100 lira. Golddan trina ve 800 hediye cash gelmekte. Onları gbye çevirip malum sitelere satsa zaten bronze'den ucuza geliyor onu anlattım. Ama uçmuşsun belli ki okuduğunu anla sonra bir şeyler anlatmaya çalış.

Ve konuyu açan muhtemelen troll fakirler fakirler diye yırtınıyor. Bu tarz 2-3 başlık daha açılmıştı muhtemelen o adamın karakter bu da. Senin yoruma katıla katıla gülüyordur muhtemelen.

Senior Member MyMarblad's Avatar
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Bazen istenilen şartları eleştirmek yerine; durumu kabul etmeyi öğrenmemiz gerektiğini düşünüyorum.

Saygılar.
    Mevcut durumu sorgulamayı bırakıp, körü körüne kabullendiğimiz gün kaybettiğimiz gündür. Hayatın her alanında böyle. mantıklı bir izahı olacaktır fakat bu sorgulamamayı önermek kadar kötü bir şey yok . Nacizhane tavsiye.. sorgulamayı bırakmayın
    Fikirlere Critic Spike İşlemez !