Results 1 to 3 of 3
    Junior Member

Exclamation Ardreamın akşam 9daki durumu herhangi bir şikayet konusu değildir.

https://hizliresim.com/m2nypy

Arkadaşlar resimde gördüğünüz üzere bu fotografı saat akşam 9da çektim.
    Şikayet edilecek bir konu yok fakat karuslar gün içinde sallana sallana istediğini yaparken humanlar hiçbirşey yapamıyor ki bu konudan bir çok arkadaşımda şikayetçidir eminim bu konuda
    Bu adamların amacıda pk atmak olduğunu şahsen düşünmüyorum.
    Ne zaman görsem farmer darlıyorlar ki büyük ihtimal bu postu attıktan sonra hiç rahat bırakmıcaklarını biliyorum ama bu konuyu açma gereği duydum gerçekten çok rahatsız edici bir durum resmen teşkilat gibiler farm yapıp 2 item yapalım bizde pk çıkalım istiyoruz ama haliyle biraz eski server hepsi itemli arkadaşların ben bu arkadaşların amacının bize birşey kastırmamak,item dizdirmemek,serverda barındırmamak olduğunu düşünüyorum ardreamde olan human farmer kardeşlerimin yorumunuda bekliyorum.

SAYGILAR İYİ FORUMLAR

Junior Member
    Koskoca serverın andreamının çoğunluğunun karus olması veya humandayken fazla farmcı bulamayıp veya bir kaç kişiyi kesemeyip karus basan arkadaşlarla beraber karus ırkı tamamen farmcıları kesmeye dönen bir oyun oluştu. Uzun süredir Knight oynuyorum ve genelde andream takılırım ama ben bu kadarını ilk defa görüyorum. 25 Np kazanmak için sabah 6 dan başlayıp gece 2 ye kadar sadece ve sadece FARMCI kesen arkadaşlardır çoğu. Sizi küçük egolarınızla baş başa bırakıyorum. ~LeTurk

Senior Member Nyyd's Avatar
    Quote Originally Posted by 9thOnequate View Post
    https://hizliresim.com/m2nypy

Arkadaşlar resimde gördüğünüz üzere bu fotografı saat akşam 9da çektim.
    Şikayet edilecek bir konu yok fakat karuslar gün içinde sallana sallana istediğini yaparken humanlar hiçbirşey yapamıyor ki bu konudan bir çok arkadaşımda şikayetçidir eminim bu konuda
    Bu adamların amacıda pk atmak olduğunu şahsen düşünmüyorum.
    Ne zaman görsem farmer darlıyorlar ki büyük ihtimal bu postu attıktan sonra hiç rahat bırakmıcaklarını biliyorum ama bu konuyu açma gereği duydum gerçekten çok rahatsız edici bir durum resmen teşkilat gibiler farm yapıp 2 item yapalım bizde pk çıkalım istiyoruz ama haliyle biraz eski server hepsi itemli arkadaşların ben bu arkadaşların amacının bize birşey kastırmamak,item dizdirmemek,serverda barındırmamak olduğunu düşünüyorum ardreamde olan human farmer kardeşlerimin yorumunuda bekliyorum.

SAYGILAR İYİ FORUMLAR
    Quote Originally Posted by HayaLyy View Post
    Koskoca serverın andreamının çoğunluğunun karus olması veya humandayken fazla farmcı bulamayıp veya bir kaç kişiyi kesemeyip karus basan arkadaşlarla beraber karus ırkı tamamen farmcıları kesmeye dönen bir oyun oluştu. Uzun süredir Knight oynuyorum ve genelde andream takılırım ama ben bu kadarını ilk defa görüyorum. 25 Np kazanmak için sabah 6 dan başlayıp gece 2 ye kadar sadece ve sadece FARMCI kesen arkadaşlardır çoğu. Sizi küçük egolarınızla baş başa bırakıyorum. ~LeTurk
    Selam,

Olympia ardreamında bende oynamaktayım kısacası size şöyle bir bilgi vereyim. Tutorials clanı eskiden humandı bende onlarla birlikteydim fakat karusta bulunan gamemafia clanı ile karşılıklı kapışmalarından yeterince zevk almadıklarını söylediler. Karusta farm yapan oyuncular 2 3 kez kesildiğinde ardreamdan çıkmakta olduğunu humanlardakilerin ise ne kadar kesilselerde çıkmamakta olduğunu farkettiler. Bu yüzden o ekipte karus bastı ne yazık ki olympia ardreamında çok fazla karus var humana 1 adet team gelince herşey yoluna girecektir.
    Kusursuz olmakta bir kusurdur...!