Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 27
    Senior Member
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    XIGNCODE klasörü içerisinde yer alan "xigncode" isimli dosyayı göndermeniz yeterli. Diğer dosyalar gerekli değildir.
    https://www.dosyaupload.com/5p1r

açık şekilde paylaşmam sorun çıkartır mı?
    Last edited by Tekdost; 04-19-2018 at 10:10 AM.

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Tekdost View Post
    https://www.dosyaupload.com/5p1r

açık şekilde paylaşmam sorun çıkartır mı?
    Herhangi bir sorun çıkartmaz. İncelenmesi adına Xigncode ekibine log dosyanızı göndereceğim. Ekstra bir durum olursa eğer buradan bilgilendirme yapacağım.

Senior Member
    Herhangi bir sorun çıkartmaz. İncelenmesi adına Xigncode ekibine log dosyanızı göndereceğim. Ekstra bir durum olursa eğer buradan bilgilendirme yapacağım.
    İlginiz için teşşekkürler. İlk yazımda da bu sorunu yaşamış arkadaşların yazılarına yer vermiştim aslında onlarda log kayıtlarını iletse belki soruna daha rahat erişillebilir

Senior Member
    Merhaba

Önceki patch ile birlikte oyuna girdikten 5dk sonra laptop fişi çekilmiş gibi kapanmakta.Teknik servis incelemesi ardından sorunun pc ile alakalı değil de oyunla alakalı olduğu tespitini yaptık.Konu açmak için foruma girdiğimde bu başlığı gördüm ve inceledim.Sorunun patch ile alakalı olduğundan, forumdaki arkadaşlarla birlikte bende hemfikirim.Kısa sürede gerekli müdahalenin yapılmasını rica ediyoruz.
    Not: Farklı iki pc ile deneme yaptım bellek kullanım değerleri her ikisindede 650K nın altına düşmüyor ve laptop sürekli kendini kapatıyor.gündüzleri 5dk sürmeden geceleri 15dk yı buluyor)

Aynı pc diğer kullanımlarda saatlerce sorunsuz çalışıyor.

İyi çalışmalar...
    Last edited by BossHunter; 04-19-2018 at 11:05 AM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by BossHunter View Post
    Merhaba

Önceki patch ile birlikte oyuna girdikten 5dk sonra laptop fişi çekilmiş gibi kapanmakta.Teknik servis incelemesi ardından sorunun pc ile alakalı değil de oyunla alakalı olduğu tespitini yaptık.Konu açmak için foruma girdiğimde bu başlığı gördüm ve inceledim.Sorunun patch ile alakalı olduğundan, forumdaki arkadaşlarla birlikte bende hemfikirim.Kısa sürede gerekli müdahalenin yapılmasını rica ediyoruz.
    Not: Farklı iki pc ile deneme yaptım bellek kullanım değerleri her ikisindede 650K nın altına düşmüyor ve laptop sürekli kendini kapatıyor.gündüzleri 5dk sürmeden geceleri 15dk yı buluyor)

Aynı pc diğer kullanımlarda saatlerce sorunsuz çalışıyor.

İyi çalışmalar...
    Bu kapanma durumlarında cihazda sadece KO mu açık oluyor hocam? Yoksa günlük kullanımınıza devam ederken mi (Tarayıcılar la)
    @Eryudes

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Xigncode ile ilgili bir durum gözükmüyor. Emin olmak adına incelemelere devam ediyorum.

Senior Member
    Xigncode ile ilgili bir durum gözükmüyor. Emin olmak adına incelemelere devam ediyorum.
    Bir yerlerde bir sıkıntı var ama bakalım nereden çıkacak bu problem. Heberlerinizi bekliyoruz

Senior Member
    Hayır sadece Knight Online açıkken kapatıyor(aynı anda açık olan tek bir uygulama bile yok).
    Dün gece sabaha kadar 4 bölüm dizi izledim.Tek bir donma yada kasma olmadığı gibi tek bir kez de pc kapanmadı..

Senior Member
    Quote Originally Posted by Tekdost View Post
    Bu kapanma durumlarında cihazda sadece KO mu açık oluyor hocam? Yoksa günlük kullanımınıza devam ederken mi (Tarayıcılar la)
    @Eryudes
    Hayır sadece Knight Online açıkken kapatıyor(aynı anda açık olan tek bir uygulama bile yok).
    Dün gece sabaha kadar 4 bölüm dizi izledim.Tek bir donma yada kasma olmadığı gibi tek bir kez de pc kapanmadı.
    Sadece ve sadece KO açtığımda min. 2dk max. 20 dk sonra pc fişi çekilmiş gibi kapanıyor...