Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14

Hybrid View

üyeliklerim ban yedi

ÜYELİKLERİM BANYEDİ SEBİBİNİ VE LOG LARIN PAYLAŞILMASINI İSTİYORUM. 2 BİLGİSAYAR KULLANIYORUM. BU SUÇ DEĞİL
    PREMİUM ÇEKTİK OYUNA GİRELİM DİYE ERTESİ GÜN BAN ATTINIZ...
    LOG LARINadresime gönderilmesini istiyorum...
    id:
    id:
    Last edited by AlonsoPedroLopez; 04-05-2018 at 02:13 PM.

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Forum üzerinden hesap desteği sağlanamadığı için durumunuz ile ilgili support.nttgame.com adresinden destek ekibine sırasıyla Bilet Gönder > Knight Online > KO Ban / Jail / Unblock kategorisi altından bilet gönderebilirsiniz. Ayrıca kişisel güvenliğiniz açısından herkese açık bölümlerde hesap bilgilerinizi paylaşmayınız.

suan da hesabımda npoint yok.
    Başka hesabımda yok buradan paylaşmanızı talep ediyorum.

Maalesef ki tarafınıza bu bölümden yardımcı olunamayacaktır. Hesabınıza Npoint tanımlamak istemiyorsanız forum üzerindeki etkinliklere veya twitch üzerindeki etkinlere katılarak Npoint kazanma şansına dahil olabilirsiniz.

Peki bende bir suç varmı yokmu buna bilişim suçları kararversin.
    2 bilgisayarıda alıp gidicem bilişim suçlarına ( bilgisayarlara ne kadar format vs. atsam onlar hertürlü bulur. )
    sonucuda açıktan paylaşıp emeğimi çaldığınız için sizden suç duyurusunda bulunucam.
    oyun yönetimi olarak kimin haklı kimin haksız olduğunu araştırın bir slota ks attık diye direk ban atma hakkına sahip değilsiniz. o slotta onların hakkı bulunduğu kadar benimde hakkım var.
    Teşekkür ederim...

Tabii ki de haklarınızı kullanarak savcılığa giderek şikayet dilekçesi oluşturabilirsiniz. Şunu belirtmem gerekiyor ki bende sizin gibi bir oyuncuyum ve size bilgim doğrultusunda bilgi paylaşıyorum. Oyun içerisinde KS olarak adlandırılan "Kill Steal" durumunun herhangi bir yaptırımı olmadığı için hesabınız bu sebepten dolayı kapatılmış olamaz. Rica ederim.

Hesabım o zaman niçin kapanır cidden mantıksız değilmi sizcede sadece daha 62 lvl kasmışım lvl kasıyorum ve tak dün pre çektim bugun ban yedim bir açıklama istiyorum sadece sonucu paylaşsınlar bilgisayarıma bağlansınlar ben logları görmek istiyorum. emek verdim sabaha kadar uyumadım bu oyunu 2008 den beri oynuyorum. sizede teşekkür ederim.

Portal üzerinden giriş yaptıktan sonra sırasıyla Hesabım > Genel Bakış > Oyun Hizmetleri > Hesap Durumu kısmında ne yazdığını belirtebilir misiniz?

TPT, İP BAN dediğim gibi bilgisayarım da bir tane illegal program yok,
    unity 3d, android studio, wmvare, visual studio bu programlar var

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Bilgisayarınızda illegal program olmaması, TPT IP Match'dan dolayı ceza almayacağınız anlamına gelmemektedir.
    Hesaplarınız, kullandığınız IP'de bulunan illegal bir hesap yüzünden süresiz olarak kullanıma kapatılmıştır.

Tags for this Thread