Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 27 of 27
    Senior Member
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Merhaba,

Xigncode.log dosyanızı bir yere yükleyerek buradan paylaşabilir misiniz?
    https://www.dosyaupload.com/5p4f

Senior Member
    Sorun devam ediyor.Yardım bekliyoruz

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Xigncode ile herhangi bir durum gözükmüyor. Araştırmaların devam ettiğini ama bunun ne kadar süreceği hakkında ne yazık ki bilgi veremiyorum.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Merhaba,

Xigncode.log dosyanızı bir yere yükleyerek buradan paylaşabilir misiniz?
    dünki patchten sonra yine cpu zorlanıyor 2-3 dkda 1 %59 civarına çıkıyor 5 dk normal seyirinde 2-3 dk aşırı yüklenerek çalışıyor ko client stabilite problemi var halen.
    Ayrıca durmadan bug reports hatası almaya başladım hiç almazken .

Senior Member
    Quote Originally Posted by erkanxxxx View Post
    dünki patchten sonra yine cpu zorlanıyor 2-3 dkda 1 %59 civarına çıkıyor 5 dk normal seyirinde 2-3 dk aşırı yüklenerek çalışıyor ko client stabilite problemi var halen.
    Ayrıca durmadan bug reports hatası almaya başladım hiç almazken .
    Dediğiniz durumu kontrol ettim bendede sabit %30larda dolanıyor bir kaç dakika sonra %57-60 lara cıkıp tekrar %30lara dusuyor ve kendini tekrarlayan döngü halinde

Senior Member
    Bilgisayar kapanması oyunla ilgisinin olduğunu düşünmüyorum
    Kapanma şu hallerde meydana gelir:
    1 bilgisayar aşırı ısındığı zaman kapanma olur test programlarıyla durumunu gözlemleyebilirsin.
    2 Power supply yada enerji kaynağın bağladığın aletlerin yükünü kaldırmayabilir. harici bilgisayar parçalarını bağlamamaya çalış
    3 Cpu aşırı yüklenme yaptığı zaman kendini korumak amacıyla otomatik olarak kapanır.

2006 aldığım bilgisayarımda cpu göstergesi %26 Ko açıkken yeni nesil işlemciler ko yu kaldırmıyor galiba

Senior Member
    Quote Originally Posted by kemec1986 View Post
    Bilgisayar kapanması oyunla ilgisinin olduğunu düşünmüyorum
    Kapanma şu hallerde meydana gelir:
    1 bilgisayar aşırı ısındığı zaman kapanma olur test programlarıyla durumunu gözlemleyebilirsin.
    2 Power supply yada enerji kaynağın bağladığın aletlerin yükünü kaldırmayabilir. harici bilgisayar parçalarını bağlamamaya çalış
    3 Cpu aşırı yüklenme yaptığı zaman kendini korumak amacıyla otomatik olarak kapanır.

2006 aldığım bilgisayarımda cpu göstergesi %26 Ko açıkken yeni nesil işlemciler ko yu kaldırmıyor galiba
    1-Yorumdan önce yazılanları okumanızı tavsiye ediyorum.
    2-Cihazımın tüm Fan ve ızgaraları temizlendi ve termal macunu yeni
    3-Altında ÇALIŞMASA BİLE BUZ GİBİ duran alüminyum sogutucusu var ve sureklı calısmakta.
    4-Fabrika çıkışı harici bir bir donanım ekli değil.
    5-Altı üstü KO normal zamanlarda (bu yamalar öncesi zaten max %26-30 arası CPU kullanmakta ) bu yüzde ile nasıl ısınıp kapansın.

Ayrıca bahsettiğim gibi normal zamanlarda KO +BNS adlı oyunu oynarken youtube de müzik de dinlemekteydim . Hala da dinliyorum .
    Sorun donanımsal değil yazılımsal.

Onun da bir kaç yer den anlayabiliriz misal

1-Cihaz ısı yüzüne kapanırken Fanları deli gibi ötüyor olur ya da sona doğru deli gibi öter.
    2-Bir cihaz ısı yüzünden kapandıysa kapandıktan sonra hemen açmaya çalıştığınızda açılmaz en az bir 30saniye+ geçmesi gerekir oda en az ki cihaz soğusun.

Ayrıca CPU daki 1-2 dakikada bir % sinin artıp tekrar düştüğü bir durum ortaya çıktı tekrar.

%26 daki cpu göstergenizi 1-2 dakika izleyin %50lere çıkıp tekrar düştüğünü göreceksiniz. Sürekli
    Last edited by Tekdost; 04-21-2018 at 08:19 AM.