Page 18 of 37 FirstFirst ... 8161718192028 ... LastLast
Results 171 to 180 of 365
    Senior Member Korvac's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Tekdost View Post
    Hatadan sonra cihazı yeniden başlatıp mı oyuna giriyorsun yoksa direkt tekrar mı açıyorsun oyunu?

30 nisanda windows 10 büyük güncellemesi yayımlanmaya başlayacakmış. Yavaştan herkese gelecektir. Muhtemelen manuel indirmesi de olacaktır. O güncellemeyi indirip denersin
    Hatadan sonra direkt oyuna giriyorum. Umarım o güncelleme ile sorun çözülür.
    Düşüncemi belirteceğim fakat bu çok gereksiz ve yersiz bir çaba olacak; çünkü size söyleyeceğim her şey bunları kendilerine söylememize zaten gerek olmayan kişiler tarafından duyulacak.

J.J. Rousseau

Senior Member
    Quote Originally Posted by Korvac View Post
    Hatadan sonra direkt oyuna giriyorum. Umarım o güncelleme ile sorun çözülür.
    Bu tür durumlarda bilgisayarı yeniden başlatmadan girme hocam. Xigncode gibi düşün bir kere hata verdikten sonra yeniden başlatmazsan cihazı sürekli devam eder.

Banned
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Dün geceki dc'den beri oyundayım ve bilgisayarı kapamadım. Yazdığımdan sonra şimdi yine kontrol ediyorum 15 16 stabil devam ediyor. Diğer bilgisayarımda aynı durumda sayılır ve %21 dalgalanma sadece %21'de oluyor 21.2 21.4 gibi.

Bu sorun ilk yaşandığında kendi bilgisayarlarımda %10 15'lik bir cpu artışı ve dalgalanma vardı.
    Oyun Açıkken Forumda Dolaşmak Bile Kasmaya Neden Oluyor Ram Ve CPU %90'da Turnuva Ve Herhangi Bir Yeni Etkinlik Geldiğinde Bu Tarz Grafik Sorunları Yada Bazı Bug'lar Baş Gösteriyor. Hata Vermeden Oyun Kapanıyor Isınmaya Bağlı Yada DC' Vs Sorunlara Sebep Oluyor. Sistem 700'K Bellek Yiyordu Şuan 750'K Görüyor.

Senior Member JosephHeydrich's Avatar
    Nickname
    TheHeydrich
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Sistemde inanılmaz kararsızlık oluşturuyor oyun şuan. Yarım günde ısınıp reset istiyor. Bir çözüm bulunması dileğiyle.
    “Vox populi, vox dei”

Senior Member
    Aynı sorun devam ediyor çözüm bulunsun artık ya.

Junior Member
    yav yeter artık çözün şu işi sayın gmleeeer

Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Knight'a girince aynı zamanda bitcoinde çıkarıyoruz heralde

Bugün Sabah pc yi açıp knighta girdim ve evden çıktım.şimdi eve geldim odaya bi girdim hamam gibi olmuş bilgisayar astım hastası gibi nefesleniyor. Motor yağı yakan araba gibi arkadan sıcak hava atıyor.

Ben bitcoin mainer lanan sistemler gördüm kartlar bu kadar zorlanmıyodu.

İşlemci ve hard disk alev alev .

Sistem özelliklerim iyi oyunda kasma donma filan yok ama işlemci harddisk yanıyor. Madem bu kadar ısınıyo knightta neden donmuyo oyun.

Sistem özellikleri yetmiyorsa oyunda donma olsun ama işlemci harddisk ısınmasın bi zahmet. Oda hamam gibi oluyo bide yaz geliyo havalar dahada ısıncak. Başka oyunlarda oynuyom yüksek sistem isteyen oyunlar oynuyom oyunda donmalar kasmalar oluyo ama pc ısınmıyo.

Bilgisayar böyle ısıncaksa oyunda kassında millet ona göre pc toplasın.

Bitcoin mi çıkartıyoruz?

Senior Member
    Virüs gibi bir şey arkadaş. Alt tabtaki hiçbir uygulamayı kullanamıyorum 3 saniye delaylı oluyor. Düzeltin artık şunu.

Senior Member JosephHeydrich's Avatar
    Nickname
    TheHeydrich
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    bir çözüm gelmeyecek sanırım
    “Vox populi, vox dei”

Senior Member
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by RawisheR View Post
    bir çözüm gelmeyecek sanırım
    sanırım amaç pazarda veya oyunda saatlerce hatta günlerce afk kalan multileri ve pc lerini eritip yok etmek ama orta ve düşük bütçeli (bu oyunu ve standartı oyunları kaldırabilen) pc lerde zarar görüyor.

Page 18 of 37 FirstFirst ... 8161718192028 ... LastLast