View Poll Results: Chaos Kaldırılsın mı?

Voters
115. You may not vote on this poll
  • Evet, Kaldırılsın.

50 43.48%
  • Hayır, Kaldırılmasın.

18 15.65%
  • Geliştirilsin/Düzeltilsin.

47 40.87%
Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 49
    Senior Member Baytarr5's Avatar
    Nickname
    Rei
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus

Chaos Kaldırılsın mı? (Anket)

Biliyorsunuz ki Chaosda hile ve makro oluyor bunları tespit etmek oldukça güç
    Ayrıca yeni server geldiğinde aynı Pc ile 18 karakter girip 18 mavi kutu alanlar oluyordu
    Yeni gelecek olan etkinlik (Knight Royale) sizce chaosu bitebilir mi?
    Last edited by Baytarr5; 04-14-2018 at 11:01 AM.
    Knight Online

Rei

Senior Member 4NobraN's Avatar
    Sen chaos kaldırılsın diyorsun da , knight royale geliyor. Sen orada gör koxperlları. Bizim göremediğimiz isim ve hp bilgilerini onlar görecek. Bizim isabetsiz giden oklarımız varken onların 100% isabetli okları olacak. Muhtemelen intihar sayesinde ölselerde bölgeden atmayacak. Wall hack ile duvarın içerisinden vuracaklar. Daha saysam mı bilemedim.

Nickname
    Rei
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by 4NobraN View Post
    Sen chaos kaldırılsın diyorsun da , knight royale geliyor. Sen orada gör koxperlları. Bizim göremediğimiz isim ve hp bilgilerini onlar görecek. Bizim isabetsiz giden oklarımız varken onların 100% isabetli okları olacak. Muhtemelen intihar sayesinde ölselerde bölgeden atmayacak. Wall hack ile duvarın içerisinden vuracaklar. Daha saysam mı bilemedim.
    Haklı olabilirsin ama chaos kadar karışık ortam olmadığı için video alarak şikayet edebiliriz
    Şahsi görüşüm hilenin önüne geçilemiyorsa sürekli banlayarak en aza indirilebilir.
    Knight Online

Rei

Senior Member Ares__CreO's Avatar
    Nickname
    CreO
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    DarkBrotherHood
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    hile veya makro diyorsunda onlar yüzünden benim her gün girdiğim etkinlik neden kaldırılsın ?
    zaten hile kullananlar koruma sistemi'ne takılmıyor mu geçte olsa ceza alıyorlar zaten

Bu etkinlik kaldırılmadan veya güncellenmeden yeni server geleceğine hiç gelmesin daha iyi. Oyundaki legal oyuncuların item veya para konusunda önüne geçmesine yol açacak her etkinlik kaldırılmalı. Ben oturup 80'e mage kasıcam, bin bir zorlukla ft giricem, hadi girdim içeride en çok atağı sağlayan parti olmaya çalışıcam ve sonunda biri uzaktan vurmaz ise vr'ye ölmeden etkinliği tamamlayıp 1 mavi kutu ile ödüllendirilicem. Öteki adam hileyi açıp bir yandan ekranı karşısında sırıtıcak diğer yandan mavi kutuları toplayıp benim bir ton uğraşla kastığım mavi kutunun değerini düşürücek.
    Bence yeni server'ın gelmemesi çok iyi oluyor. Her açılan server eskileri gibi kısır döngüye giriyor bir fark yaratmıyor. Hardcore bir server bekliyoruz, her anlamda emekçilerin yanında olan.

Senior Member Nyyd's Avatar
    Merhaba,

Severek girdiğim etkinliklerden bir tanesi fakat kaldırılması yerine düzenlenmesi gerektiğini düşünüyorum.
    Kusursuz olmakta bir kusurdur...!

Nickname
    Rei
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by BartyCrouchJR View Post
    Bu etkinlik kaldırılmadan veya güncellenmeden yeni server geleceğine hiç gelmesin daha iyi. Oyundaki legal oyuncuların item veya para konusunda önüne geçmesine yol açacak her etkinlik kaldırılmalı. Ben oturup 80'e mage kasıcam, bin bir zorlukla ft giricem, hadi girdim içeride en çok atağı sağlayan parti olmaya çalışıcam ve sonunda biri uzaktan vurmaz ise vr'ye ölmeden etkinliği tamamlayıp 1 mavi kutu ile ödüllendirilicem. Öteki adam hileyi açıp bir yandan ekranı karşısında sırıtıcak diğer yandan mavi kutuları toplayıp benim bir ton uğraşla kastığım mavi kutunun değerini düşürücek.
    Bence yeni server'ın gelmemesi çok iyi oluyor. Her açılan server eskileri gibi kısır döngüye giriyor bir fark yaratmıyor. Hardcore bir server bekliyoruz, her anlamda emekçilerin yanında olan.
    bu dediğin yine iyi ben maneste aynı anda tıklayıp birbirine saldırmayan adamlar gördüm herkesi 1. olarak gösteriyor sistem
    Last edited by Baytarr5; 04-14-2018 at 02:09 PM. Reason: Yazım yanlışı
    Knight Online

Rei

Senior Member
    kendim bile inanmadigim birseye ilk defa oy verdim . gelistirilsin duzeltilsin ama boyle birsey olmasi imkansiza yakin malesef.

Quote Originally Posted by Baytarr5 View Post
    bu dediğin yine iyi ben maneste aynı anda tıklayıp birbirine saldırmayan adamlar gördüm herkesi 1. olarak gösteriyor sistem
    Vay be bu inanılmaz bir açık. Umuyoruz bu hesaplar tespit ediliyordur. Bugün bu sistemle para kasan insanların olmadığını nereden bilicez? Nttgame kadrosuyla yapımcısıyla oyuncusuna güven vermeli aksi halde oyun uzun ömürlü popülerlik yakalayamıyor. Bakın yayıncılar, youtuberlar teker teker bıraktılar knight'ı.

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Chaos aslında güzel bir etkinlik. Çünkü level ve item farkı olmaksızın herkesin eşit şartlarda yarışabildiği bir pvp ortamı. Kaldırılmasını istemem. Yalnızca chaos etkinliği içinde hileyle mücadele konusunda bir iyileştirme yapılması gerekiyor bir de chaos süresinin kısaltılması gerekiyor diye düşünüyorum. Mesela 10 dakika olabilir, bununla ilgili bir anket konusu da vardı hatta