Results 1 to 8 of 8
    Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad

mavi ekran KO açılmıyor

slm arkadaşlar bılet attım gercı ama bılgınızde ıse ve baskalarıda bu sorunu yasıyor ıse cevap ıstıyorum lutfen.. 10 04 2018 de gelen guncellemeye kadar oyuna sorunsuz gırıyordum ancak 11-04-2018 oglen sonrası gırmeyı denedımsede defalarca mavı ekran hatası verdı oyunu sıldım sıteden gerı yukledım hata devam ettı.PC normal tüm başka ıslemlerını yapabılıyor ama knightonlıneyi acacagı zaman mavı ekrana dönüyor bu sorunu son güncellemeden sonra yaşayan kimse varmı acaba?

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Güncellemeden önceki tarihe almayı denediniz mi?
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Güncellemeden önceki tarihe almayı denediniz mi?
    güncelleme öncesine aldım ancak değişiklik olmadı..

Senior Member Ares__CreO's Avatar
    Nickname
    CreO
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    DarkBrotherHood
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    ekran kartının güncellemesinden dolayıdır ekran kartının 1 önceki sürümüne geç
    Ekran Kartı Klasörü vardır Yerel disk C de ekran kartının tüm driverleri setup olarak klasör halindedir

Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Ares_CreO kardeşim ALLAH senden razı olsun 11 saattir denemediğim kalmadı ama dediğin gibi ekran kartından imiş ..PC makinada olmayan bir ekran kartını var gibi görmüş ..mevcut ekran kartını geri yükledim düzeldi..CAN sın kardeşim teşekkürler

Senior Member Ares__CreO's Avatar
    Nickname
    CreO
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    DarkBrotherHood
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by kemaliyeli1970 View Post
    Ares_CreO kardeşim ALLAH senden razı olsun 11 saattir denemediğim kalmadı ama dediğin gibi ekran kartından imiş ..PC makinada olmayan bir ekran kartını var gibi görmüş ..mevcut ekran kartını geri yükledim düzeldi..CAN sın kardeşim teşekkürler
    Rica ederim dostum iyi oyunlar

Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    yok arkadaş yok olmicak böyle .ekran kartı oyunu bir defalığına açtı ancak tekrar mavi ekran hatası vermeye başladı .yıllardır sıkıntısız oynadığım oyunu gelen güncelleme batırdı..alel acele güncelleme geliyor düzgün test edilmeden kim bilir kimler benim gibi giremiyor ...binlerce oyun alternatifinin içerisinde bu kadar kasmayınız kendinizi ..elinizdeki oyuncuları kaybederseniz geri getirmek için çok çabalarsınız. royal server açtınız millet PRE alsın da girsin diye ama para hırsı bir yerden kazandırmaya çalışırken diger taraftan onlarcasını kaybettiriyor .bilginize..

Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    yok arkadaş yok olmicak böyle .ekran kartı oyunu bir defalığına açtı ancak tekrar mavi ekran hatası vermeye başladı .yıllardır sıkıntısız oynadığım oyunu gelen güncelleme batırdı..alel acele güncelleme geliyor düzgün test edilmeden kim bilir kimler benim gibi giremiyor ...binlerce oyun alternatifinin içerisinde bu kadar kasmayınız kendinizi ..elinizdeki oyuncuları kaybederseniz geri getirmek için çok çabalarsınız. royal server açtınız millet PRE alsın da girsin diye ama para hırsı bir yerden kazandırmaya çalışırken diger taraftan onlarcasını kaybettiriyor .bilginize..3 MOd arkadaşa 3 gün önce attığım özel mesajlara bile cevap vermemişler ..bu kadar ilgisizlik neden??

mavı ekran?
    Perastis
    04-11-2018
    03:33 PM
    mavi ekran
    CluTaah
    04-11-2018
    03:25 PM
    mavı ekran?
    AlonsoPedroLopez