View Poll Results: Chaos Kaldırılsın mı?

Voters
115. You may not vote on this poll
  • Evet, Kaldırılsın.

50 43.48%
  • Hayır, Kaldırılmasın.

18 15.65%
  • Geliştirilsin/Düzeltilsin.

47 40.87%
Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 49
    Senior Member
    Chaos kaldırılsın demek nedir ya oyunun en güzel etkinliği herkesin eşit olduğu pvp alanı. Evet Chaoslarda koxperlar var bu lvl sınırı getirilerek engellenebilir.
    Chaosta ilk 4 e giremeyenlerin çoğu evet kaldırılsın dicektir eminim. Şuan Knightın en güzel etkinliklerinden chaos kuşkusuz.

18 kişi aynanda tıklayıp chaosta herkes mavi alıyo demişsin bu olay fixlendi. Chaosa girişler random artık. 156. tıklayanla 1. tıklayan aynı odaya girebiliyor.
    ardışık tıklayan kişiler aynı chaosa girmiyo yani

Senior Member KeteHore's Avatar
    Nickname
    Bakteri
    Class
    KO -> Kurian
    Race
    El-Morad
    ben chaos eventinin düzeltilene kadar kaldırılması taraftarıyım

Senior Member Baytarr5's Avatar
    Nickname
    Rei
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Badass395 View Post
    Chaos kaldırılsın demek nedir ya oyunun en güzel etkinliği herkesin eşit olduğu pvp alanı. Evet Chaoslarda koxperlar var bu lvl sınırı getirilerek engellenebilir.
    Chaosta ilk 4 e giremeyenlerin çoğu evet kaldırılsın dicektir eminim. Şuan Knightın en güzel etkinliklerinden chaos kuşkusuz.

18 kişi aynanda tıklayıp chaosta herkes mavi alıyo demişsin bu olay fixlendi. Chaosa girişler random artık. 156. tıklayanla 1. tıklayan aynı odaya girebiliyor.
    ardışık tıklayan kişiler aynı chaosa girmiyo yani
    Eğer ki ilk 4 e giremeyenler chaos kaldırılsın diye genelleme yaparsan bende derim ki koxp kullanan kişiler istemez kaldırılmasını
    burada ankete katılanları zan altında bırakmayalım
    Knight Online

Rei

Her şeyden önce CHAOS süresi çok uzun oynarken sıkıyor. 10 dakikaya düşse mesela çok güzel olur. Ek olarak illegal kullanıcıları tespit etmek için bir takım güncellemeler yapılabilir. Yok yapılmayacak ise bende kaldırılması taraftarıyım. Koxperların gelir yuvası oldu....

Senior Member HYGIENIA's Avatar
    Nickname
    HYGIENIA
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Hellsfury
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Bence düzenlenmesi gerekiyor, hediye sisteminde değişikliğe gidilebilir..
    ''All you need is your own imagination.''

Senior Member
    Çokkk uzun girmiyiyorum bile zamanının düşürülmesi lazım

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Chaos etkinliğinin süresi çok uzun geliyor bana 10dk olsa daha iyi olurdu

Banned
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Yapilacak Düzenlemeler Chaos Süresi 10'DK Düşecek Bekleme Ve Oynama Süresi Toplam da 20'DK. Ve Kutular Kalkacak Exp 8M Yerine En Düşük 20M Exp 1. 30M Exp 2. 25M Exp 3. Ve Diğerleri 20M Exp Ve Voucher Of Oracle & Chaos Gelecek.

Ödüller

1. 30M Exp Voucher Of Oracle & Voucher Of Chaos.
    2. 25M Exp Voucher Of Oracle & Voucher Of Chaos.
    3. 20M Exp Voucher Of Oracle & Voucher Of Chaos.

4. Ve Aşağısı 15M Exp Voucher Of Chaos.
    Last edited by Speedycort; 04-20-2018 at 05:11 PM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Speedycort View Post
    Yapilacak Düzenlemeler Chaos Süresi 10'DK Düşecek Bekleme Ve Oynama Süresi Toplam da 20'DK. Ve Kutular Kalkacak Exp 8M Yerine 20M Exp Gelecek.
    Kutu gelmezse giren az olur. Kutu bence kararında bir ödül. Chaosa giriş koşulu getirilse lvl gibi. Koxper kalmaz. Discorddan anlık reportlamayla bile koxp baya azaldı manes için konuşuyorum. Son chaoslarımdaki koxperları discorddan bildirdim ve hepsi anlık banlandı. Chaoslarda 1 2 koxper olurdu mutlaka. Şuan son 3 chaosta koxperla karşılaşmadım. 1 lvl girilebilen chaosta bile koxper sayısında baya bi düşüş var.
    58+ lvl sınırı gelse, discorddan anlık banlatmada devam ederse aynı bu şekilde, chaosta koxper sorunu biter.

Banned
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Badass395 View Post
    Kutu gelmezse giren az olur. Kutu bence kararında bir ödül. Chaosa giriş koşulu getirilse lvl gibi. Koxper kalmaz. Discorddan anlık reportlamayla bile koxp baya azaldı manes için konuşuyorum. Son chaoslarımdaki koxperları discorddan bildirdim ve hepsi anlık banlandı. Chaoslarda 1 2 koxper olurdu mutlaka. Şuan son 3 chaosta koxperla karşılaşmadım. 1 lvl girilebilen chaosta bile koxper sayısında baya bi düşüş var.
    58+ lvl sınırı gelse, discorddan anlık banlatmada devam ederse aynı bu şekilde, chaosta koxper sorunu biter.
    Level Koxp'u Bitirmez Koxper Ne İçin Girer Para İçin Kutu Kalktı Diye Girmeyen Çokta Umrumda Değil Açıkcası.