Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 24 of 24
    Junior Member
    Quote Originally Posted by AstaqoraS94 View Post
    Farm durumu aslında şuan öncekilere göre çok daha iyi. Sağda sola gereksiz kazanç sağlanan ve slotlarda sadece 3-5 bilgisayar ile genieye bırakılan slotlar kaldırıldı o kadar andream ve cz de yada emc-lfc de farm yapılabiliyor ama daha çok elle yapman gerekiyor Başlamayı tekrar düşün bence elle farm yapma vaktin varsa.
    Çoklu bilgisayar ile girip farm yapanlara engel olunması gerçekten iyi olmuş. Ben tek pc yle farm yapıp üstümü diziyordum eminim benim gibi oynayan birçok oyuncu mevcuttur. Elle farm yapmaya vaktim olacak. Malum 0 dan başlayacağım ve solo oynayacağım için yenilikleri araştırıp nerelerde farm yapabilirim öğrenmem lazım. Cevabınız için teşekkür ederim.

Senior Member AstaqoraS94's Avatar
    Nickname
    TheAstagoras
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    HatersGonnaHate
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by KLMS View Post
    Çoklu bilgisayar ile girip farm yapanlara engel olunması gerçekten iyi olmuş. Ben tek pc yle farm yapıp üstümü diziyordum eminim benim gibi oynayan birçok oyuncu mevcuttur. Elle farm yapmaya vaktim olacak. Malum 0 dan başlayacağım ve solo oynayacağım için yenilikleri araştırıp nerelerde farm yapabilirim öğrenmem lazım. Cevabınız için teşekkür ederim.
    Bende tam 7 gün önce başladım. Dc pre - sarı peri - noah walkry(bunu aldığıma pişmanım asla tavsiye etmem boşa giden 750 cash olur) - hp&mp maestro - oto kutu köpeği. Aldım. 55 yaptıktan sonra andream da sana deru tavsiye edebilirim hem rahat dönersin çünkü dc preden gelen trinayı satar eline +7 item ve old takı set yaparsın, ben öyle yaptım veya da andream orc slotları, gerçekten güzel nakit bırakıyor Bol şanslar.
    2005'ten beri değişmeyen lezzet: Spike

Junior Member
    Quote Originally Posted by AstaqoraS94 View Post
    Bende tam 7 gün önce başladım. Dc pre - sarı peri - noah walkry(bunu aldığıma pişmanım asla tavsiye etmem boşa giden 750 cash olur) - hp&mp maestro - oto kutu köpeği. Aldım. 55 yaptıktan sonra andream da sana deru tavsiye edebilirim hem rahat dönersin çünkü dc preden gelen trinayı satar eline +7 item ve old takı set yaparsın, ben öyle yaptım veya da andream orc slotları, gerçekten güzel nakit bırakıyor Bol şanslar.

Kardeş ben de dediğin şekilde düşünüyorum ama tek çekincem şimdi çöp slotları cardinal vs kalkınca cz ve ardream a olan rağbet haliyle artmıştır slotlar doludur ve pk cılar pusuda bekliyorlardır bilemiyorum o şekilde kasılabilir mi bu konuda server seçimi önemli sanırım. Eyvallah sana da bol şans

Junior Member
    Evet arkadaşlar öncelikle sa 1 ay önce açtığım bu başlıkta sizden fikir almıştım ve dediğim gibi oyunu 1 ay süreyle parasız ares ve manes serverlarında oynadım sonuç beklendiği gibi hüsran ne eski serverda ne de yeni serverda sıfırdan char kasıp kasıp yükselmek yapılacak iş değil yapılamamasından değil ilk başta verilecek emeğin karşılığında alınacak şeylerin çok az olması sebebiyle aldığınız keyfin az olması uzun vadeli bir oyun keyfi için belli bir sermayeyle oyuna başlamayı göze almalısınız

Tags for this Thread