View Poll Results: BDW'nin Azaltılmasından ve Yeni Saatlerinden Memnun Musunuz?

Voters
124. You may not vote on this poll
  • Evet, memnunum

37 29.84%
  • Hayır, değilim

87 70.16%
Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 62
    Senior Member Nyyd's Avatar
    Mevcut konu üzerinde gerekli açıklama yapılmıştır.
    Last edited by Nyyd; 04-19-2018 at 11:20 AM.
    Kusursuz olmakta bir kusurdur...!

Senior Member FFferik16's Avatar
    Quote Originally Posted by Nyyd View Post
    Mevcut konu üzerinde gerekli açıklama yapılmıştır.
    Bu konu, tüm güncelleme değişikliklerinin değil sadece bir detayın tartışıldığı bir anket konusu. Tartışmanın burada devam etmesi daha doğru olur. Konu hakkında açıklama ise şöyle:

Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    BDW saatlerinin azaltılmasının sebebi ise sıkışık etkinlik takviminde yapımcının isteğiyle yer açmak ve gün içerisinde üç ve üçten fazla gerçekleşen etkinliklerin sayısını azaltmak.
    Son olarak etkinlik saatleri ve sayıları ile ilgili şu an için planlanan bir değişiklik bulunmamaktadır.
    Sıkışık takvim sorunu berbat bir şekilde çözülmüş, anket sonuçlarına göre yeniden değerlendirilebilir.
    Last edited by Nyyd; 04-19-2018 at 11:20 AM.

Senior Member Nyyd's Avatar
    Quote Originally Posted by FFferik16 View Post
    Bu konu, tüm güncelleme değişikliklerinin değil sadece bir detayın tartışıldığı bir anket konusu. Tartışmanın burada devam etmesi daha doğru olur. Konu hakkında açıklama ise şöyle:

Sıkışık takvim sorunu berbat bir şekilde çözülmüş, anket sonuçlarına göre yeniden değerlendirilebilir.
    Sadece 1 konu tartışıldığı için konu kapatılmadı zaten bdw içinde açıklama yapıldığını görmeniz için oraya yönlendirdim.
    Kusursuz olmakta bir kusurdur...!

Senior Member
    Bf saatleri mantıksız

Senior Member
    Gençler biz chaos sevenler olarak bdw sevenleri anlıyor ve bdw nin sayısının azalmasını doğru bulmuyoruz(şuanda hiçbir bdw ye girmiyorum ama charımda impregnable achieve i açıktır.). Ancak sizin bdw yerine chaosu azaltın demeniz hiç hoş değil. Günde 24 saat var. Knight royale etkinliği bdw sayısına ve hatta bifrost sayısına dokunulmadan eklenebilirdi. Herkes istediği etkinliğe katılır. Savunulması gereken asıl tez budur. Kendi istekleriniz için başkalarını hiçe sayan saçmasapan yorumlar yapmayın.

<3 CHAOS

Senior Member
    Quote Originally Posted by Vosk View Post
    Gençler biz chaos sevenler olarak bdw sevenleri anlıyor ve bdw nin sayısının azalmasını doğru bulmuyoruz(şuanda hiçbir bdw ye girmiyorum ama charımda impregnable achieve i açıktır.). Ancak sizin bdw yerine chaosu azaltın demeniz hiç hoş değil. Günde 24 saat var. Knight royale etkinliği bdw sayısına ve hatta bifrost sayısına dokunulmadan eklenebilirdi. Herkes istediği etkinliğe katılır. Savunulması gereken asıl tez budur. Kendi istekleriniz için başkalarını hiçe sayan saçmasapan yorumlar yapmayın.

<3 CHAOS
    +1

oyunda eşit şartlarda pk imkanı sunan, herkesin tek başına olup en çok öldürebilenin kazandığı bir etkinliğe çöp dediler. Chaosun etkinlik sayısı azaltılırsa bende bdw yi kötülücem. BDW saçma sapan etkinlik yeaaaav giriyosun altarı taşıyosun kendi bölgene karşı ırktakilere vuruyosun en çok itemi olan kazanıyor yeaav çok saçma .

Oldumu?

Senior Member FFferik16's Avatar
    Quote Originally Posted by Vosk View Post

<3 CHAOS
    Tabii ki de olması gereken, en doğrusu öyle aslında ama karakter geliştirmeli bir oyunda etkinlikler arasında bir fedakarlık yapılacaksa -yetkililerin yanıtlarından öyle gözüküyor- bu fedakarlık kendi karakterinle oynamadığın etkinlikler olmasını düşünüyorum -çok gelişmiş bir karakterim yok-. He ama mümkünse hiç ellenmesin tabii, şahsen benim ilk tercihim hiçbir etkinlik sayı ve saatinin değişmemesi, sadece yeni etkinliğin belli saatlere konulması.

Senior Member Bekir076's Avatar
    Nickname
    TaMaFYa
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    KenDi HaLiNDe
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    choas ile bdw yer değiştire bilirdi... choas da illegalleri tesbit etmek oldukca güc. BDW leveli düşük arkaşalar için can damarı. exp kagıdı olsun gelen exp olsun...

gözden gecmesi güzel olur

Banned
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Bekir076 View Post
    choas ile bdw yer değiştire bilirdi... choas da illegalleri tesbit etmek oldukca güc. BDW leveli düşük arkaşalar için can damarı. exp kagıdı olsun gelen exp olsun...

gözden gecmesi güzel olur

BDW Konusu Ve Chaos Konusunu Tartış Tartış Bitmez. Örneğin BDW 83+ Bir Char Giremiyor Haliyle BDW Görevini Yapamıyor Eski BDW Gibi Zevkli Olmadığı İçin Orayı Katmıyorum.

Chaos Gelecek Olursak Chaos İllegal Heaven = Hileci Cenneti Ama Exp Ve Chaos Görevleri Olmasa Tamamen Kalksın Derdim O Yüzden O Konuda Fixlenecek Şey Kutunun Kalkması Exp'in Artmasıdır.

Senior Member
    Ben bdw de daha çok işe yarıyor diye 80 e warior kasan adamım . Bazen sırf bdw için giriyorum bir dakika bile sürmüyor bdw buna rağmen karakterimi bdw ye göre diziyorum . Bdw klanı kuruyoruz . Bdw sayısı ikiye düşüyor . Günde 5dakika eglenemedigim oyun için ne sebeple ugrasayim karakter gelistireyim para ve zaman harcayim . Eski bdw geldiğinde ve günde tekrar beş defa olduğunda bana ulaşın ( diesde kırmızı kutu 250k farm için değil eğlenmek.icin giriyoruz )