Results 1 to 7 of 7

Angry Oyuna Tekrar Legal Dönüş Yapalım DEDİK 4 SAATTE BAN !

Arkadaşlar merhaba bu sabah oyuna tekrar dönüş yapmak istedim uzun yıllar sonra kaç saattir elle char kasıyorum. 104 atalık görev yayını almak için göreve girdim son bossda öldüm dc yedim bi baktım 3rd thrid party tools yazıyor. ticket atayım dedim 5kc istiyor. yardımcı olabilecek bir gm arkadaş varsa sevinirim bi suçum varsada yüzüme vurulsun lütfen.
    Last edited by MythAsSasSin; 04-24-2018 at 05:19 AM.

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Bilgisayarınızda illegal programların dosyaları mevcut ise xigncode taramaları sonucunda hesabınız kullanıma kapatılmış olabilir. Forum üzerinden hesap desteği sağlanamadığı için durumunuz hakkında support.nttgame.com adresinden destek ekibine sırasıyla Bilet Gönder > Knight Online > KO Ban / Jail / Unblock kategorisi altından bilet göndererek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Junior Member
    Aynı durumu bugun bende yaşadım. Genie ile kasıyoruz. Ticked'larda sknıt var atamıyoruz destek bileti.
    Last edited by MythAsSasSin; 04-24-2018 at 05:20 AM. Reason: Bold

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by RoqueRequiem View Post
    Arkadaşlar merhaba bu sabah oyuna tekrar dönüş yapmak istedim uzun yıllar sonra kaç saattir elle char kasıyorum. 104 atalık görev yayını almak için göreve girdim son bossda öldüm dc yedim bi baktım 3rd thrid party tools yazıyor. ticket atayım dedim 5kc istiyor. yardımcı olabilecek bir gm arkadaş varsa sevinirim bi suçum varsada yüzüme vurulsun lütfen.
    Merhabalar,

Hesap durumunuz hakında bilgi almak için Destek Bileti göndermeniz gerekmektedir. Forum üzerinden destek verilmemektedir. İzleyeceğiniz adımlar ise Bilet Gönder > Knight Online > KO Ban / Jail / Unblock şeklindedir. Bilet gönderebilmeniz için hesabınızda en az 1 cash'e sahip olmanız gerekmektedir.

Saygılar.

Quote Originally Posted by AAPnar View Post
    Aynı durumu bugun bende yaşadım. Genie ile kasıyoruz. Ticked'larda sknıt var atamıyoruz destek bileti.
    Merhabalar,

Destek Bileti göndermeye çalışırken kategori seçemiyorsanız CTRL + F5 kombinasyonunu kullanarak sayfayı yenileyiniz ya da farklı bir tarayıcı kullanmanızı öneriyorum.

Saygılar.

Senior Member
    Quote Originally Posted by RoqueRequiem View Post
    ticket atayım dedim 5kc istiyor.
    Bilet göndermek için hesabınızda 1 Npoint olması yeterlidir. Ayrıca gönderecek olduğunuz bilet için hesabınızdan Npoint eksilmez.

Quote Originally Posted by AAPnar View Post
    Açmış olduğunuz konu ile devam eder misiniz?
    Yok artık

Senior Member cetinbaba's Avatar
    Nickname
    BurasiSurvivorBeyler
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    k0xp kullanmadan oynamayı deneyin :=) oyun kurallarına uyalım.

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    Ayrıca makroda yasak.