Page 5 of 7 FirstFirst ... 34567 LastLast
Results 41 to 50 of 61
    Senior Member
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Muhtemelen arkadaşın uygulamadığı ya da atladığı ufak bir detay var. O yüzden sürekli olarak hata almaya devam ediyor
    Açıkcası format sonrası cihaza hiçbir şey kurmadan ko yu kurduysa ancak kurulup sırasında kendiliğinden gelişen bir hata neden oluyordur.

misal ben de mp3 dönüştürücü program olan xmedia recode kullanmak için yüklediğimde gözlüklü sorunları alıyordum . Bu tür bir program da yoksa format ardından temiz kurulum sorunu çözecektir diye düşünüyorum.

birde arkadaşın anlattıkları ve yaptıklarına bakınca basit şeyleri sormak istemiyorum da bu format sırasında C diskini biçimlendirip diğer ufak disk ve windowsun açtığı bölümleri silip kurduğunuzu varsayıyorum.

Hp laptop umda buna benzer sorun oluşmuştu C yi silip ardından kurduğumda sorunlu bir windows kurulmuştu ardından tekrar format atıp bu sefer C yi biçimlendirip kurdum .

Dediğiniz gibi ufak bir şey var da nerede

Member TEFOOREIS's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Tekdost View Post
    Açıkcası format sonrası cihaza hiçbir şey kurmadan ko yu kurduysa ancak kurulup sırasında kendiliğinden gelişen bir hata neden oluyordur.

misal ben de mp3 dönüştürücü program olan xmedia recode kullanmak için yüklediğimde gözlüklü sorunları alıyordum . Bu tür bir program da yoksa format ardından temiz kurulum sorunu çözecektir diye düşünüyorum.

birde arkadaşın anlattıkları ve yaptıklarına bakınca basit şeyleri sormak istemiyorum da bu format sırasında C diskini biçimlendirip diğer ufak disk ve windowsun açtığı bölümleri silip kurduğunuzu varsayıyorum.

Hp laptop umda buna benzer sorun oluşmuştu C yi silip ardından kurduğumda sorunlu bir windows kurulmuştu ardından tekrar format atıp bu sefer C yi biçimlendirip kurdum .

Dediğiniz gibi ufak bir şey var da nerede
    Formatı atma sebebim oyunun hata vermesiydi zaten Düşün ki oyunu oynuyorsun sonra 1 hafta girmiyorsun 1 hafta sonra geliyorsun ve hata veriyor.
    Durum buydu ve ondan sonra format attım.Yani formatla da ilgisi yok

Senior Member
    Quote Originally Posted by TEFOOREIS View Post
    Formatı atma sebebim oyunun hata vermesiydi zaten Düşün ki oyunu oynuyorsun sonra 1 hafta girmiyorsun 1 hafta sonra geliyorsun ve hata veriyor.
    Durum buydu ve ondan sonra format attım.Yani formatla da ilgisi yok
    Hocam o bir haftalık süreçte kurduğunuz bir program ya da bu otomatik minnig ci sitelere uğramış olma olasılığınız cihazınıza bir şeyler yüklenip Windos klasöründe değişikliklere neden olmuş olabilir . Güvenlik programıda bu arka planda çalışan minnigi sorun yapıyor olabilir . Çok fazla olasılık var ama kesin çözümler her zaman formatta . Zamanınız olunca mutlaka bir windows 7 ile deneyin.

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Hocam o bir haftalık süreçte kurduğunuz bir program ya da bu otomatik minnig ci sitelere uğramış olma olasılığınız cihazınıza bir şeyler yüklenip Windos klasöründe değişikliklere neden olmuş olabilir . Güvenlik programıda bu arka planda çalışan minnigi sorun yapıyor olabilir . Çok fazla olasılık var ama kesin çözümler her zaman formatta . Zamanınız olunca mutlaka bir windows 7 ile deneyin.
    İlgin için teşekkür ederim ama o süreçte bilgisayarı açmadım

Senior Member
    Quote Originally Posted by TEFOOREIS View Post
    İlgin için teşekkür ederim ama o süreçte bilgisayarı açmadım
    Olasılıkları tüketiyorsun ama

Senior Member
    Hocam cift ekran kartın var ise dahili ekran kartı üzerinden açtırmayı denermisin oyunu

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Yarın sabah saat 10:00 gibi burada olursanız konunuzu güncelleyebilr misiniz?

Senior Member
    Ben mesaiye kalıyorum . Gözünüz arkada kalmasın

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Ben mesaiye kalıyorum . Gözünüz arkada kalmasın
    Haha, teşekkürler

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Genelde öğleye kadar uyurum ama olmaya çalışırım Tüm gece bu sorunla uğraşıcam eğer çözüm bulursam onu da yazarım teşekkürler.