Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 24
    Junior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus

Neden yokuşa suruyorsunuz !!!

Öncelikle merhaba
    Geçen günlerde guvenlık sebebı nedenıyle karakterımın maıl adresını değiştirirken @hotmail.com yerıne acele işlem yapmam nedenıyle tek harf eksik olan "@hotmai.com" yazmışım fakat portalınızın eksıklıgı yanı e-posta adresı geçerli değil ibaresi gösterilmeden kabul edilme sebebiyle karakterimin maili kurulması ve sizin harıcınde hiç bir şekilde kurtarılması ımkansız olan bır uzantıya kaydoldu sizlere tüm sahip oldugum bilgileri vermeme rağmen bir türlü olumlu cevap vermemenız nedenıyle karaktermın guvenlıgını sağlayamıyorum onca itemım ve emeğim sizlerin bana yardımcı olmamanız yüzünden hiç olucak buna engel olunmasını ve maıl adresımın doğrusuyla değiştirilmesini istiyorum sadece ve sadece dikkat çekiyorum ki @hotmail.com yapılmasını ıstıyorum sonunun sızden farklı bı maıl adresı değiştirmenizide istemıyorum burda bana ınanmayıp farklı bır sebep aramanız çok saçma bunun aciliyetli bir şekilde düzeltilmesini istiyorum. !!!
    Last edited by IBlackWicked; 04-05-2018 at 10:39 PM.

Senior Member Tryldz5353's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    Arkadaşımız bütün bilgileri vermesine rağmen destek ekibi yokuşa sürüyor.Gm arkadaşların ilgilenmesini rica ediyoruz.Emeklerin bu kadar kolay çöp olması doğru değil.
    Okçu 80 Çok Sekiyor!!!!!!!!!!!!

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    İllegal durum yoksa syn Gm ler konuya bir el atın Malum destek vermiyorsunuz ama bazen güzellik yapabiliyorsunuz. Bu da böyle güzellik isteyen bir konu bir harf için kırmayın birbirinizi öpüşün , koklaşın adam gitsin cash alsın pksına baksın

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by tsunamiavm61 View Post
    İllegal durum yoksa syn Gm ler konuya bir el atın Malum destek vermiyorsunuz ama bazen güzellik yapabiliyorsunuz. Bu da böyle güzellik isteyen bir konu bir harf için kırmayın birbirinizi öpüşün , koklaşın adam gitsin cash alsın pksına baksın
    Valla haklısın kardeşim arada oyuncuyu düşünen gm arkadaşlar çıkıp yardımcı oluyor.Bakalım bize de yardımcı olacaklar mı?

aynı durum benimde başıma geldi mail değişimini karakter el değişmiş diyip işi yokuşa sürdüler ve düzeltmediler

Senior Member Nyyd's Avatar
    Ne yazık ki forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Buradan bilet göndererek sorununuzu çözüme kavuşturabilirsiniz. Biletinize yanıt gelmesini bekleyiniz.
    Last edited by Nyyd; 04-05-2018 at 10:40 PM.
    Kusursuz olmakta bir kusurdur...!

Junior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    ya kardeşim sorma sadece bir harf başka bişey değil günlerdir herhangi bir destek sağlanmıyor itemlerimi arkadaşlarıma aktardım problem olmaması için onlarca para harcıyoruz fakat hiç bir şekilde yardımcı olunmuyor...

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Nyyd View Post
    Ne yazık ki forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Buradan bilet göndererek sorununuzu çözüme kavuşturabilirsiniz.
    Kardeşim git modluk başvurunu yap.Konuya cevap yazmasan sevinirim.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    ........
    Forumda kimseyle bu şekilde konuşamazsınız. Lütfen üslubunuza özen gösteriniz.

Quote Originally Posted by Tryldz5353 View Post
    Kardeşim git modluk başvurunu yap.Konuya cevap yazmasan sevinirim.
    Arkadaşımız zaten test moderatör kadrosundadır. Forumu iyi takip etseydiniz bundan haberdar olurdunuz.
    Ayrıca yardımcı olmak isteyen herhangi biri de olabilirdi.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Modlar birbirinize destek olduğunuz kadar şu pazar sorununa da cevap yazsanız?