Results 1 to 5 of 5
    Senior Member

Accoun Creation Abuse

Merhabalar hiçbir illegal aktivitem yoktur. Ne makro ne koxp hiç kullandığım bile olmamıştır elime bir iki pc geçti ve günlerdir kayıtlar ilgili problem yaşıyorum tam birkaç hesap açtım dedim şimdi de Accoun Creation Abuse diye bir şeyle karşılaşıyorum.

https://hizliresim.com/rO778M

Ben bu oyunu nasıl oynayabilirim ? Bugün açtığım xxx10 xxx11 xxx12 tarzı hesaplarda Abuse yiyecekler mi yani kafayı yiyeceğim sizin yüzünüzden en sonunda. Herkes her şeyimi logları vs kontrol edebilir. Kontrol edin eğer en ufak bir illegal bir şey bulursanız ip ban atın hatta 9 3 setli charımı da banlayın Rosetta da oynuyorum.

Senior Member
    Açtığım hesaplarda karakter dahi oluşturmadım yani nasıl banlanıyorum gerçekten akıl alır gibi değil lütfen bir yetkiliye vereyim idleri kontrol etsin ben baya sıkıldım yani hepsine dc premium çekecektim bugün az daha

Game Master Khaliz's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    El-Morad
    Selamlar,

Yaşadığınız sorunla ilgili olarak destek ekibimize ticket göndererek destek alabilirsiniz. Üzgünüz ki forumdan böyle bir destek veremiyoruz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Khaliz View Post
    Selamlar,

Yaşadığınız sorunla ilgili olarak destek ekibimize ticket göndererek destek alabilirsiniz. Üzgünüz ki forumdan böyle bir destek veremiyoruz.
    Dostum bilet göndermeye çalışıyorum çalışıyorum da " Eğer sorununuzla ilgili herhangi bir çözüm bulamadıysanız, aşağıdaki bölümlerden uygun olanı seçerek bize konuyla ilgili bilet gönderebilirsiniz. " Dediği kısımda seçemiyorum hiçbir şey bu işi nasıl çözebilirim

Senior Member
    Quote Originally Posted by Khaliz View Post
    Selamlar,

Ticket gönderilmiştir hızlı ilgilenirseniz çok sevinirim