Results 1 to 8 of 8

Thread: Farm

Angry Farm

Areste oynuyoruz farm yapmak istiyoruz ama cz farm slotları zaten kapalı adamlar kapatmış massadon dahil + emcde bile farm yapılabilecek yerler dolu cardinal desen külliyen zarar bir kaç değişiklik felan gelmicek mi cz de farm için sürekli ölmeye devam mı edelim yani bif leri zaten kesmek bi dert farmlamadan item nasıl yapalım sürekli para mı yatırıcaz sistemi öyle bir hale getirdiniz ki leş atıyor resmen

Senior Member bY_WooPeR's Avatar
    Nickname
    Espiet
    Clan
    Bordeaux
    Server
    KO -> Destan
    massadon'da mı doluymuş

Senior Member 4NobraN's Avatar
    CZ'ye kesinlikle yeni farm slotları eklenmesi gerekiyor. Ardreamda o kadar bolluk varken czde sadece aoc olamsı saçmalık

Senior Member
    Quote Originally Posted by 4NobraN View Post
    CZ'ye kesinlikle yeni farm slotları eklenmesi gerekiyor. Ardreamda o kadar bolluk varken czde sadece aoc olamsı saçmalık
    işte bu cok dogru bir yorum

Niye bu ardreamcılarla savaşa giriyorsunuz anlamıyorum. Siz czciler ilk önce kendi içinizdeki adaleti/adaletsizliği savunsanıza.
    Ardreamcı bf giremiyor, ft giremiyor, jr giremiyor, iç dış krowaz farmlayamıyor, delos'un kapısından geçemiyor(magic hammer'ından isilionuna kadar), fosil farmlayamıyor,lunar war sonunda takı farmlayamıyor..
    Hep kendi açınızdan mağdur'u bakmayı kesmelisiniz bence. Ve bu forumda niye herkes her şeyden şikayetçi anlamıyorum. Ardream oynamayan biri olarak 4-5 slotta farm yapılmasında ne sakınca görebilirim?

Senior Member Nyyd's Avatar
    Selam,

Ardream haritasında farm slotları fazla evet fakat şöylede bir durum var ki ardream chaos stone içinden çıkan uniqe itemlerin ardream da karakter dizimine yetersiz olduğunu düşünmekteyim.

Asas yada okçu jobu ardreamda ring of life, elf-metal earring, silver earring kullanabiliyor fakat drobu yok vb gibi örnekleri arttırabilirim. Ek olarak Cz playerleri için etkinlik fazlayken ardream için etkinlik yok Bence ardream farm slotlarını bu kadar büyütmeyelim orada farm yapmakta kolay değil.
    Kusursuz olmakta bir kusurdur...!

Senior Member 4NobraN's Avatar
    Ardreamcılar etkinliklere giremiyor demişsiniz fakat günde 2 kere jr var muhtemelen iş , okul vb. olduğu için çoğu kişi 1 tanesine girebiliyor onu da kazanabilirsen 10m değerinde gem kazanıyorsun. (Destan serveri üzerinden konuşuyorum) Ayrıca ardreamcılar için de ft mevcut. FT zaten meleler sayesinde kazanılabilen ama magelerin karlı çıktığı bir eventtir. BF'ye gelince , BF genel olarak itemli adamların ve ekibi olanların farm yapabildiği bir haritadır. Ardreamdaki kadar solo farm yapabilme olasılığı CZ'de malesef bulunmamaktadır. Ayrıca ardreamda bu kadar slot olması ve 59 levelin kolay kasılabilmesi koxperlar için iştah açıcı bir durumdur. BES'in fiyatının bu kadar ölü olmasının sebebi de budur.
    Ben oyunu bilen kişiler tarafından oyunun yönetildiğini düşünmüyorum. Ben çok iyi biliyorum demiyorum ama daha tecrubeli kişiler tarafından yönetilip farklı sonuçlar ortaya konulabilirdi.
    Örneğin geçenlerde canlı yayının birinde , gm'lerden biri yanlış hatırlamıyorsam patheoz'du , şu sürekli çarkıfeleği çeviren kişi duration isimli pus eşyasının oyun içerisinde türkler tarafından (zaten diğer ülkelerden kaç oyuncu var ki ) sürahi olarak adlandırıldığını yeni öğrenmiş. Bu da o gm'in oyundan ne kadar uzak olduğunu bize gösteriyor.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Nyyd View Post
    Selam,

Ardream haritasında farm slotları fazla evet fakat şöylede bir durum var ki ardream chaos stone içinden çıkan uniqe itemlerin ardream da karakter dizimine yetersiz olduğunu düşünmekteyim.

Asas yada okçu jobu ardreamda ring of life, elf-metal earring, silver earring kullanabiliyor fakat drobu yok vb gibi örnekleri arttırabilirim. Ek olarak Cz playerleri için etkinlik fazlayken ardream için etkinlik yok Bence ardream farm slotlarını bu kadar büyütmeyelim orada farm yapmakta kolay değil.
    Yorumunuzu beğendim ancak ardream oyuncuları için fazla o slotlar farmcilardan başka kesecekleri oyuncular olduğunu düşünmüyorum.
    Ve oyunun tek pvp alanı yönüne gitmesini isterim

Tags for this Thread