Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 27 of 27
    Moderator NightOwl's Avatar
    Arkadaşlar discord üzerinden anlık bildirim yaptığınızda, evet bazı zamanlarda oyuncu işlem görüyor.Ancak bazı zamanlarda ise hiç bir işlem görmeyebiliyor, çünkü o sırada aktif olan bir oyun yetkilisi her zaman olmayabiliyor.CR kısmına gelecek olursak oyunu en başından sonuna kadar video almamız gerekir ki ortaya net bir şey çıksın.Bunun dışında her saniye 3.parti program kullanıcılarını chaos etkinliğinde takibiniz mümkün olmayacaktır, çünkü bilindiği gibi gruplaşmayı vb. durumları engellemek için chaos etkinliğinde kimsenin ismi yazmıyor.Buna en güzel ve en kesin çözüm, yine gm ekibine düşüyor.Sadece 2-3 günde bir chaos etkinliklerini kontrol edip 3.parti program kullanan şahısları cezalandırsalar ve bunu sürekli hale getirseler, bu kişiler bir süre sonra böyle durumlara yeltenemezler.Bakın her gün demiyorum, sadece 2-3 günde bir yapılacak bir durumdan söz ediyorum.Umarım yazdıklarımız karşılık bulur, iyi forumlar.

Senior Member 4NobraN's Avatar
    Quote Originally Posted by nightowl View Post
    Arkadaşlar discord üzerinden anlık bildirim yaptığınızda, evet bazı zamanlarda oyuncu işlem görüyor.Ancak bazı zamanlarda ise hiç bir işlem görmeyebiliyor, çünkü o sırada aktif olan bir oyun yetkilisi her zaman olmayabiliyor.CR kısmına gelecek olursak oyunu en başından sonuna kadar video almamız gerekir ki ortaya net bir şey çıksın.Bunun dışında her saniye 3.parti program kullanıcılarını chaos etkinliğinde takibiniz mümkün olmayacaktır, çünkü bilindiği gibi gruplaşmayı vb. durumları engellemek için chaos etkinliğinde kimsenin ismi yazmıyor.Buna en güzel ve en kesin çözüm, yine gm ekibine düşüyor.Sadece 2-3 günde bir chaos etkinliklerini kontrol edip 3.parti program kullanan şahısları cezalandırsalar ve bunu sürekli hale getirseler, bu kişiler bir süre sonra böyle durumlara yeltenemezler.Bakın her gün demiyorum, sadece 2-3 günde bir yapılacak bir durumdan söz ediyorum.Umarım yazdıklarımız karşılık bulur, iyi forumlar.
    şuanki durumda adamlar koxplarını yarıştırıyorlar

Senior Member babacik456's Avatar
    Nickname
    SilverHead
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    koxpun olduğu yerden hep legaller zararlı çıktı en sonunda kutuları non-trade ederler koxp biter aynı utc de olduğu gibi çöp slotlarında madende ve çitin görevlerinde olduğu gibi

Senior Member
    Quote Originally Posted by nightowl View Post
    +1111111111111111111111111111111111

Yine bomba gibi bir chaostan çıktım az önce. Uzaktan vuranlar mı ararsın , intihar edenler mi yoksa duvar içinden vuranlar mı ne ararsan chaosta. Seç beğen al.

NTTGAME UYUMA!

Senior Member
    Quote Originally Posted by LiteraryLuckys View Post
    CR bölümü yerine anlık olarak 10 saniye içerisinde bildirim yapabileceğiniz discord kanalını kullanabilirsiniz.
    yav ne discord kullanabilirsiniz kanka allah için tutturmuşunuz 10 level 10 level uskoda kastığımız level yetmedi bi de discordda mı expe oturacaz genie mi açayım discorda

Quote Originally Posted by oQQoo View Post
    yav ne discord kullanabilirsiniz kanka allah için tutturmuşunuz 10 level 10 level uskoda kastığımız level yetmedi bi de discordda mı expe oturacaz genie mi açayım discorda
    Discorddan report yapabilmek için işsiz işsiz 4-5 gün chat yapıcaz , boş muhabbet yapıcaz sonra report yapabileceğiz. Saçmalıklar dünyası...