Results 1 to 9 of 9
    Junior Member

bilet gönderme sorunu

Yaklaşık 3 yıl kadar önce oyunu bırakmıştım,bundan dolayı da charımın e-mail adresinede uzun bir süre girilmediği için silinmiş.Geri almaya çalıştığımda da bu mail adresi ayrılmış bir etki alalnına sahip diyor.Windows ekibiyle görüştüğümde de windowslive uzantılı olduğundan dolayı geri alma imkanım yokmuş.Bende ICS yi aktif edebilmek adına bir bilet gönderip mail adresimi değiştirmek istedim fakat ne kadar denesemde şöyle bir hata veriyor ''One of the required fields is empty or you have exceeded the maximum character limit!''( karakter sınırını aştınız veya zorunlu alanlardan biri boş) fakat zorunlu alanların hepsi dolu ve karakteri 3 harfe indirmeme rağmen yine aynı hatayı alıyorum.Belkide mail adresi silindiği için olabilir diye düşünüyorum.Telefon numaram hala aynı.Şimdi bu konuyla ilgili nasıl bir yol izlemem gerekiyor?

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Bilet gönderme işlemini farklı bir tarayıcı kullanarak deneyebilir misiniz ?

Junior Member
    Denedim hem crome den hem edgeden hem Explorer den uzun zamandır uğraşıyorum fakat ne yaptıysam olmuyor maalesef sürekli aynı hatayı veriyor dediğim gibi sanırım suan böyle bir mail adresi bulunmadığından dolayı olduğunu düşünüyorum,bilet sayfasında orayı kırmızı olarak gösteriyor bilet gönder deyip o hatayı aldığımda.

Quote Originally Posted by blue75 View Post
    Denedim hem crome den hem edgeden hem Explorer den uzun zamandır uğraşıyorum fakat ne yaptıysam olmuyor maalesef sürekli aynı hatayı veriyor dediğim gibi sanırım suan böyle bir mail adresi bulunmadığından dolayı olduğunu düşünüyorum,bilet sayfasında orayı kırmızı olarak gösteriyor bilet gönder deyip o hatayı aldığımda.
    Konu başlığını uzun yazıyor olabilir misiniz ?

Junior Member
    Onuda denedim sadece ''mail'' yazdım yine hatayı verdi.Charda npoint te var sorun ne çözemedim aslında kayıtlı telefon numaranızla değiştirebilme imkanı olmalı..Yaklaşık 10 yıllık char sonuçta öylesine heba etmekte içime sinmiyor,helede bıraktığım dönemde ki tren kopxlardan,duvar hacklerden bu kadar arınmışken oyun.

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Selamlar, konu içerisinde fazla miktarda tırnak işareti vb. işaretler kullandıysanız bu sorun oluşabiliyor.

Junior Member
    Şimdi onu da denedim hiç noktalama işaretleri kullanmadım yine aynı hatayı verdi ne yazık ki.Karakterimi böylede oyuna girebiliyorum ama güvenliği açısından da ICS yüklenmesi şart sanırım.Başka bir önerisi olan yada sorunun neden kaynaklandığını bilen biri varsa onunda vereceği fikirleri deneyeyim ama dediğim gibi bu sanırım kayıtlı mail adresini doldurduğumuzda böyle bir mail adresi olmadığı için o alanı boş görüyor gibime geliyor.

Npoint olan farklı bir hesabınız var ise ondan bilet atmayı deneyebilirsiniz.

Junior Member
    Bu konu da sorun yaşayan başka birileri varsa bilgilendireyim.Kayıtlı mail adresi eğer uzun süre girilmeyip silinmiş ise bilet gönderirken kayıtlı mail adresine mevcut olanı yazdığınızda hata veriyor sorun tamda tahmin ettiğim gibi çıktı farklı aktif olan bir mail girin ve açıklamada kayıtlı olan mail adresinizi belirtin.Yinede böyle sorunlar yaşamamanızı dilerim.