Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 19 of 19
    Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Daha yeni girdik yakında güzel güncellemeler geleceğini düşünüyorum

Banned
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Yani Yeni Server Gelsinde GB Kasayım Diyorsun.

Senior Member ISeIenaI's Avatar
    Nickname
    ISeIenaI
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Fahiş pus fiyatları ve oyununun artık ticarethane bir nevi tlko olması beni de oldukça soğuttu ara vermeyi düşünüyorum.

Senior Member karalama2001's Avatar
    Nickname
    MysteryHardStrokes
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Mysterious
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Oyunda yapılan ve test edilen bu kadar şey varken hala 2018'in çok zevksiz olduğunu düşünüyorsanız sorun bence başka şeylerde olabilir
    Scorp Lion,

Etkinlik değil oyunda yenilik ve heyecan istiyoruz.
    Atraksyon istiyoruz kopmak istiyoruz.
    BDW 83/5 istiyoruz.

Niye yeni servercılara farmcı gözüyle bakıyorsunuz ya ben yıllar sonra eşit şartlarda başlamak için niyetlenmiş bir kişiyim, niye insanları başkalaştırıyorsunuz. Her neyse inanılmaz hard-core bir server bekliyorum anca öyle eski knight tadını alırız. Biz 8 kişi apostle dönmek istiyoruz.

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by BartyCrouchJR View Post
    Niye yeni servercılara farmcı gözüyle bakıyorsunuz ya ben yıllar sonra eşit şartlarda başlamak için niyetlenmiş bir kişiyim, niye insanları başkalaştırıyorsunuz. Her neyse inanılmaz hard-core bir server bekliyorum anca öyle eski knight tadını alırız. Biz 8 kişi apostle dönmek istiyoruz.
    Malesef bu dediğin bir hayal. Artık öyle bir ortam asla olmayacak. Bunu kabullenelim

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    Yeni sunucu yeni sunucu başka birşey bilmiyorsunuz , bi sor bakalım şuan eski sunucularda oynayan insanlar yeni sunucu istiyor mu ? yaklaşık 7-8 aydır yeni server bekliyorsunuz sizde 7-8 ay önce her hangi bir serverda başlasaydınız şuan ortalamanın üzerinde bir karaktere sahiptiniz. Ama yok ne olacak yeni server olsun çöp slotları azaldı chitin görevi kalktı. Çöp slotları hala para bırakıyor , chitinin drobu mu istiyorsun sayayım sana. Eslant emc giant golem , eslant cz apostle of flame , ardream apostle troll , eslant troll , abyss gem kırmızı yeşil mavi kutulardan bol bol servere chitin girecek hiç merek etmeyin o +9 setler yine olacak.

Senior Member
    Quote Originally Posted by gurki View Post
    Yeni sunucu yeni sunucu başka birşey bilmiyorsunuz , bi sor bakalım şuan eski sunucularda oynayan insanlar yeni sunucu istiyor mu ? yaklaşık 7-8 aydır yeni server bekliyorsunuz sizde 7-8 ay önce her hangi bir serverda başlasaydınız şuan ortalamanın üzerinde bir karaktere sahiptiniz. Ama yok ne olacak yeni server olsun çöp slotları azaldı chitin görevi kalktı. Çöp slotları hala para bırakıyor , chitinin drobu mu istiyorsun sayayım sana. Eslant emc giant golem , eslant cz apostle of flame , ardream apostle troll , eslant troll , abyss gem kırmızı yeşil mavi kutulardan bol bol servere chitin girecek hiç merek etmeyin o +9 setler yine olacak.
    Aynen arkadaşa katılıyorum parası olan parasını katlayacak. Parası olupta tok olan o +9 setlerle czde yargı dağıtıp youtube a video atacak

Banned
    Nickname
    OzamanDANS
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by gurki View Post
    Yeni server diye birşey demedim heyecanlandırıcak birşeyler dedim illa yeni servermi heyecanlandırıyor bizi server birleşimide olabilir cz ağaç eventte olabilir