Results 1 to 9 of 9

Thread: OTP Sorunu

OTP Sorunu

ıcs sitesinde etkin yazmasına ragmen oyuna girerken ıd pw yazdıktan sora kod istemiyo hic etkın degıl gibi fotodan bakabilrsnz foto cektim https://i.hizliresim.com/5Dbj6D.png bide knightın kendi sitesinden foto cektim https://i.hizliresim.com/XPmZV6.png burda 2sindede aktif yazıyo yine ama portalda yeşil ışık var ıcsde yok ondan dolayımı böyle acaba moderatörler bi ilgilenebilirmi lütfen

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Portal üzerinden sırasıyla Hesabım > Genel Bakış > Oyun Hizmetleri > Knight ICS Servisi kısmının aktif olup olmadığını kontrol edebilir misiniz?

aktif baktımda şimdi

Her şey aktif olmasına rağmen oyun girişinde OTP tek kullanımlık şifre sormuyorsa bir terslik var demektir. Dilerseniz destek ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

nerden gecebilirim ticketmi atayım illa orayada gec dönüyolar die buraya yazdm mod varrdır die

Support.nttgame.com adresinden destek ekibine sırasıyla Bilet Gönder > OTP > ICS / OTP kategorisinden bilet gönderebilirsiniz. Göndermiş olduğunuz bilet kategorisinde yoğunluk olması durumunda azami geri dönüş süresi 72 saattir. Bu süreçte göndereceğiniz bileti güncellemeden bekleyiniz, aksi takdirde bilet sıranız geriye düşecek ve bekleme süreniz artacaktır.

gönderdim aga teşekkürler bunu silip tekrar yüklesem düzelmezmi sence

Mantıken düşünürsek sorun OTP aygıtında olmadığı için düzelmeyecektir. Dilerseniz OTP numara testi yaparak tek kullanımlık kodun çalışıp çalışmadığını test edebilirsiniz. Rica ederim.

otp numara testi yaptımda ordada aktif gösteriyo neyse ticket attım dönmelerini beklıyım artık