Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
    Junior Member

Exclamation Karus Irkının SAYGISIZLARI

Selamın aleyküm

Merhaba arkadaşlar sabahtan beri slottayım çok gelip giden oluyor görev olana görev yapıyorum farm olan kolay gelsin diyip gidiyor ama bu karektersiz insanlar selam vermeden slota cöküp görevlerini yapıp benimde tek basıma pısırık oldugumu görünce slotada çöküyorlar şimdi ekmeğimi yiyorlar ben bu konuyu slot kavgası ve ks anlamında paylaşmıyorum karus ırkın insanları neden böyle anlamıyorum.

Görev ptsi kurarsın seni satarlar başka ptye giderler.
    Quest görevi yaparsın 2dk beklemezler gene satarlar başka ptye giderler.
    Farm yaparsın bodozloma slota gelirler selam vermeden slota cökerler.
    İyilik yaparsın 2 gün sonra arkandan iş çevirirler.
    Yardım edersin ekmeğine göz dikerler.

Karus bastığıma bin pişman değilim maneste oynadığıma çok pişmanım ben hiç bir serverda böyle düzensiz patavatsız insan toplulugu görmedim gerçekten diyecek bişey artık bulamıyorum sizede eyvallah.

Senior Member FFelipeMelo's Avatar
    Nickname
    Scarface
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    Scarface
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Nedendir bilinmez ama karus ırkının geneli böyle durumda. Şahsen +2 takı, +9 zırh set elinde de +9 itemlerle gelip cz de "Ezik" itemli farmcıları kesmeleri de çok manidar best playerlar sonuçta adamlar. Galiba karus ırkı vahşi yaşam tarzına sahip olduğu için agresif ve hırslı oyuncular da karus ırkını tercih ediyor.
    Düşmanlarınızı sevin çünkü kusurlarınızı yalnız onlar açıkça söyleyebilir.
    - Benjamin Franklin

Galatasaray

Banned
    Nickname
    TontonEniste
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    RELOAD
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    alakaya maydonoz diycemde,, karus halkının geneli böyle dio sen dış görünüşlerine göre kişilikmi yorumluyorsun,,bir kere konunun başlığı yanlış,, söyle olabilirdi, karuslardaki bazı oyuncuların ayıbı,,,,,,,

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by TuristJimmy View Post
    Selamın aleyküm

Merhaba arkadaşlar sabahtan beri slottayım çok gelip giden oluyor görev olana görev yapıyorum farm olan kolay gelsin diyip gidiyor ama bu karektersiz insanlar selam vermeden slota cöküp görevlerini yapıp benimde tek basıma pısırık oldugumu görünce slotada çöküyorlar şimdi ekmeğimi yiyorlar ben bu konuyu slot kavgası ve ks anlamında paylaşmıyorum karus ırkın insanları neden böyle anlamıyorum.

Görev ptsi kurarsın seni satarlar başka ptye giderler.
    Quest görevi yaparsın 2dk beklemezler gene satarlar başka ptye giderler.
    Farm yaparsın bodozloma slota gelirler selam vermeden slota cökerler.
    İyilik yaparsın 2 gün sonra arkandan iş çevirirler.
    Yardım edersin ekmeğine göz dikerler.

Karus bastığıma bin pişman değilim maneste oynadığıma çok pişmanım ben hiç bir serverda böyle düzensiz patavatsız insan toplulugu görmedim gerçekten diyecek bişey artık bulamıyorum sizede eyvallah.

Merhabalar,

Oyunu oyun gibi oynamayanlar elbette olacaktır. Fakat ırkı kötülemeniz hoş değil, tüm karus ırkını saygısız yapmış oluyorsunuz. İçlerinde iyi olan oyuncuları unutuyorsunuz. Bu nedenle arkadaş çevrenizin olması çok önemli diye düşünüyorum. Sizin için daha iyi olacaktır. Tam anlamıyla tanımadığınız kimseye oyun içi yardım etmenizi önermiyorum. Yeni serverlar çok kalabalık olduğu için bin bir çeşit kişilerle karşılaşmak mümkün. Kolay gelsin.

Saygılar.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Adı üstünde karus onlar insan değiller

Senior Member biskuvit's Avatar
    Nickname
    Killerduke
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Desperado
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Durumu karus-human olarak ayırmamak gerekir. Etik bir hareket değil tabi ki, ancak Ks olarak nitelendirilen 'Kill steal' durumlarında cezai yaptırım bulunmamaktadır.
    The games we play are deadly, aren't they?

Junior Member OldGroom's Avatar
    Karuslarda gerçekten cok fazla insan eti yemi mendabur var adamlar o kadar kemiksizki o kadar cocuklarkı usluplar konusmalar davranış biçimleri vs cinnet gecirtiyorlar resmen oyundan soguma sebebi.

Banned
    Nickname
    TontonEniste
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    RELOAD
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Hiungnu View Post
    Adı üstünde karus onlar insan değiller
    bunun gibi ned konustuğunu bilmez kişiler oyundaki bir ırkı kötülemekten öte,, evli barkı kişilere resmen hayvan diyecek ve buna bir moderatör veya gm sesini çıkarmayacak öylemi,,burası sözün bittiği yerdir,, yorum yapacak kelime bulamıyorum..

Çok alakalı değil ama manes genel olarak nasıl? İtem düzeyleri piyasa vs?

Senior Member TurkBlade's Avatar
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by JRScarface View Post
    Nedendir bilinmez ama karus ırkının geneli böyle durumda. Şahsen +2 takı, +9 zırh set elinde de +9 itemlerle gelip cz de "Ezik" itemli farmcıları kesmeleri de çok manidar best playerlar sonuçta adamlar. Galiba karus ırkı vahşi yaşam tarzına sahip olduğu için agresif ve hırslı oyuncular da karus ırkını tercih ediyor.
    Ben de Kaurs ırkını oynuyorum böyle değilim. Fakat Manes sunucusunda oynamıyorum.
    Kim demiş Avrupa insanı medeni?
    Ne edep var ne hayâ çırılçıplak bedeni!
    Eğer medeniyet açıp saçmaksa bedeni;
    Desenize hayvanlar bizden daha medeni!