Page 5 of 11 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 41 to 50 of 109
    Senior Member Moffy00's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Uhahahah Gordion'un yıkık farmcı mageleri klavyeyi ısırıyor şu an.
    Evrim Namustur

Senior Member
    Quote Originally Posted by Zonguc View Post
    paralı koxp parası vereceğine genie parası versin ne olmuş,, hafta arası birgün bdw gireyim dedim adam kayanın içinden bana ok atıyor,, inşallah bdw,,ft,,krowazı komple kaldırırlar..
    Ares dies gordion rosetta da insanlar sadece bdw için yan karakter 80 yapıyor . Bdw nin tadı için . Kırmızı kutu 200 250k . Bdw de harcanan pot parası 1m i geçiyor bazen wariorlarda. 83 priestler bdwler için 80 priest kasıp skilleri açtırıyor sadece bdw için . Ufkunuzu farm servetlerin dışına taşıyın . Bu oyunu oyun olarak oynayan kesim de var . Özellikle eski serverlerde

Senior Member Mexmet's Avatar
    Nickname
    Mexmet - MMexmet
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Brutality
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Bdw den ne istedinizde sayısını azalttınız ardream oyuncuların 1 etkinliği var zaten onuda azaltın ardreamda oynayan kalmasın sadece farmcılar kalsın istiyorsunuz. Biz ardreama etkinlik eklensin yenilikler yapılsın dedikçe sürekli ardreamın sonunu getirmek için uğraşıyorsunuz. Bütün yeni silahlar, elbiseler ve takılar hep 70+-80+ için geliyor ama ardream için ne bir yenilik ne bir etkinlik 10 yıldır ardream oynuyorum en son gelen yenilik juraid mointainle birlikte gelen silahlar başkada bişey gelmedi ordanda takılar +60 olarak eklendi ardreamda kullanılmıyor ama ondan sonra her yenilik 70+ için eklendi. Boss event yapıldı kaç defa cz de ardream için sadece 1 defa yapıldı oda lupus bile atılmadı neden bu ardream düşmanlığı anlayamıyorum. Bdw zaten yıllardır sorunlu 2-3 ölmede bazen 1 ölmede atılıyorsun bide çıplak male ile +10lu male aynı vuruyor ama mage çıplakken az +10 olunca nırmalde vuruduğu kadar vuruyor. Bu oyun sadece CZ den ibaret değil yenilik olmadığı event olmadığı için herkez cz geçiyor ardream sadece farmcılara kalıyor bunlarla ilgili bişey yapmazsanız yeni açılaca serverde ardreamda koymayın boşa 1 yılda bitiyor nede olsa farmcılarda piyasayı etkilemez hem.
    Adına anıt yapardım olsaydım budist !
    Ben kendimi senin çukurundan çekip çıkaran terapist !
    Sevgilerimiz eşit sanardım ben en has kominist !
    Aşka dair fikirlerim şimdi adolftan faşist !

Junior Member
    Nickname
    KalaisIsBack
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Bence bifrost giriş sayısının azaltılması kötü oldu. Cz alanında bifrost'a girmek için rekabetin artmasını pozitif reaksiyon olarak değerlendirsek bile içeri giren ırkın birbirlerine KS atmalarına neden olacak ve oyuncuların sinirlenip etkinlikten soğumalarına sebep olacaktır. Bu düzenlemenin oyunu para aracı olarak kullanlar için dezavantaj değil avantaj sağladığını düşünüyorum. Oyunu para amacıyla oynayanların çoğu sadece bifrost değil onlarca farklı farm yöntemiyle para kasabiliyorlar. Burada düzenlemeyle ilgili olumsuz düşünceye sahip olanların hepsi bana göre oyunu TL odaklı oynamıyor. Ayrıca etkinlik sayısının azaltılmasıyla bifrost taşlarının fiyatları yükselecektir. İstisnalar dışında para kasma amacıyla olsa bile bir kişi 1 gün içinde olan 5 bifrostun tamamına giremez. 2 veya en fazla 3 Bifrost etkinliğinde aynı kişileri görüyoruz. Etkinlik giriş sayısını azaltmak bu kişilerin yine aynı 2 veya 3 defa olacak şekilde etkinliğe katılmalarını değiştirmeyecek ancak taş fiyatlarının artmasıyla kazandıkları parada büyük artışa sebep olacaktır.Sonuç olarak aynı kişiler aynı saatlerde aynı slotlara gidecek fakat 2 -3 kat daha fazla kazanmalarına neden olacak bu düzenleme. Ne diyelim KS siz bir oyun diliyorum. Hayırlısı olsun.

Senior Member MlCHONNE's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Patheoz View Post

Knight Royale testlerine katılan tüm oyunculara ödül olarak 15 Günlük Lunar Tattoo eşyası gönderilecektir.

Gönderildi mi bunlar arkadaşlar?

Senior Member MARVOLO's Avatar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by MlCHONNE View Post
    Henüz gönderilmedi, bilgi verilecek.

"There is no good and evil. There is only power, and those too weak to seek it."

Kimsede Çıkıp Dememiş ki Cumartesi Günü Saat:21:00'da Savaş var Krowaza giricek kişiler için CZ KAPALI olacak? Düzeltme Şart!

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Quote Originally Posted by MlCHONNE View Post
    Knight Royale testlerine katılan oyuncularımızın ödülleri bir sorun olmadığı takdirde önümüzdeki sunucu bakımı ile birlikte gönderilecektir.

Ek olarak saatler ile ilgili yorumlara gelecek olursam;

Öncelikle Krowaz haritasında farm yapan bir klanın, Bifrost, UTC ve Knight Royale etkinliğine katılamayacağından bahsedilmiş.

Krowaz gibi oyun ve harita bilgisinin ön plana çıktığı bir bölgede ayakta kalmak kolay değil. Burada gerçekleşen mücadelede başarısız olan klanlar, Bifrost'a yönelebilir.

Gün içerisinde toplamda 5 kez yani saat olarak 10 saat aktif olan Bifrost haritasının saatlerinin azaltılmasının sebebi ise hali hazırda bölünen PvP'nin, daha fazla bölünmesine engel olmak.

Savaş günleri akşam saatlerinde açılacak olan Krowaz haritasına girişin yapılamayacak olması; Krowaz toplamda haftada 14 kez aktif oluyor, sadece 2 tanesinin savaş gününe denk gelmesi herhangi bir problem yaratmayacaktır.

Knight Online sadece FARM'dan ibaret olan bir oyun değil, farm yaptığınız karakter ile mücadele edebileceğiniz farklı haritalar ve etkinliklere de sahip bir online oyundur.

BDW saatlerinin azaltılmasının sebebi ise sıkışık etkinlik takviminde yapımcının isteğiyle yer açmak ve gün içerisinde üç ve üçten fazla gerçekleşen etkinliklerin sayısını azaltmak.

Son olarak etkinlik saatleri ve sayıları ile ilgili şu an için planlanan bir değişiklik bulunmamaktadır.

Banned
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Knight Royale testlerine katılan oyuncularımızın ödülleri bir sorun olmadığı takdirde önümüzdeki sunucu bakımı ile birlikte gönderilecektir.

Ek olarak saatler ile ilgili yorumlara gelecek olursam;

Öncelikle Krowaz haritasında farm yapan bir klanın, Bifrost, UTC ve Knight Royale etkinliğine katılamayacağından bahsedilmiş.

Krowaz gibi oyun ve harita bilgisinin ön plana çıktığı bir bölgede ayakta kalmak kolay değil. Burada gerçekleşen mücadelede başarısız olan klanlar, Bifrost'a yönelebilir.

Gün içerisinde toplamda 5 kez yani saat olarak 10 saat aktif olan Bifrost haritasının saatlerinin azaltılmasının sebebi ise hali hazırda bölünen PvP'nin, daha fazla bölünmesine engel olmak.

Savaş günleri akşam saatlerinde açılacak olan Krowaz haritasına girişin yapılamayacak olması; Krowaz toplamda haftada 14 kez aktif oluyor, sadece 2 tanesinin savaş gününe denk gelmesi herhangi bir problem yaratmayacaktır.

Knight Online sadece FARM'dan ibaret olan bir oyun değil, farm yaptığınız karakter ile mücadele edebileceğiniz farklı haritalar ve etkinliklere de sahip bir online oyundur.

BDW saatlerinin azaltılmasının sebebi ise sıkışık etkinlik takviminde yapımcının isteğiyle yer açmak ve gün içerisinde üç ve üçten fazla gerçekleşen etkinliklerin sayısını azaltmak.

Son olarak etkinlik saatleri ve sayıları ile ilgili şu an için planlanan bir değişiklik bulunmamaktadır.
    Tüm Cevaplar Güzel Eski BDW Olsaydı Farm Olarak Görmezdim. Savaş Günlerini Arttırma Çalışması Var mı? 3. Kez Yapılsın BDW Giremiyoruz 83+ Charlar Olarak Ek Olarak Exp Boss Bekliyoruz Artık Gelmeli.

Senior Member lHeartBurninq's Avatar
    Clan
    IncredibLe
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post

Elinize sağlık