Results 1 to 6 of 6
    Junior Member

Merhabalar, CR hakkında

Pazar günü CRye konu açmıştım ve konuda 4 adet video bulunmaktaydı.
    Ve 4. videoya işlem yapılacağını ama

''Not: İlk 3 video eski tarihli, inceleme için yeterli güncellik taşımıyor.''

Bu şekilde yazıyordu.
    Bu ne demek onu anlamaya çalışıyorum hadi diyorum haftalık güncellemede loglar sıfırlanıyor olabilir ama
    attığım videoların 3 tanesinin 2 sinde kesinlik 1i ise şaibeli olduğunu açıklama kısmında yazmıştım.
    Ve videolarda ise bunların en azından biri kesinlikle kosp olduğu belli diğer 2si videoda tam alamadım ama pet veya peri olmaksızın
    mob düşer düşmez kafasında 2x patladığını görmüştüm video alamamıştım.
    Ve eski tarihli dediğiniz videolar geçen hafta içi çekilen videolardır.
    Ben bu videoları çekerken ayrı bir şekilde pc kasıyor ve bunun yanı sıra upload etmesi konumum gereği fiber net vs. gibi ürünlere ulaşamadığımdan uzun sürmektedir ve oyunda iken dc attırmaktadır diye atmamıştım.

Junior Member
    Bir bilgi verseydiniz bari ?

Senior Member MARVOLO's Avatar
    Race
    El-Morad
    Oyun içi video almadan önce ekran görüntüsü alırsanız sağ altta tarih,saat vb. bilgiler çıkar. Bu daha iyi sonuçlar almanızı sağlayabilir

"There is no good and evil. There is only power, and those too weak to seek it."

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Eski kanıtlar üzerinden işlem yapılmamaktadır. Kanıtların güncel olması gerekmektedir.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Junior Member
    Eski olan kanıtı arşiv durumuna getirtmiyor mu bu videolar ? isterse geçen sene yapılsın bu adam kullanmış bulunmaktadır.
    Hani tamam tam olarak belli olmayanlar var kabul ediyorum ama orada misal mage NET bir şekilde belli bu bir yaptırım hak ediyor diye düşünüyorum.

Junior Member
    Evet sayın yetkililer Attığım videoda kilerden biri şu an online ve yanına yaklaşırken genie açtı ve geldiğimde genie kapadı bana selam verdi. Helal olsun altı üstü 4-5 gün önce çektiğim video yüzünden adam ban yemedi HELAL olsun.... Ve şöyle izâh edeyim benim bir zararım yok bunlar adam olan slotta açmıyor ve beni ilgilendirmiyor doğrusu ama ben sırf 3-4 dakika video için 1-2 saat video çek renderla sonra gel upload et yapıyorum siz diyorsunuz ki ZAMANI GEÇTİ. Devam edin böyle lütfen sonuna KADAR devam edin.