Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 20 of 20
    Senior Member QWE123CC's Avatar
    Nickname
    KhyRenia
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Moffy00 View Post
    Biraz farm + pazar + etkinlikler = char

Dizebilirsin gayet ben öyle dizdim
    Bende bu yontem ile diziyorum..

Senior Member
    Bende ayni görüşteyim cz canlandırılmalı ama aksinr bfler azaltılarak cz daha kötü bir hale getiriliyor Bifrost pksi hepsinden daha eğlenceli

Senior Member MyMarblad's Avatar
    CZ deki Troll ve Dragon Tooth commander Slotlarına kaç kere uğradınız veya uğranıyor ?

bu slotların dropları iyileştirilse emin olun Haritanın kullanılan alanları artar... Ve daha çok oyuncu çeker

"Dön Bowla, gidelim Aoca" klişesi de biter...
    Fikirlere Critic Spike İşlemez !

Senior Member
    Gmler czye rekabet artırmak için yeni slotlar getirmeyi dünüyorlardı yayında böyle açıklamışlardı

Banned
    Nickname
    WithMeForever
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Yeni slotlar yaratıklar gelsin diye konu açmıştım zaten bunu yapacaklarına bifrostun giriş sayısını azalttılar bu yönetim varken birşey beklememek lazım oyuncu lehine...

Senior Member
    Bu oyun farm oyunu degil gayette guzel gidiyor suan uzerine item almayip devamli farm yapip gb kasmaya calisanlar gidene kadar farm bitirilmeli diye dusunuyorum cz ye yeni slota gerek yok cz zaten slot dolu gidin kasin iteminiz yoksa item alin sayisiniz az ise party kurun bana kalsa krowaz bf droplari azaltilmali ki itemlerin degerleri artsin

Senior Member dua1cores's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Mgame ile ne bir güncelleme ne bir harita ne güzel bir etkinlik gelecektir. Umarım gelecek te oyun satılır blizzart veya Wemade gibi oyun şirketleri alırsa bu oyun Ne wow ne de lol geçebilir. Bambaşka bir oyun olur knight.

Senior Member
    Quote Originally Posted by _WonderWoman_ View Post
    Yeni slotlar yaratıklar gelsin diye konu açmıştım zaten bunu yapacaklarına bifrostun giriş sayısını azalttılar bu yönetim varken birşey beklememek lazım oyuncu lehine...
    Doğru söze ne hacet

Quote Originally Posted by zgrdnzz View Post
    CZ'de her yer dolu AOC'da 10 kişi farm yapıyor,Mastadonlar dolu,Hobgoblin desen saatte 10m zor atıyor diyeceğim şu ki ben bir solo oyuncuyum ve farm yapabilceğim hiç bir yer yok CZ yi seviyorum CZ de Adream gibi Apostle,Troll gibi slot çeşitliliği gerekiyor görev itemi atan slotlar değil Bus ve çeşitlerini atan slotlar vs farkında değil misiniz solo oyuncular gün geçtikçe sıkılıyor ve oyunu bırakıyor ben bir clana bağlı olarak oynamak istemiyorum kimsenin derdini vs dinlemek istemiyorum solo olarak gelişip oyunu oynamak istiyorum ama siz her yeri Clana bağlı yaptınız ve bu çok sıkıcı.

-HobGoblin slotu sağlıklı hale getirilmeli bundan kasıt slotun coinflip olmaması düzenli bir getirisi olmalı.
    -Adream daki farm slotlarının bazıları CZ yede getirilmeli.
    -CZ Cardinal ama sadece CZ deki Cardinal slotu eski haline geri getirilmeli çünkü CZ deki bu kadar kalabalık bir o kadar farm açısından az olan slotların içerisinde en az AOC kadar riskli bir slot bir getirisi olmalı.
    Katılıyorum....

Quote Originally Posted by Moffy00 View Post
    Biraz farm + pazar + etkinlikler = char

Dizebilirsin gayet ben öyle dizdim
    Bir kere de her yazılana muhalefetlik yapma be kardeşim yeni başlayan bir kişi şu şartlar altında nasıl farm yapsın ki etkinlikler de doğru düzgün gelir yok pazar dersen pazarcılar en az 3 pc ile pazara giriyor bu adam bırak alım satım yapmayı bu adam pazarı tutulacağı için satış bile yapamaz o yüzden önerilerde bulunurken biraz mantıklı konuşmakta fayda var.