Results 1 to 7 of 7

Post Hesabim durduk yere engellendi

Hesabiniz engellendi yazisi yaziyor bunun nedeni nedir hiçbir şey kullanmadim durduk yere boyle bisey yapilmamali dc premium var hesapta toplam 150 lira para harcadim daha 1 hafta önce bunu düzeltin lütfen 150 lira için şiaket etmek istemiyorum hesabimi açin

Gun icinde bu sacmaligin duzeltilmesini istiyorum

Benimle beraber oynayan arkadaslarimda var onlar da bu sorunun duzeltilmesini ve duzelmezse topluca sikayet edilceginin kararini aldi boyle bi sacmalik olamaz zaten neyden ban yedigimide bilmiyorum hesabiniz engellendi yaziyor

Senior Member MARVOLO's Avatar
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Forum üzerinden hesap desteği verilmediği için destek birimine bilet atmanız gerekiyor.Destek ekibine bilet göndermek için en az 1 Npoint`e sahip olmanız gereklidir. Eğer kategori seçemiyorsanız kategori seçim ekranında CTRL+F5 kombinasyonu ile yenilemeniz yeterlidir.

Destek sistemi

"There is no good and evil. There is only power, and those too weak to seek it."

bu yazdıgınız yerede tıcket attım burdanda cevap gelmedı ınsanla dalga gecıyosunuz bı yerden kesın bı cevap verın artık muhattap olcak ınsan bulamıyoruz

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Seffillerrrr View Post
    bu yazdıgınız yerede tıcket attım burdanda cevap gelmedı ınsanla dalga gecıyosunuz bı yerden kesın bı cevap verın artık muhattap olcak ınsan bulamıyoruz
    Biletler sırası ile kontrol edilip mümkün olan en kısa zamanda cevaplanmaktadır.
    Göndermiş olduğunuz biletinizi gereksizce güncellemeniz veya çoklu bilet göndermeniz durumunda tarafınıza geri dönüş süresi uzayacaktır. Bu konuda tarafınıza geri dönüş sağlanana kadar sabırla bekleyiniz.

hala kredınız olması lazm sızeı yeterınce yolmalıyız demeye getırıyorlar ben anladm sımdı bende hapıs yedım su ısı duzeltıp oyuna asla bır daha gırmeyecegım bıktım cunku