Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 61
    Member TEFOOREIS's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    [Xigncode]
    Error=0

yazan bölümü silerek kaydedin ve moderatölerimizin yüklemiş olduğu XIGNCODE'u oyunun kurulu olduğu dizindeki ile değiştirin.

http://dosya.co/11vwhh06sjlh/XIGNCODE.rar.html

Ardından, Başlat -> Çalıştır yazarak çıkan pencerede -> %temp% yazın ve enter'a basın. Temp klasörü açıldıktan sonra içerisinde yer alan dosyaları Shift + Delete yaparak silin ve bilgisayarınızı yeniden başlatın.
    Dediklerinizi yaptım ve denedim,bu kez xigncode sağ alt köşede hiç görünmüyor,start'a basar basmaz direk hata veriyor.İlerleme kaydettik

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    İnternet hızınızı tekrar test eder misiniz? Ping ve hız değerleri normal mi?

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    İnternet hızınızı tekrar test eder misiniz? Ping ve hız değerleri normal mi?
    https://hizliresim.com/az6PAO

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Servis sağlayıcınızı arayarak bağlantınızı sıfırlamalarını isteyebilir misiniz? Onlar sıfırladıktan sonra siz de modemden fişi çıkarttıktan sonra 10 saniye bekleyin ve ardından tekrardan deneyin.

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Servis sağlayıcınızı arayarak bağlantınızı sıfırlamalarını isteyebilir misiniz? Onlar sıfırladıktan sonra siz de modemden fişi çıkarttıktan sonra 10 saniye bekleyin ve ardından tekrardan deneyin.
    Sayın Eryudes aynı internet ile diğer cihazım oyuna bağlanıyor.Ayrıca dün bu söylediklerinizi gerçekleştirdim.Servis sağlayıcısı ve DNS ayarları ile ilgisi olmadığından emin olabilirsiniz.
    Size önceki yorumlarda attığım örnek link'teki şahıslardan birkaçı da yorumlarında aynı durumu yaşamış ve tüm yolları denemişler.Onlar 2013'te yaşamışlar bu durumu ve ben bugün yaşıyorum.

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by TEFOOREIS View Post
    Sayın Eryudes aynı internet ile diğer cihazım oyuna bağlanıyor.Ayrıca dün bu söylediklerinizi gerçekleştirdim.Servis sağlayıcısı ve DNS ayarları ile ilgisi olmadığından emin olabilirsiniz.
    Oyunumuzu "Iobit uninstaller" ile kaldırdıktan sonra yeni bir kurulum dosyası indirerek tekrar kurmayı deneyin. Diğer türlü sorun yaşamaya devam ederseniz alternatif çözümler denemeye devam edeceğiz. Başta söylediğim gibi bu sorun ne yazık ki direkt olarak bizimle ilgili değildir.

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Oyunumuzu "Iobit uninstaller" ile kaldırdıktan sonra yeni bir kurulum dosyası indirerek tekrar kurmayı deneyin. Diğer türlü sorun yaşamaya devam ederseniz alternatif çözümler denemeye devam edeceğiz. Başta söylediğim gibi bu sorun ne yazık ki direkt olarak bizimle ilgili değildir.
    Alternatif çözümleri denemeye başlayalım çünkü denetim masasından kaldırdıktan sonra iobit ile tarama yapıyorum standart olarak Yani bunu da daha önce yapmıştım.
    Sorunun bilgisayar kaynaklı olmadığından emin olmasam sizi bu kadar yormayacağımdan emin olabilirsiniz.
    Ayrıca şu an işyerime geçicem ve orada yine birçok şey deneyip buraya yazıcam.Bunu daha önce de denemiştim ama format sonrası yine deniycem.
    Sonuçtan ümitsiz oldugumu da belirtmek isterim,çünkü sorunun kaynağı XIGNCODE.
    Last edited by TEFOOREIS; 04-16-2018 at 02:11 PM.

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    XIGNCODE klasörüne giriş yaparak "x3.xem" ve "xnina.xem" dosyaları dışında yer alan tüm dosyaları silin ve oyunu yönetici olarak başlatın.

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    XIGNCODE klasörüne giriş yaparak "x3.xem" ve "xnina.xem" dosyaları dışında yer alan tüm dosyaları silin ve oyunu yönetici olarak başlatın.
    Az önce linkten indirdiğim klasörle değiştirdikten sonra "xnina.xem" dosyası zaten oluşturulmamış.Şu an klasörde sadece "x3.xem" bulunuyor ve yönetici olarak çalıştırdım sonuç aynı.

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    http://www.dosya.tc/server13/1o5iln/XIGNCODE.rar.html

İçerisinde yer alan dosyaların XIGNCODE klasörüne eksiksiz bir şekilde kopyalandığından emin olun lütfen.