Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 31
    Junior Member Felix_'s Avatar
    Nickname
    ARCHERY
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Direkt giriş için 10k np sınırı getirilsin. Level vs hikaye.
    #direnPUSS

Senior Member ExpertELTGamer's Avatar
    Nickname
    ChesTeRBlu3
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Chaos illegal mekanı ama azaltılan bdw oldu anlam veremediğim saçma bir uygulamaydı Duvardan duvara savaşırlar artık manes olympia halkı.

Sms onay + level sınırı + np sınırı hepsi olsun. Bu kriterler Utc için de geçerli olmalı.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    kesinlikle lvl sınırı, np sınırı olmalı 1 lvl koxper ları banlatmaktan sıkıldık adamlar 5 dk da yeni account açabiliyor .

Birde bu macrocular deniyo chaosta macronun avantajını söyleyebilirmi biri ?
    5 tane skill var. Bıçak atma skill i %20 damage, Fire skill i 3000 damage, Zehir skill i 1000-1000-1000 damage, Ayak kırma, Normal Skill 1000 damage.
    Bu skilleri ne zaman, nasıl attığın çok önemli macroyu nasıl ayarlıyolarda üstün oluyolar ?
    ezbere konuşmayın macronun chaosta hiçbir avantajı yoktur.
    Koxp, tbl deseniz anlarım. Kötü bir oyuncunun gelip macrocusun demesine tav oluyorum.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Chaos konusunda 20 dk çok uzun geliyor 10 dk olsa daha iyi olurdu

Senior Member 0hMyGod's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by RageRage View Post
    kesinlikle lvl sınırı, np sınırı olmalı 1 lvl koxper ları banlatmaktan sıkıldık adamlar 5 dk da yeni account açabiliyor .

Birde bu macrocular deniyo chaosta macronun avantajını söyleyebilirmi biri ?
    5 tane skill var. Bıçak atma skill i %20 damage, Fire skill i 3000 damage, Zehir skill i 1000-1000-1000 damage, Ayak kırma, Normal Skill 1000 damage.
    Bu skilleri ne zaman, nasıl attığın çok önemli macroyu nasıl ayarlıyolarda üstün oluyolar ?
    ezbere konuşmayın macronun chaosta hiçbir avantajı yoktur.
    Koxp, tbl deseniz anlarım. Kötü bir oyuncunun gelip macrocusun demesine tav oluyorum.
    Macrocuyla kapışırken alev ve zehir skill atarken sürekli fail yersin, attırmaz sana o skilleri. o anda zaman kaybı yaşarsın yatarsın. milisaniyelik pot basması da cabası.

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Chaos etkinliğinde karşıma çıkan illegal oyuncuları çok rahat öldürebiliyorum. İllegal oyuncular choas da hangi becerileri kullanacaklarını bilmedikleri için sürekli sabit saldırı yaparak ve alev becerisi kullanarak oynuyorlar. Chaos etkinliğinde en önemli beceri kesinlikle bıçak becerisidir. Duvarın içerisine girmedikleri sürece ve intihar etmedikleri sürece bir sorun yok hatta bedava ölüm puanı diyebilirim.

Etkinlik süresine gelecek olursak uzamasını dahi isterim, kısalması hiç mantıklı değil.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Chaos konusunda 20 dk çok uzun geliyor 10 dk olsa daha iyi olurdu
    Bakın süre konusunda kesinlikle karşıyım. Sürenin kısalması demek illegal yakalıcam diye mavi,yeşil kutu alamamak demek. Ben chaosta tpt görünce discord üzeirnden reportluyorum. Adamın ismini yakala. Oto ölme varsa ona karşı kovala. Her türlü 2-3 dk gidiyor zaten. Bir adam ben illegalim diye bağırmıyorki. İsmide yazmıyor. Bundan dolayı chaosun süresi 10dk olursa illegalite tavan yapar. Sebebini yukarda açıkladım. Adamı yakalamak için kimse uğraşamaz bütün süre 10dk zaten. Hangi ara adamı yakalıcak..

Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Quote Originally Posted by 0hMyGod View Post
    Macrocuyla kapışırken alev ve zehir skill atarken sürekli fail yersin, attırmaz sana o skilleri. o anda zaman kaybı yaşarsın yatarsın. milisaniyelik pot basması da cabası.
    ben karşımdakine combo yaaprkende fire atamıyo macromuyum ben ? hızlı vurursan aynı avantaj sendede var sadece macrocunun yapabildiği bişi değil bu. Ve adam elimi düşürsede bi daha fire skilline basmamla atabiliyorum .

Ben adama vs başlarken %20 bıçak atıyorum, sonra zehir atıyorum, düz vurup duruma göre fire atıyorum, macrocu düz vuruş macrosunu kapıcakta bıçak atcak zehir atıcak macroyu açcak yeri geldimi macroyu tekrar kapıcak fire atcak macroyu yeniden açcak ölme eşşeğim ölme tamamen dezavantaj macro he adam hiç oynamayı bilmez macroyla kendine oranla avantaj sağlar kırmızı alcakken yeşil alır belki.

bu arada kendi yaptıklarımı eksik söyledim küçük ayrıntılar var avantaj sağlıcak buraya yazmıyom. lafın kısası macro çöptür chaosta .

ben sıradan bir oyuncuyum ve chaosa hiç girmiyorum cunku koxper macrocu yuvasi. oraya girenler hep aynı kişiler hep aynı kişiler mavi aliyor. nttde onların bundan beslenmesıne ızın verıyor