Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 32
    Banned
    Chaos weapon özelliği haksız rekabet yaratıyor.Özelliklerin düşürülmesi lazım.

Banned
    Quote Originally Posted by ___Aegnor___ View Post
    Chaos weapon özelliği haksız rekabet yaratıyor.Özelliklerin düşürülmesi lazım.
    Ek özellik gelme olasılığı daha yüksek mağlum adamlar mage hala daha güçlü olduğunu düşünüyorlar.

Senior Member dua1cores's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    İnt le zırh giyip mp ile atack arayan kalanında hp basmaya calısan mageleri eze eze bitiremediniz. Ölümüne yere vurup ırk kaldırmaya çalışan varriorlar hala konuşuyor mage güçlü diye. Merak etmeyin bir sey olmayacak dks nize alanınıza.

NTTGAME altın yumurtlayan tavuğu kesmez aksine etrafta ki diğer tavukları öldürür örnek: mage nerf'i.

Şimdi arkadaşlar ntt ve mgame aşırı şekilde ticari amaç güden firmalar olduklarından ötürü oyuncu keyfi ve oyunda ki karakterler arası denge gibi şeyler son-son planda yer almaktadır.

Warrior'un OVER POWER olduğu çok çok uzun süre önce dile getirildi ve videolar ile kanıtlanmış bulunuyor.

Eğer bir değişik yapılacak olsa çoktan yapılırdı ancak neden yapsınlar ki, warrior karakteri pk atmak için fll sc ye mecbur asas gibi sc siz solo pk ya da mage gibi sadece sw ve buff ile pk atıp verim alması çok olası değil. Bununda oyuncular farkında ve warriorlar her daim full pus ve full sc basılı şekilde oyunu oynuyorlar.

Yani özetle oyunda ki babashopper ve tl'ciler warrior en güçlü sınıf olduğu için warrior oynamaktalar ve full pus harcaması yaptıkları için asla bunun en ufak bile olsa önüne geçecek hamle yapmayacaktır ntt ve mgame.

Önümüzde ki süreçlerde bir ihtimal wb itemi npc'den kaldırılır ve mage'ye ufak bir nerf daha getiril bu sayede warriorlar iyice gönlü olmuş olur.

Warrior'a nerf mi ? Şu yayıncı ve yapımcı ile imkansız olan bir şey.

Nttgame oylama ve insanları narkozlama politikasına devam edip ilerisi için vaadler vermeyi sürdürecektir.

Yapımcıya ilettik-yapımcıya iletildi-görüşmelerimiz devam ediyor-olumlu dönüş alamadık-dil bariyesi var vs... sebepler sunularak yayınlarda ve forum mecralarında bu oyunu seven ve gelişmesini isteyen oyuncular narkozlanmaya ve vaadler verilip kandırılmaya devam edilecek !

------Şimdi yapacağım yorum ise oyunculara yönelik-------

Warrior itemleri pahalı, bir mage 3 bin tl bir warrior 10 bin tl tutuyor diyenlere.

Bir itemin değerini o iteme olan talep ve o itemi kullanan karakterin gücü belirler, warrior itemlerini pahalı yapan unsur warrior karakterinin gücünden gelmektedir yoksa bu itemler mage itemden daha az eder gibi bir kaide bulunmamakta.

Magelerin itemsizde çok iyi farm yaptığını söyleyenlerin çoğunun hali hazırda itemsiz mage yan charı bulunmakta ve bundan faydalanmaktalar eee sıkıyorsa mageyi dizin ve mage ile pk atın, pk atmaya gelince alayı melee sınıfı ile oynar bide mage çok iyi farm yapıyor derler.

Jamadar probleminden bahsetmeye gerek bile yok söyle söyle dilimizde tüy bitti.

2013'den bu yada Asas ve berseker over power olup her geçen gün mageye nerf ve melee itemlerine diğer sınıflara göre güçlü özellikler gitirilerek bu pekiştirilmektedir.
    Last edited by gigaaxe95; 04-16-2018 at 12:25 PM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by HadeSZeus View Post
    Merhaba

Warrior Yere Vurma Skillerinde CHAOS - Dark Knight Spear özelliklerinin tutması nedeniyle , mageler sürekli zor durumda kalıyor.

Özellikle Mage Staff'larının herhangi bir özelliğinin ALAN Skillerinde çalışmaması her anlamda adaletsizliğe yol açıyor ayrıca , Mage karakterinin 80 Ignizaton skilinin rangesi düşürüldü , Herkes warriorların damagesinin düşürülmesini beklerken yine darbe mageler yapılıyor.

Priest karakterler bile iron set 3 - krowaz set 8 gab 8 vs gibi oyunda olabilicek en yüksek itemlere sahip olup 4 warriorun db malicesiz 1k dmgsini yiyorlar. 14k hpsi 5 snde eriyor.

PvP olan bir oyunda , bu kadar bi karakteri güçlendirmeniz aşırı saçma.

Aylar öncede insanlar yere vurmanın çok fazla vurduğunu 1 warriorun neredeyse partyi kestiğini videolar ile anlatmışlardı.

Şikayetlerimizin yeterince DOĞRU iletilemediğini düşünüyoruz.

2 Gün sonra , Rogueyede alan skili getirtmeyesiniz?

Neredeyse değil zaten 1pt mageyi tek kesiyorum tormentli yakalarsam yere vurmaya.

Anlamamakta ısrar ettiğiniz bişey var. Bunu yapan warrior en az 10bin tl lik bir çar. Dks 4000bin tl lik bir item. Hemde +7 si.

2-3binlik çar çöp magenle gelip diyorsun ki beni warrior kesmesin, ya yakalanmayacaksın alana yada item alıcaksın.

Bknz: Bende size şöyle bir örnek vereyim, TEST sunucusunda herkesin itemleri eşit. İtemler NPC den alınıyor. Test sunucusunda bir LR mage aztec staff kullanarak beni 1v1 de kesti. Priestlere fr mageler 1k dmg vururken biz warriorlar 750dmg vurabiliyorduk.

Demekki neymiş ? İstenince taş gibi magede olunabiliyormuş. Şu oyunda sayılıda olsa 8v8 de melee ptleri patates eden mage ekipler mevcut.

Size en baştan söylüyorum burda fakir edebiyatı, ezik edebiyatı yapmayın. Sen o çara iron set3 - krowaz set8 - full pus koymadıkça adam gibi sc basmadıkça(çoğunuz 350ac sc bile basmıyor hatta bazıları sw sc basıp buff alıyor priestten) gelip 2-3 milyarlık rons7 set koyduğun hp cross koyduğun çarına benim her saniye cash harcayan herşeyi manası red potuna kadar her saniye para yiyen warriorum bırakta sana tormentli yakalanınca 3 vursun.

Tekrar ediyorum ezik edebiyatı yapmayın. Şimdi biri çıkıp ağlayacak ''ama bij mageyij mageye goye diziyoruj caylayımızı'' Mageye göre diziyorsan kardeşim tek yersin. Meleeye karşı hiç bir antin yoksa o senin sorunun. Şuan rosettada gerektiğinde 1 kere İnverntory'i açıp 2 takı 1 anti takabilen ve bunu çok rahat yapabilen mageler var, kolay kolayda yakalanmıyorlar alana ? Kaçma şanslarıda var.

Ama bizim kaçma şansımız yok. Çarımda 400fr oluyor benim yinede 2 pt vuruyorsunuz priest 10k kaçırsa her zaman istisnasız yerdeyiz. Biz ağlıyormuyuz mage çok güçlü novayı düşürsünler diye ? Ayrıca subside attığınızda warrior = çöp oluyor.

3. kez tekrar ediyorum ezik edebiyatı yapmayın.

Warriorun bir yere vurması var onunda kaldırılması için 2 senedir zırlaya zırlaya bitiremediniz.

YETER KARDEŞİM YETER. BÖYLE KONULAR AÇIP MİLLETİN ASABINI BOZMAYIN.
    Last edited by MasterOfMidgard; 04-16-2018 at 01:19 PM.

Senior Member
    Hasar mesafesi UZAK bir karakter ile Hasar mesafesi YAKIN bir karakteri kıyaslıyorsunuz.(MANTIKen düşünürseniz saçmalıyorsunuz )
    Önceden bu oyunda MAGEler egemendi hem uzak mesafe hem düşük itemlerle bile yüksek hasar vurabilme yetenekleri sayesinde o zamanlarda HAKSIZ rekabet oluyor bizi NERFleyin diyen MAGE görmedim.

Bu konuları açmadan önce neden Mantıken düşünmüyorsunuz ? Warrior alanla hasar vurabildiği 4 skille sahip eğer 10 skili olsaydı süresi uzardı 4 skil boyunca ayakta kalamıyorsanız partynize fazladan 1 priest daha almadığınızdandır warrior partyler servet harcadıkları karakterlerine 3 priest alıyorlar o priestlerde partyleri ayakta tutuyor.

Yıllarca bas tozu uzat vur novaları ooo ırk kalktı biz çok iyiyiz biz kralız biz şöyle keseriz biz böyle keseriz ego tavandı şimdi oyun normale döndü UZAK ve YAKIN masefelere eşit özellikler getirildi dibine kadar girebilen bir mele party seni kesince warriorlar çok vuruyorrrr.

Hergün mele takımları itemlerini bir üst seviyeye geçirmeye çalışırken +8 +9 +10, +1 +2 +3 mageler aynı itemlerle yıllarca oynamak için çabalıyor ? kendinizi tattik ve item yönünden geliştirmeden yıllarca oynamak iyiydi o devir bitti alıştığınız devir kapandığı için zorunuza gidiyor.

Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Magemisin alan vuruyorsun. Ozaman warrıor dememek lazım magearior diyelim size.

Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Warrıor sınıfının özelliklerine aykırı.

Quote Originally Posted by MasterOfMidgard View Post
    Neredeyse değil zaten 1pt mageyi tek kesiyorum tormentli yakalarsam yere vurmaya.

Anlamamakta ısrar ettiğiniz bişey var. Bunu yapan warrior en az 10bin tl lik bir çar. Dks 4000bin tl lik bir item. Hemde +7 si.

2-3binlik çar çöp magenle gelip diyorsun ki beni warrior kesmesin, ya yakalanmayacaksın alana yada item alıcaksın.

Bknz: Bende size şöyle bir örnek vereyim, TEST sunucusunda herkesin itemleri eşit. İtemler NPC den alınıyor. Test sunucusunda bir LR mage aztec staff kullanarak beni 1v1 de kesti. Priestlere fr mageler 1k dmg vururken biz warriorlar 750dmg vurabiliyorduk.

Demekki neymiş ? İstenince taş gibi magede olunabiliyormuş. Şu oyunda sayılıda olsa 8v8 de melee ptleri patates eden mage ekipler mevcut.

Size en baştan söylüyorum burda fakir edebiyatı, ezik edebiyatı yapmayın. Sen o çara iron set3 - krowaz set8 - full pus koymadıkça adam gibi sc basmadıkça(çoğunuz 350ac sc bile basmıyor hatta bazıları sw sc basıp buff alıyor priestten) gelip 2-3 milyarlık rons7 set koyduğun hp cross koyduğun çarına benim her saniye cash harcayan herşeyi manası red potuna kadar her saniye para yiyen warriorum bırakta sana tormentli yakalanınca 3 vursun.

Tekrar ediyorum ezik edebiyatı yapmayın. Şimdi biri çıkıp ağlayacak ''ama bij mageyij mageye goye diziyoruj caylayımızı'' Mageye göre diziyorsan kardeşim tek yersin. Meleeye karşı hiç bir antin yoksa o senin sorunun. Şuan rosettada gerektiğinde 1 kere İnverntory'i açıp 2 takı 1 anti takabilen ve bunu çok rahat yapabilen mageler var, kolay kolayda yakalanmıyorlar alana ? Kaçma şanslarıda var.

Ama bizim kaçma şansımız yok. Çarımda 400fr oluyor benim yinede 2 pt vuruyorsunuz priest 10k kaçırsa her zaman istisnasız yerdeyiz. Biz ağlıyormuyuz mage çok güçlü novayı düşürsünler diye ? Ayrıca subside attığınızda warrior = çöp oluyor.

3. kez tekrar ediyorum ezik edebiyatı yapmayın.

Warriorun bir yere vurması var onunda kaldırılması için 2 senedir zırlaya zırlaya bitiremediniz.

YETER KARDEŞİM YETER. BÖYLE KONULAR AÇIP MİLLETİN ASABINI BOZMAYIN.

Bu şahıs gibi olmayın sakın DKS'nin 4.000 tl olmasını sanki mgame ve ya NTTGAME belirliyor neden kardeşim o item 4.000 tl sordun mu kendine neden mage staffı 1.500 tl o item 4.000 tl düşündünmü dur ben sana söyliyim o zaman çünkü WARRİOR EN GÜÇLÜ KARAKTER OLDUĞU İÇİN İTEMİDE BU YÜZDEN EN PAHALI KARAKTER ! düştümü jeton kardeşim bırakın artık biz fazla para veriyoruz edebiyatını, sizin fazla para vermenizin sebebi warrior itemlerinin değerli olması, warrior itemlerinin değerli olmasının sebebi ise warriorun oyunda ki en güçlü job oluşundan kaynaklanıyor. Yoksa warriorun dks itemleri en nadir düşen meteryaller ve ya warriorun silah ve takıları çok zor düşen itemler değiller.

çoğunluk warrior karakterinin yere vurma skillerinin damagelerinden şikayetçi ankette de görüldüğü üzere. Negatif yorum yapanda wariordu ankete göre ama nerf diğer karakterlere gelmekte sağ gösterip sol patlatıyorlar bir arkadaş yazmış yumurtlayan tavuğu niye kessin NTTGAME. Anketlerin boşuna olduğu apaçık ortada durup dururken magenin mesafesi kısaltıldı sebep ? sebep belkide warrior 3 4 k damage atamıyordur nova alanı kadar alan vurması gereklidir belkide gelirse de şaşırmayın normaldir