Page 37 of 37 FirstFirst ... 27353637
Results 361 to 365 of 365
    Senior Member
    Quote Originally Posted by 06mami06 View Post
    bu sorun bende hala devam ediyor ? oyunda iken cpu % 100 leri göstermeye başlıyor ani yükselişler cok ve 5- 10 dakika sonra bad_module_info çalışmayı durdurdu hatası verip oyunu kapatıyor. çözümü varda benmi kaçırdım 35 sayfa yorumların hepsini okudum?
    varmı çözüm ?

Windows 10 pro
    özeliklerden tam ekran iyileştirmelerini devre dışı bırak işaretlendi ama çözüm olmadı.
    uyumluluk Windows xp sp3 denedi olmadı

kısacası wep te yazılanlar komple denendi -3 kez format atıldı-defalarca cliend idrilip tekrar kuruldu ?
    çözüm nedir bilen yardımcı olsun lütfen bad_module_info çalışmayı durdurdu hatasıçözüm?
    Varmı çözüm

Senior Member
    Konu güncel varmi bilgisi olan

Senior Member sui_N7tMPVcQ's Avatar
    Nickname
    nevergarden
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    knight tek başına yüzde 40 kullanıyor bu kabul edilemez bişey oyun 16 senelik dalga geçmeyin yeni nesil işlemci kullanıyoruz yüzde 40 nedir?

Senior Member ITaladroI's Avatar
    Nickname
    ITaladroI
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Undeaths
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad

Ara sıra dalgalanma oluyor gayet normal. Bence CPU %80-90-100 ü görenler işletim sistemini ve pc donanımlarını kontrol etmesi gerekli.

Senior Member Vrij's Avatar
    Ya baktım benim 7 yıllık artık eskimiş laptopumda yuzde 15, eskiden de böyleydi şimdi de böyle.
    Bir antivirus, antimalware filan taratın arkadaslar. Birileri sizi zombi filan yapmış olmasın?

@Patheoz,
    sn GM konuya gösterdiğiniz ilgiyi sürekli DC olanların açtıgı konulara da bekliyoruz.
    zombi patchinden beri bazı oyuncular sürekli DC olmakta. Özellkle yabancı oyuncular. Dün eslant görevi yapıyoruz DB miz yabancı, adam bir görevi yapana kadar 10kere DC oldu, tekrar girdi garibim, 10.da da geri gelmedi artık. Bugün EMC de bakındım eski yabancı klanlar hep otururdu oralardan da kimseyi göremedim. Oyunu bırakmış değillerdir, DC lerden mi girmiyorlar araştırcam. Zavallılar sesimizi artık kimse duymuyor diye konu bile açmıyorlardır.
    Sürekli ve kesintisiz oyun sunmak temeldir.