Results 1 to 4 of 4

Euko Usko birleşme sonucu aynı ıd de olan euko carım kayboldu LÜTFEN Yardım edın

kaloderma31 Id li Euko Rosetteda LearyAnna Nickli Priest düzülü çarım vardı , Aynı kaloderma31 ıd si ilede normal ko da carlarım vardı sonrasında bu bırlesme cıktı bı baktım rosetta ya benım çarlarım eukodan uskoya transfer edılmemıs ve o zaman bu zaman oyunu bıraktım . Ve oyuna gerı donmek ıstıyorum lutfen bana yardımcı olun carım gerı gelsın .

Senior Member
    Selam,
    Mevcut konu üzerinden hesapların silinme tarihlerine baktınız mı? Eğer bu konu yeterince açıklayıcı olmadıysa, destek sistemine bilet göndererek hesap durumunuz hakkında detaylı bilgi talep edebilirsiniz.

Hesap Silinmesi Hakkında Bilgilendirme!

Ek olarak, forumda hesapları tehlikeye sokacak size özel bilgileri (ID, e-posta vb.) paylaşmamanız gerekiyor.
    Last edited by MythAsSasSin; 04-09-2018 at 07:04 AM.

Cok teşekkur ederım, bileti sadece cash yoluylamı gonderebılıyoruz yoksa baska yolu varmıdır ?

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Destek ekibine bilet gönderebilmeniz için hesabınızda en az 1 Npoint bulunması gerekiyor. Bu sistem destek ekibine gönderilen gereksiz biletleri engellemek amacıyla yapılmıştır. Hesabınıza tanımlanmış en az 1 Npoint bulunması gerekiyor ancak hesabınızdan hiç bir şekilde Npoint eksilmiyor.