Results 1 to 10 of 10

Her Konuşmanın KSC sini Alıp Herkesi Banlatalım Piyasada USER kalmasın.

Her akşam ft de all chattan orada tanıştığımız insanlarla sohbet muhabbet goygoy yapıyoruz lakin rahatsız olan birisi orada bulunan argo ya da küfürleri alıp (Şahsına hiç bir şekilde yapılmayan) ksc sini raporluyor ve banlatılıyorum . Madem muhattabımız olmayan insanları bu kadar kolay banlatabiliyorsak bizde polis gibi her clan konusmasını her all chat konusmasını ksc alıp alıp banlatalım ? Ben anlamıyorum sizin mantığınızı neden all chat block var ? rahatsız olan oradan blocklar geçer fakat siz uçan kuşu banlamaya niyetlisiniz. bundan sonra bende her konusmanın ksc sini size atıp bütün user popülasyonunu azaltayım... Buradan yönetimin izlediği vizyonu tebrik ederim.

Banned
    Nickname
    TontonEniste
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    RELOAD
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    konudan belki uzak fakat şunu eklemek isterim,, oyunda bir partideyken partiden birisi dc oldu aradan 1 saat geçti fakat partideki yer dolmustu, dc olup gelen sahis party başkanına opm atıyor, fakat başkan geniede olduğu için cevap vermiyor, dc yiyen şahız bir küfürler ediyor aklınız hayaliniz durur bütün aile bireylerine,,, işin konuyla alakalı yanı şu>> party başkanı ile dc yiyen sahız oyun üzerinden epey bi arkadaşlık yapmışlar başkanın anlattığına göre..

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    All chat, herkese açık bir alandır yani size özel bir alan değildir. Doğal olarak topluluk kurallarına uymanız gerekiyor.
    Arkadaşlarınızla kendinize bir sohbet odası oluşturabilirsiniz.

[Rehber]Nation Chat / Chatroom Nedir?

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Herkesin görebildiği bir yerde ben istediğim gibi konuşurum rahatsız olan kapatır mantığı en başından yanlıştır.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Tamam Bundan Sonra Bende Beni Rahatsız Eden Her Argo Veya Küfürlü Konuşmayı Raporlayacağım. Teşekkürler.

Member
    Nickname
    MiscreantAzeroth
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Extraterrestrial
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    haklısın güzel kardeşim

Junior Member
    Dogrudur kardesim

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    haklısın utku kardeş

Cezanın verildiği ksclerde ne tarz bir küfür edildi bilmiyorum ama bu şekilde toplu eventlerde veya kalabalık yerlerde all chatten yazılan -ve belirli kişi ve/veya kişilere edilmeyen- ufak tefek argolara, küfürlere müsade edilmesi gerekiyor, tabi ki bunun da bir sınırı var, herkes ana avrat düz gitme hakkına sahip demek değil bu, ya da kimse bir başkasına hakaret edebilecek değil, ama beğenin ya da beğenmeyin Türkiyede bu tarz argolar her türlü muhabbetin içinde, kültürümüzde bu var - konu bu kültürün iyi ya da kötü olması konusu değil -, ve bu FTdeki insanlar da aylardır, çoğu 1 yıldan fazla zamandan beri beraber giren insanlar, birbirlerini tanıyorlar, sohbetlerini de ona göre ediyorlar, konu içinde lafı bile geçmeyen, konuyla alakası bile olmayan birisi sırf zevkine bir başkasını-söylenene göre- bu kadar kolay bir şekilde banlatabiliyor olmamalı, chat block tamamiyle bunun için var, aşırıya kaçılmadığı sürece raporlamak yerine kişi konuşmalarından hoşnut kalmadığı birisini blocklayabiliyor. Günlük hayatta olduğu gibi makara yapmak farklı, birinin şahsına hakaret etmek farklı.

Banned
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Whatsapp Değil Tabikide Muhabbet İçin PM Kullanın.