Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 19
    Banned
    Nickname
    OzamanDANS
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)

Çok sezvksiz bir yıl

2018 de bizi heyecanlandırıcak birşeyler yapmayı planlıyormusunuz şahsi fikrim iyici baymaya başladı oyun

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Oyunda yapılan ve test edilen bu kadar şey varken hala 2018'in çok zevksiz olduğunu düşünüyorsanız sorun bence başka şeylerde olabilir
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Oyunda yapılan ve test edilen bu kadar şey varken hala 2018'in çok zevksiz olduğunu düşünüyorsanız sorun bence başka şeylerde olabilir
    Yeni sunucunun zamanı gelmedi mi? Hazır ol komutun da bekliyoruz. O eski günlerin özlemi ile

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

2018 yılına gireli 4 ay olduğunu göz önüne alırsak, bir çok etkinliğin yapıldığını görmekteyiz. Bunun yanında daha geçen hafta test ettiğimiz Knight Royale etkinliği var. Bunlara rağmen daha 4 ay olmuşken zevksiz bir yıl demenizi doğru bulmuyorum. Sizin aksinize nacizane fikrim ben memnunum.

Saygılar.

Senior Member Nyyd's Avatar
    Bence gelecek olan Royale etkinliği çok eğlenceli ve zevkli bana göre test süreci gayet eğlenceli geçti.
    Kusursuz olmakta bir kusurdur...!

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Devilman View Post
    Yeni sunucunun zamanı gelmedi mi? Hazır ol komutun da bekliyoruz. O eski günlerin özlemi ile
    Bu soruyu en yanlış kişiye soruyorsun çünkü ben en eski sunucu olan Ares'te oynuyorum, yeni sunucuları hiç sevmem.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

2018 yılına gireli 4 ay olduğunu göz önüne alırsak, bir çok etkinliğin yapıldığını görmekteyiz. Bunun yanında daha geçen hafta test ettiğimiz Knight Royale etkinliği var. Bunlara rağmen daha 4 ay olmuşken zevksiz bir yıl demenizi doğru bulmuyorum. Sizin aksinize nacizane fikrim ben memnunum.

Saygılar.
    tani ki memnunsunuz hocam çünkü bir moderatörsünüz

Senior Member 4NobraN's Avatar
    TLKO olduğu sürece biraz zor gibi zevk almamız ama hala direniyoruz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by 1efsaneydi View Post
    2018 de bizi heyecanlandırıcak birşeyler yapmayı planlıyormusunuz şahsi fikrim iyici baymaya başladı oyun
    Al sana heyecan yeni server daha ufukta görünmüyor.

Senior Member
    Quote Originally Posted by 4NobraN View Post
    TLKO olduğu sürece biraz zor gibi zevk almamız ama hala direniyoruz.
    Sevgili farmer ;
    Ben senin TLKO diye adlandırdığın USKO da mennun bir oyun oynuyorum.Hemde Destan gibi bir serverda sadece bir kaç gblik itemle.
    Direnmene gerek yok bırakıp gidebilirsin. Çoğu yorumların da hep mennuniyetsizlik sergiliyorsun bu kadar mennun değilsen sana olumsuz gelen herşey düzelince tekrar gelebilirsin.