Results 1 to 4 of 4

Thread: Ban

Ban

Adamın bize yapdigin aynısını yaptık 1 hafta ban yedik 130 tl dc pire aldık süresi gidior bize paraya yazık degilmi adam ana avrat küfur ediyor biz bise yapmıoz titan da eXp yatirio aynısını yaptim ona 1 hafta ban aldım destan **** cilanı k0xp oto tarama eslant bütün boskarını onlar kesiyor dc pire süresi gidior bu işe el atın lutfen
    Last edited by MythAsSasSin; 04-09-2018 at 06:37 PM.

Senior Member
    Selam,
    Size ne yapıldığını bilemiyorum ancak forumda hesap desteği sağlanamamaktadır. "Adamın bize yapdigin aynısını yaptık" yazmışsınız. Muhtemelen oyun kurallarına aykırı bir hareket yapıldı. Bu durumda o kişiyi şikayet edebilirdiniz fakat etmediniz. Eğer şikayet etseydiniz burada konuyu açan siz değil karşı taraf olacaktı. Ceza süreniz bittiğinde oyunumuza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Sıkıntısı o değil dc pirenin süresi gidior 130 tl pire süre durdurula bilir o paraya yazık degilmi

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by tugayesra View Post
    Sıkıntısı o değil dc pirenin süresi gidior 130 tl pire süre durdurula bilir o paraya yazık degilmi
    Merhaba,

Kural ihlali davranışları sergilerken, alacağınız bir ceza sonucu yaşayacağınız kaybınızı göz önünde bulundurmalısınız. Ceza süreniz bittiğinde aynı davranışları sergilememeniz dileğiyle.

İyi oyunlar.