Results 1 to 8 of 8
    Member
    Nickname
    KOMODOOOOO
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus

Hesap soyulması.

Merhabalar

Bu aksam saatleri arasında hesabımdan erişimim engellenip soyuldum . Telefon üzerinden otp kullanıyordum . Gerekli ticketi attım ancak sorun bulunduğu taktirde item restorasyonu yapılıyor mu ? Yoksa bilişim suçlarına gitmek zorunda kalıcam . Bir bilgilendirme yapabilirseniz sevinirim.

Senior Member MARVOLO's Avatar
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Öncelikle geçmiş olsun, daha önce bu konu hakkında yapılan bir yorumu ekliyorum.

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Item restorasyonu hizmeti verilmemektedir.

"There is no good and evil. There is only power, and those too weak to seek it."

Senior Member
    Selam,
    Eğer hesabınız çalındı ise müşteri hizmetlerine gönderdiğiniz bilet üzerinden yardım alabilirsiniz. Eşyalarınız için bilişime gitmelisiniz. Maalesef Item restorasyon işlemi yapılmıyor.

Member
    Nickname
    KOMODOOOOO
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by MARVOLO View Post
    Merhaba,

Öncelikle geçmiş olsun, daha önce bu konu hakkında yapılan bir yorumu ekliyorum.
    Anladım ama şunu belirtmek istiyorum . Bu eylemi yapan kişi ve kişilere ulaşılırsa itemler hala onlardaysa geri alma şansım var mı . Yada saatler belli 15 dakikalık bir süreç o zaman diliminde trade ve ya pazar üzerinden yapılan işlemler hangi karakterlere ait ise onların IP adreslerine ulaşılabilir mi ? Bilişim suçlarından arama yapıldığı taktirde bu gibi bilgiler verilebiliyor mu ?

Senior Member
    Quote Originally Posted by MARVOLO View Post
    Merhaba,

Bence alıntıda ki cevap hangi tür duruma verilmiştir o kısımda önemli. Otp deki bir açık ile soyulduysa illaki yardım edilecektir. Fakat cihaz güvenliğini sağlayamadığınız için soyulduysanız ozaman malesef ki bir yardım söz konusu olmuyor.

Senior Member
    Quote Originally Posted by KOMODOOOOO View Post
    Anladım ama şunu belirtmek istiyorum . Bu eylemi yapan kişi ve kişilere ulaşılırsa itemler hala onlardaysa geri alma şansım var mı . Yada saatler belli 15 dakikalık bir süreç o zaman diliminde trade ve ya pazar üzerinden yapılan işlemler hangi karakterlere ait ise onların IP adreslerine ulaşılabilir mi ? Bilişim suçlarından arama yapıldığı taktirde bu gibi bilgiler verilebiliyor mu ?
    Polis ya da savcılık tarafından istenirse elbetteki oyun yönetimi onlara bu bilgileri vermek zorunda.

Senior Member MARVOLO's Avatar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by KOMODOOOOO View Post
    Eğer şikayetçi olursanız ve bu bilgiler yasal yollardan firmadan istenirse verilebilir.

"There is no good and evil. There is only power, and those too weak to seek it."

Member
    Nickname
    KOMODOOOOO
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Tekdost View Post
    Polis ya da savcılık tarafından istenirse elbetteki oyun yönetimi onlara bu bilgileri vermek zorunda.
    Teşekkür ederim yorumunuz için . Giden itemlerime o kadarda fazla üzülmüyorum en fazla 20 gblik item çıkardı zaten . Ancak benim canımı yaktılar başkalarının canınıda yakmasınlar diye uğraşıcam . Gereken cezayı almalarını ümit ediyorum .