Results 1 to 6 of 6

Thread: öncelikle s.a

Senior Member babacik456's Avatar
    Nickname
    SilverHead
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus

Arrow öncelikle s.a

oyunda tek pk atmak için bir alan var ve orası da koxper yuvası olmuş bunu herkes görüyor da o halde neden bu adamlar banlanmıyor sebebi cr olamaz çünkü kaosta cr almak imkansız

Senior Member Nyyd's Avatar
    Quote Originally Posted by babacik456 View Post
    oyunda tek pk atmak için bir alan var ve orası da koxper yuvası olmuş bunu herkes görüyor da o halde neden bu adamlar banlanmıyor sebebi cr olamaz çünkü kaosta cr almak imkansız
    Selam,

İllegal kullanan oyuncuları anlık olarak discord üzerinden bildirebilirsiniz. Az önce chaos etkinliğinde bende illegal kullanan oyuncu ile karşı karşıye geldim. Genelde kimsenin bulunmadığı tarafa çekerek beni öldürdüğü zaman bu şekilde görebiliyorum. Video çekip Cheat Reports bölümüne attığınız zaman gerekli incelemelerde yapılmaktadır.
    Last edited by Khenarth; 04-12-2018 at 09:33 PM.
    Kusursuz olmakta bir kusurdur...!

oyun ici report sistemi lazım crye video attım banlanmadı adam 1aydır serverda geziyor gülüyorum sadece

Moderator NightOwl's Avatar
    Chaoslarda oldukça fazla koxper denk gelebiliyor, aynı durumdan bende şikayetçiyim.Aslında direkt olarak discord sunucusu üzerinden bildirdiklerim ve hatta chaos esnasında bile ban yiyenler olabiliyor ancak bunun yanı sıra uzun süre boyunca 3.parti programlar kullananlarda mevcut.Ayrıca chaosta her zaman yaşadığım tek şey alan etkili skillerde benim stun yemem lakin karşılıklı olarak birbirimize saldırı yaptığımız oyuncunun etkilenmemesi.Umarım bu tarz hatalarında en kısa sürede önüne geçilir.

Senior Member
    ben de mevcut anti cheat uygulamalarının yetersiz olduğunu düşünüyorum. her chaosta koxper var. her oyun chaos oynamak yerine cr için kayıt almaya calışalım o zaman

Senior Member babacik456's Avatar
    Nickname
    SilverHead
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    ben artık banlanmalarını değil en azından eşit olalım şu novanın stun dediğimiz ve bacak kırma dediğimiz şeylerin kalkmasını istiyorum koxper adam zaten yemiyor biz bi stun yiyoruz 1 saniye de 10 k damage yiyip allahımızı buluyoruz zaten madem cr yapılmasını istiyosun kaldırın el morad deity falan insanların nicki gözüksün
    o zaman cr atmak daha kolay olur ben 20 kişinin olduğu kaosta adamı nasıl kıyıya çekicem ya başkası ks atarda ismim çıkarsa yine banlanmayacak o adam velhasıl şu stunu kaldırın yeterli benim için