Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 32

Thumbs up Maneste 50 lvl den sonrası kasılmıyor...

Maneste bir çar açıp kasayım dedim ama uzun zaman sonra geri döndüğüm oyun eskisinden daha beter olmuş... Her tarafta genie açılıp para kasanlar görev yaptırmıyorlar.. Party isteyincede duymamazlıktan geliyorlar cevap verenlerde ne biliyim kxper olmadığını kendimi yakamam diyor... Madem farmı bitirdiniz buralarıda bitirin yeni başlayanlar devam edebilsin... yoksa ne geri dönüşler olur nede yeni playerler gelir... Ne hale gelmiş oyun ...

Senior Member _MewTwo_'s Avatar
    Dostum her seviyenin gire bileceği Draki kulesi mevcut günde 3 defa girilebilmekte ve saat 18:00 da yenilenmekte. Diğer konuda haklısın herkes görmemezlikten gelmekte. Bunda önce civciv konusunu dile getirdim ama bir gelişme yok insanalar bu konuda bir biri ile yardımlaşır diyerek. Kolay gelsin.

Priest açtım draki kulesinde ne yapabilirim ? Ayrıca görev yapma hakkımı elimden resmen gasp ediyorlar, çözüm olarak başka yere gitmek değil... yönetimin bu duruma bir çözüm getirmesi lazım ... Yoksa oyuna başlamanın bir anlamı kalmıyor ..
    Last edited by Dochka; 04-11-2018 at 10:44 AM.

Senior Member _MewTwo_'s Avatar
    Oyun bu konuda baya değişti priestler artık ilk etap da STR olarak oynamakta ... Konunda gerçekten haklısın adamlar apeye gidiyorsun apede priestin ne işi var deyip almıyorlar.

Ne zaman playerlerin söylediklerini ciddiye aldılar ki... pre çekmiştim bitince uzun bir ara daha veririz ...

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Her zaman söylerim, yeni serverlarda oynamak çok zordur. Özellikle farm ve exp konusunda çok sıkıntılar yaşanır. İllegal yazılım kullananların dışında, slot kavgaları, küfür kıyamet bitmez ve insanı çileden çıkartan durumlardır.
    Benim önerim eski serverlara yönelmenizdir. İtemlı olmasanız dahi damlaya damlaya göl olur mantığıyla farm yapabilirsiniz diye düşünüyorum. Tabiki karar sizin. Benimki sadece bir öneridir.

Saygılarımla.

Junior Member
    Bende Manes'te STR prieste item hazırlarım diye archer açtım ala lv 61de patates.

Görevlerin verdiği potlar biter bitmez çile başlıyor. SteamKO da Int priest açtım, 50 den sonra hiç kasılmıyor aynen.

Derken porutu gördüm bir tane, dedim hocam o char nasıl hiç denemedim.

Adam zaten hiç kasma dedi...

https://prnt.sc/j3t8g6

Senior Member 67MaNYaQaDaM67's Avatar
    Nickname
    67MaNYaQaDaM67
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    ne demek kasılmıyor ya gördügüm en saçma konu görevlerle zaten kaç lwl olunuyor

massive multi player bir oyunda support bir karakter ile tek başınıza görev yapmanın zorluğundan yakınmışsınız, aman deyim başka oyundan biri gelip foruma falan bakmasın rezil oluruz. partiye almayanların gerekçeleri de gayet makul bence, tanımadığı birini partiye alıcak gm gelicek bakıcak aha partide tpt hop hapse, adam neden tanımadığı biri için -ki günde 300 kişi geliyodur slotlara görev için- bu riski göze alsın ki? muhtemelen yıllardır oynadığınız bir oyun knight online, benim her serverda steamko dahil onlarca arkadaşım var, bir clana girmek istediğimde beni almayacak neredeyse yok.
    size önerim girdiğiniz clanlarda iyi niyetli davranmanız, partiye girince ben az afk diyip bedava np kasmamanız, clan arkadaşlarınızın itemlerini ver 2 tane yapalım, bi deneyim kaç ap olucak, video çekicem çekip geri veriyim diyerek almamanız, ticaretinizde dürüst olmanız olacaktır. bu dediğim kolay şeyleri yaparsanız hangi servera başlarsanız çok çabuk şekilde arkadaş edinebilirsiniz böylece support karakter ile görev yaparken size yardım ederler.

Quote Originally Posted by 67MaNYaQaDaM67 View Post
    ne demek kasılmıyor ya gördügüm en saçma konu görevlerle zaten kaç lwl olunuyor
    Sıkıntı orda zaten, görev yapamıyorsun ki )