Page 1 of 10 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 100
    Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad

Knight Royale Hata ve Öneri Bildirimleri

Merhaba Şövalyeler,

Knight Online’a yeni eklenecek olan Knight Royale modunun test sürecinde karşılaştığınız hataları bu konu altından bizimle paylaşabilirsiniz.

Karşılaştığınız hataları ekran görüntüsü, video olarak bizlerle paylaşabilirsiniz. Bildirimleri ile en fazla katkı sağlayan oyuncularımız GM ekibi tarafından seçilerek NPoints ile ödüllendirilecektir.

Katkılarınız için teşekkürler!

Geri bildirimleri üzerinden NPoints ödülleri kazanan oyuncuları görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

NTT Game | Knight Online Ekibi
    Last edited by Patheoz; 04-20-2018 at 03:19 PM.

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Konu altında sadece Knight Royale etkinliği sırasında karşılaştığınız hataları bildiriniz.

Senior Member Ares__CreO's Avatar
    Nickname
    CreO
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    DarkBrotherHood
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Bazı Oyunculara Damage Atılmıyor Ama o bana damage vurabiliyor

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by KeryFly26 View Post
    Çeşitli damage bugları var. Ben bazı oyunculara hasar veremedim. Bazılarını tek vuruşla öldürdüm. Benim hasar vuramadığım oyuncu bana vurabiliyordu.
    Kişilerin yaşam seviyeleri görmüyorsunuz. Bu sebeple az yaşamı kaldıysa tek vurmanız normal bir durum, hasar vuramadığınız kişiler için ise video göndermeniz gerekebilir.

Quote Originally Posted by Ares__CreO View Post
    Bazı Oyunculara Damage Atılmıyor Ama o bana damage vurabiliyor
    Üstte belirttiğim gibi video göndermeniz gerekiyor.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Quote Originally Posted by KeryFly26 View Post
    Çeşitli damage bugları var. Ben bazı oyunculara hasar veremedim. Bazılarını tek vuruşla öldürdüm. Benim hasar vuramadığım oyuncu bana vurabiliyordu.
    Merhaba,

Haritada oyuncuların hplerini kaç olursa olsun tam olarak görmektesiniz. Bahsettiğiniz durum bundan kaynaklanıyor olabilir mi?

Senior Member
    Bende bir kere birinci oldum bugün, canların full gözükmesi bence güzel çünkü pubg kafasında bir event oldugu icin bu şekilde kalması mantıklı arkadaşla en son 1v1 kaldıgımızda masterı yanınca ölüceğini anladım. Bence canlar full gözükmeli. Bunun haricinde beni mapin iç kısımlarına attıgı için biraz şanslı bir şekilde hiç bir şey yapmadan ilk 30 a kaldım herkesi mapin dış kısmına atsa daha adil olabilir. Bu arada baya güzel event , genel hatları güzel, daha da güzelleştirmek için çok fazla detay ve gereksiz ek yapılmazsa başarılı olucagını düşünüyorum. Ufak bir öneri olarak eventi günde 5-6 kere yapıp alınan soul gem miktarını düşürürseniz sadece bu event için bile oynayanlar olucaktır.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Sorun : İçeri girince ortadaki ekranın yerini değiştiremiyoruz o kötü
    Sorun : İçeri girince sol alttaki isimler güncellenmiyor 1 tane isim yazıyor üst süte sadece
    Sorun : Karşı rakibe vurduğunuz zaman canının indiği görünmüyor
    Sorun : Bazı yaratıklar dağ ya da duvar iç/üstlerinde doğuyor

Öneri : Eğer belirli oyuncu sayısı olursa yani limit dolduğunda direkt içeri çekebilir 10 dk beklemeye gerek yoktur
    Öneri : Günde 2 sefer az olur bdw gibi en az 4 ya da 5 olması oyuncuları oyunda tutmaya da yarayacaktır
    Öneri : Soul Gemler bankaya koyulabilir
    Öneri : Zehir çok fazla can alıyor ve çok kısa sürede damage işliyor , damage azaltılabilir ya da süresi uzatılabilir
    Öneri : İçeriye alacağı oyuncuları random atmalı , tıklama sırasına göre atarsa chaos gibi upuzun süre uğraşıp dururuz
    Öneri : İsabet eden skill eklenebilir
    Öneri : Pot sayısı arttırılabilir , 1 yerine 3 ya da 5 pot ile başlamak daha iyi olabilir . Oyunda kalma süremiz artar.
    Öneri : Ödül farklılığı çoğaltılabilir (Dile getirildi)
    Last edited by xFernweh; 04-11-2018 at 01:04 PM.

Senior Member dua1cores's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Pencereden karakteri göremiyoruz.

Banned
    Sol aşağıdaki menüden Pathoist lerin üzerine geldiğimizde içerideki kişilerin nickleri gözüküyor.Yakınımızdaki oyuncuların kim olduklarını tespit edebiliyoruz.Etkinlik sunuculara geldiğinde dezavantaj oluşturabilir.

Senior Member NeedB's Avatar
    Master yanma effekti kapatılması gerek.