View Poll Results: BDW'nin Azaltılmasından ve Yeni Saatlerinden Memnun Musunuz?

Voters
124. You may not vote on this poll
  • Evet, memnunum

37 29.84%
  • Hayır, değilim

87 70.16%
Page 1 of 7 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 62
    Senior Member FFferik16's Avatar

Question BDW'nin Azaltılmasından ve Yeni Saatlerinden Memnun Musunuz?

BDW için karakterini +80 kasmayan, PK ihtiyacını bu etkinlikle gideren biri olarak bu düzenlemeden memnun değilim.

Lüks olmayan itemlerle, bir takıma aidiyet zorunluluğu olmadan, kendi itemlerinle, otomatik parti ve küçük bir haritada 8v8 kapışma bu oyundaki en güzel şeylerden biri. -Şu an sistem sorunlu olsa da-

BDW'nin yeni saatleri 13:00-23:00-02:00. 23:00'ü direkt eliyorum çünkü 22:40'ta JR var.Yeni sistemden dolayı maksimum 5-10 dakika süren bu etkinliğe şu şartlarda gerek sabahçı gerek gececi insan 1 veya 2 tanesine girebilir.

Şu an oyuna kendi karakterimiz ile oynanmayan bir etkinlik daha eklendi, bu tarz diğer etkinliğimiz de en sorunlu etkinlik olan Chaos. Önerim şudur: Saatler ve günlük etkinlik sayıları konusunda insanların kendi karakterleri ile oynamadıkları Chaos ve Royale etkinlikleri arasında bir tercih yapılsaydı daha mantıklı olmaz mıydı?

Oyundaki tüm büyük başarıları elde ettiğim için şu an gözüm CZ'de, CSW'de, Clan&User sıralamasında değil. Yavaş yavaş oyunda yaptığım orta düzey itemlerle takılıyordum. BDW yoksa şahsen benim oyunda bir işim kalmıyor, bırakacağım.

NOT: BDW, herhangi bir maddi gelir amacı olan bir etkinlik değildir, hatta oradaki pot gideri kazanılan kırmızı kutunun değerinden fazladır. En az suistimal edilen etkinliktir.
    Last edited by FFferik16; 04-19-2018 at 11:58 AM.

Senior Member
    Oyunda PK tadını alabildigim tek etkinlik . Önce sistemi değiştirilerek berbat edildi . Şimdi sayısı jr saatine denk gelmesiyle beraber gün içinde 1 r düştü . Oyunu oynama amaclarimin yüzde 60 ini karşılayan etkinlik yoksa oynamamin bir anlamı da yok . Bırakmayı ciddi ciddi düşünüyorum

Banned
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    BDW El Atılmışken Oyundan Kaldırarak Fixlensin Exp BOSS Gibi Aylarca Beklemeye Hazırız.
    Last edited by Speedycort; 04-19-2018 at 10:00 AM.

Elit itemlar pk'da eğlenirken normal itemlılar bu etkinliklerde eğleniyordu. Bence azaltılması hiç doğru olmadı. Knight online 24 saat başında oturabilecek oyunculara sahip bir oyun değil, herkesin işi var, okulu var. Günün her saatine yayılan etkinlikler herkesin girebilmesine olanak sağlıyordu.

Senior Member DarkSantiago's Avatar
    Nickname
    DarkManX
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    DARKLAND
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Bdw saati yerine sabah jr sini 08:40 a alsalar ?

Senior Member
    Bu arada gün içinde 3 düşürülmesine karşı degilim fakat bdw sayısı jr ile çakıştığı için 2 ye düşürüldü buda çok saçma.Saat 21:00 daki bdw yi geri istiyoruz !

Krowazla aynı saatte olması asla sorun olmaz cünkü krowaz zaten tekel adamlarda onların bdw ile işi yok, he olmaz çakışır derseniz 20:00 saatinde hiçbir etkinlik yok.
    Last edited by SabineLisicki; 04-19-2018 at 10:13 AM.

Senior Member NeedB's Avatar
    Quote Originally Posted by Nyyd View Post
    Selam,

Bdwnin şuan ki atma sistemini bende beğenmiyorum. Fakat güncel saatleri dediğiniz gibi değil ( BDW'nin yeni saatleri 13:00-23:00-02:00 ) olarak söylemişsiniz fakat bdwnin yeni saatleri 02:00 , 11:00, 13:00, 16:00 ve 21:00 dir. Saat konusunda bir anket yapılmıştı ve saatler yapılan ankete göre düzenlendi.

Jr ile aynı saate denk geliyor denilmiş 21:00 da Bdw etkinliği max 20 dk süren bir etkinlik Jr ise 10:40 da olan bir etkinlik

Test moderator bey, yukarıya sabitlenmiş konulara göz atsan bari

Senior Member FFferik16's Avatar
    Quote Originally Posted by Nyyd View Post
    Selam,

Bdwnin şuan ki atma sistemini bende beğenmiyorum. Fakat güncel saatleri dediğiniz gibi değil ( BDW'nin yeni saatleri 13:00-23:00-02:00 ) olarak söylemişsiniz fakat bdwnin yeni saatleri 02:00 , 11:00, 13:00, 16:00 ve 21:00 dir. Saat konusunda bir anket yapılmıştı ve saatler yapılan ankete göre düzenlendi.

Jr ile aynı saate denk geliyor denilmiş 21:00 da Bdw etkinliği max 20 dk süren bir etkinlik Jr ise 10:40 da olan bir etkinlik
    Konuya hızlı cevap vermek daha iyi yardımcı olmak anlamına gelmiyor, moderatörlük test sürecinizde başarılar

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Ben BDW'ye girmek için charımı 80 levelda tutuyordum, akşam iş dönüşü BF'ye girmek için clana girdim DC Premium çekecektim ki bu patch geldi. Allahtan almamışım bi daha da zor alırım DC premium zaten. Çöp slotlarını bitirdiniz eyvallah dedik, şimdi PK ALANI OLAN etkinlikleri bile yok ediyorsunuz. Anladık yeni server hazırlıkları yapıyorsunuz da bu millet taş mı yesin, nasıl karakterlerimizi dizeceğiz illa gb mi alalım anlamıyorum bu nasıl bir zihniyet?

Senior Member Nyyd's Avatar
    Quote Originally Posted by SabineLisicki View Post
    siz baya geride kalmışsınız bugün güncelleme geldi Araştırmadan yorum yazmayınız dsdsaD
    Yine birşey değişmiyor Maximum 20 dk süren bir etkinlik.
    Kusursuz olmakta bir kusurdur...!