Results 1 to 3 of 3

Thread: Farm hakkında

Junior Member

Farm hakkında

merhabalar destan manticour slotunda kasmaktayım. Aynı evde kalan 10 pcli bi kaç üniversite öğrencisi bana kafayı takmıs durumdalar hepsı tek tek benı reportluyor Gm yanına çekiyo ben realım pc basındayım ve elle atak yapmıyorum sureklı genıe kulanıyorum bunlar benı banlatmaya calısıyorlar ve süreklı bole olunca haksız yere ban yicem dıye tedirginim süreklı yan carlardan pm atıp benı tahrik edip küfür etmemı beklıyolar. Ticket de atıcam fakat Departments knıght onlıne bölümünü tıklayamıyorum ne gerekiyosa hakkımı aramak ıcın nereye basvurmam gerekıyosa yardımcı olursanız sevınırım

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Merhaba,

Rutin kontroller herkes için yapılmaktadır. Oyun kurallarına aykırı bir eylemde bulunmuyorsanız endişe etmenize gerek yok.
    Destek sistemini kullanırken kategori seçemiyorsanız kategori seçim ekranında CTRL+F5 kombinasyonu ile yenilemeniz yeterlidir.

Junior Member
    anlıyorum Rutin kontroller olması gerekıyo temiz bı oyun ıcın ben oyundakı game masterların eğitimli bilgili insanlar oldugunu bılıyorum twichte yayınlarıda izliyorum eglencelıde oluyo görevı olan arkadasların görevını yapıyorum hıc bır kısiye en ufak bı satasmam olmaz sadece bunların kalabalık olması ve kasıldıgım slotunda sıkıntılı olması endıselendırıyo olmazsa bırakcam onlara slotu onlar alamadılar dıye yapıyolar slotu kardesım yardımın için teşekkür ederim.ben yine bi ticket atayım durumu izah edeyim iyi çalısmalar dilerim